Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már most előre bocsátom nektek, ez nem egy népszerűségre hajazó vitaindító topik lesz, hanem egy olyan aminek a végén mindenki levonhatja magában a megfelelő következtetéseket - vagy nem - de mindenesetre nagy sértődések lesznek itt ebbe már most biztos vagyok!  :)

Tehát csapjunk bele! Miről is szól ez  a Sportfogadás? Arról, hogy bárki vígan megéljen belőle természetesen leszámítva a bukikat, nos erről semmi esetre sem abban biztosak lehettek! Akkor mégis mi ez a nagy optimizmus itt? Miből gondolja vajon egy átlag polgár, hogy majd pont az Ő esetében lesz áthágható az a bizonyos alaptörvény: a nagy számok törvénye!? Minden alkalommal ez a kérdés merül föl bennem, amikor újra és újra olyan vakhítű szerencsejátékosokkal találkozok a neten, akik hisznek a különféle stratégiáknak... De aztán kapják a szép pofonokat, hogy hiába lesték a jobbnál jobb tippeket, hiába követték mindvégig a helyesnek vélt szabályaikat, a legvégén így is, úgy is mindig buknak! És ez alól egyetlen kivétel sincs - nem is lehet a nagy számok törvénye miatt. Vagy mégis? Azt hiszem egyetlen egy esetben talán igen, és ez a sport arbitrázs... (de ezt majd a későbbiekben még kifejtem!)

Tehát vannak olyan felállított rendszerek, amik bizonyos feltételek teljesülése esetén hosszú távon látszólag még nyereségesek is lennének. Viszont itt lép közbe A Nagy Számok Törvénye!  Higgyétek el, én már egy pár százezer meccsen leteszteltem ezeket az ún. stratégiákat és az égvilágon semmire nem mentem vele, sajnos egyik sem eredményezett számottevő profitot. Így aztán végül nem is fogadtam még soha egyetlen meccsre sem az életben, hiszen még nem őrültem meg annyira, hogy két kézzel szórjam a drága pénzemet!! :P Úgy látszik vannak nálam sokkal vakmerőbbek, akik ezt meg merik tenni. Vagy egyszerűen csak nincsenek tisztában a fenti alaptézissel...

A nagy számok törvénye szerint Te játékosként, a hagyományos "egyirodás" fogadásnál mindig vesztesz! A bukik úgy számítják ki az odds-aikat, hogy ha kifizették a nyerteseket a maradékból még bőven jusson nekik is. Ezért van az, hogy a fogadóknak visszaosztott pénz bőven 100% alatt van mindig (legalábbis irodánként), és legyél Te akármilyen jó sportfogadó - az előbbiekből következően statisztikailag vesztő pozícióból indulsz minden egyes alkalommal amikor fogadásra adod a fejedet egy irodánál! Ezt tudomásul kellene venni.

Aki a fenti gondolatokat megcáfolná, kíváncsian várom a bizonyítékait erre vonatkozóan. Tehát írjon aki már évek óta sikeresen profitál fogadásaiból egyazon stratégia avagy csak az elgondolt tippjei szerint...? (nem sok ilyen lesz úgy sejtem)

kispi29

Utóirat:
Még ha magának az alapos részletességgel feltárt sportfogadási technikának az ismertetésére nem is kerül sor (ezzel csúnyán lelőnénk a poént!), de mindenesetre a leendő szolgáltatásomnak a hogyanját s mikéntjét holnapra meghozza számotokra a Mikulásbácsi... Lehet tehát örülni és izgulni, de egyet azért ne feledjetek: már csak egy éjszakát kell addig aludnotok, szóval csak kitartás - és drukkoljatok a mikulás'bá szárnysegédeinek is hogy még idejében sikerüljön megtölteni mindenkinek a virtuális csizmácskáját !!!   
:jump2_125:   ;D


Lábjegyzet2:
A beharangozott Mikulás egy kicsit sajnos késésben van, de ami késik az nem múlik... Súroljátok szép fényesre amitek van!!  :icon_smile:

Szerk3.:  Jelenleg nem tudom olvasni a PM-eket, amíg ez nem áll helyre addig nem tud elindulni semmi... :/

Utolsó bejegyzés:  itt a lényeg akit érdekel: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11826.msg524420.html#msg524420  A mikulás beállította végre a szolgáltatást!  :great:









Szeretettel üdvözlöm az első érintett sértődöttünket...  :beerchug:
Ki a következő?

Idézetet írta: söprű Dátum december 04, 2014, 15:06:35
Na vazz, még egy provokátor.


Ez az ember ket heten belul kinalni fog valamit penzert. Nincs sertodes de itt hala az egnek nem szabad semmit eladni. Ez az ugynokduma bevezeteskent mar eleg atlatszo.

Idézetet írta: söprű Dátum december 04, 2014, 15:06:35
**** A buki mindenképpen nyerni fog, ha tartósan veszít rajtad, akkor nem enged játszani, ha nyerünk, azt a vesztesektől nyerjük el nem a bukiktól. Ezzel itt nagyrészt mindenki tisztában van.



Ez alapvető tévedés szerintem, ugyanis a vesztesek pénzét is mindig minden esetben a Bukik nyerik, akik pedig nyertek azok csak a legközelebbi tétjük valamelyikéig (ahol az X kisebb mint végtelen) örülhetnek az elnyert összegnek. Vagyis akik egyszer(-egyszer) nyertek, azok pénze is a Bukiknál landol előbb vagy utóbb! Ez ilyen egyszerű!




S ha kínálok akkor mi van? Na és hogyha az egyetlen létező nyereséges stratégiát kínálom akkor....?  :angel:

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 04, 2014, 15:37:34
Ez az ember ket heten belul kinalni fog valamit penzert. Nincs sertodes de itt hala az egnek nem szabad semmit eladni. Ez az ugynokduma bevezeteskent mar eleg atlatszo.

Ja már látom, nyomul az arb témában is.  :ok:

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 14:46:17
Higgyétek el, én már egy pár százezer meccsen leteszteltem ezeket az ún. stratégiákat és az égvilágon semmire nem mentem vele, sajnos egyik sem eredményezett számottevő profitot. Így aztán végül nem is fogadtam még soha egyetlen meccsre sem az életben, hiszen még nem őrültem meg annyira, hogy két kézzel szórjam a drága pénzemet!! :P

Csak én érzek ebben ellentmondást?   :)
Persze, hogy nincs profitod, ha nem fogadsz pénzért! hehe
Igaz, veszteséged sem lesz.
Tesztelésnek azért a "játékpénz" üzemmódot nem hívnám.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 14:46:17
Ezért van az, hogy a fogadóknak visszaosztott pénz bőven 100% alatt van mindig (legalábbis irodánként), és legyél Te akármilyen jó sportfogadó - az előbbiekből következően statisztikailag vesztő pozícióból indulsz minden egyes alkalommal amikor fogadásra adod a fejedet egy irodánál! Ezt tudomásul kellene venni.

Irodán belül ez így van, de több iroda bevonásával ez elkerülhető, ha mindig ott teszed meg a fogadásaidat, ahol a legmagasabb szorzót adják rá!
A "házelőny" ezzel lényegében eltűnik.


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 15:47:11
S ha kínálok akkor mi van? Na és hogyha az egyetlen létező nyereséges stratégiát kínálom akkor....?  :angel:
Az van, hogy azért vagyunk itt sokan mert innen az ilyen hiénákat rövid úton kirakják :) arbitrázsnak van külön témája ott le van írva minden  nem hiszem hogy bármi újat tudnál mondani. Ilyenekkel facebookon támadj inkább ott több a hülye!

hehehe, akkor honnet tudod, hogy mukodik a rendszer? ha nem tettel fel egy fillert se. A sure-betezes legnehezebb resze nem megtalalni, hanem ,,oda tenni". A szazezres adatbazisoddal gyakorlat nelkul nem mesz semmire... Arrol nem beszelve, hogy kicsit hianyolok egy par honapos statisztikakat...aki nem hulye, az termeszetesen nem vesz zsakba macskat, kivancsi arra, mennyit kerestel vele te, pl az elmult fel evben...

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 04, 2014, 14:46:17
Azt hiszem egyetlen egy esetben talán igen, és ez a sport arbitrázs...

Jót derültem a topicodon! Sok sikert hozzá, látom haszos tagja leszel a fórumnak...

Orvos egyébként látott már? ;D

Ne legyetek ellenségesek!
Én szeretném előbb megtekinteni azt a porszívót...


Idézetet írta: Knapp Dátum december 04, 2014, 16:24:01
Csak én érzek ebben ellentmondást?   :)
Persze, hogy nincs profitod, ha nem fogadsz pénzért! hehe
Igaz, veszteséged sem lesz.
Tesztelésnek azért a "játékpénz" üzemmódot nem hívnám.

Én nem mondtam, hogy játékpénzzel teszteltem volna bármit. Csak fogtam az elmúlt pár év meccseit (azt az 1-2száz ezret) és megnéztem mi lett volna ha...



Idézetet írta: Knapp Dátum december 04, 2014, 16:24:01
Irodán belül ez így van, de több iroda bevonásával ez elkerülhető, ha mindig ott teszed meg a fogadásaidat, ahol a legmagasabb szorzót adják rá!
A "házelőny" ezzel lényegében eltűnik.

Pont erről beszéltem én is, hogy egyetlen iroda odds-ai helyett csak több irodánál való fogadással lehet jó stratégiát kialakítani anélkül hogy hosszabb távon bukó legyen belőle! Nincs itt vita.  :ok: