Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 11:41:42
Ebben a tekintetben a horogra akadás nem igazán helytálló kifejezés úgy vélem. Hiszen ha valaki látja egy módszernek a működőképességét, akkor minden bizonnyal nem fogja sajnálni a befektetett pénzt, időt és fáradtságot. Merthogy meg lesz az eredménye.

De végre ne csak erről beszéljünk, hanem hogy ezzel szemben mik a Ti eredményeitek!?  :coolsmiley:
Szemelyszerint nekem semmi eredmenyem nincs. Csak tudod ha ide egy kis izelitot leirnal a strategiadrol amibe meg te hitteritokent se mertel befektetni akkor mindenki eldonthetne hogy miert nem fog fizetni. Ha valakinek lenne csodastrategiaja az ha felne hogy bukik tesznek ellene nem adna el semmi penzert. A masik fajta ember pedig ingyen kozreadna. Te itt egy kuruzslast probalsz megvalositani mint a fuelsaver es az akkumlator elettartam novelo app es tarsai.


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 05, 2014, 11:54:49
Még értelmes mondat nem volt a topikban.  :)

Ha szerinted cseppet sem értelmes dolog arról beszélgetni, hogy emberek minek ölik a pénzüket feleslegesen sportfogadásba és hasonlókba - akkor téged tényleg csak sajnálni tudlak! :o



Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 12:12:13
Ha szerinted cseppet sem értelmes dolog arról beszélgetni, hogy emberek minek ölik a pénzüket feleslegesen sportfogadásba és hasonlókba - akkor téged tényleg csak sajnálni tudlak! :o

Csak húzod a mézesmadzagot, és valami fizetős szolgáltatást szeretnél nyújtani, nemde?  :D Azon kivül hogy mindenki bukó, semmi újat nem tudtunk meg, de már a harmadik oldal kezdődik  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 05, 2014, 12:40:00
valami fizetős szolgáltatást szeretnél nyújtani, nemde?

Addig élt ez a topik. Már most is necces.


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 05, 2014, 12:40:00
Csak húzod a mézesmadzagot, és valami fizetős szolgáltatást szeretnél nyújtani, nemde?  :D Azon kivül hogy mindenki bukó, semmi újat nem tudtunk meg, de már a harmadik oldal kezdődik  ;D

Tökéletes a meglátásod! :ok:  Ez alatt az idő alatt többek közt arról sem tudtunk meg valami sokat, hogy pl. Te mely stratégia mentén tudsz nyereséges vagy veszteséges eredményeket felmutatni a sport betting műfajban...?  :cya:




Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 12:53:10
Tökéletes a meglátásod! :ok:  Ez alatt az idő alatt többek közt arról sem tudtunk meg valami sokat, hogy pl. Te mely stratégia mentén tudsz nyereséges vagy veszteséges eredményeket felmutatni a sport betting műfajban...?  :cya:

Talán mert nem én nyitottam a topikot  :D :D :redchug:  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 05, 2014, 12:57:46
Talán mert nem én nyitottam a topikot  :D :D :redchug:  :bash:

Grat!! És akkor már nem is lehet értelmesen hozzászólni a témához?  :(

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 12:53:10
Tökéletes a meglátásod! :ok:  Ez alatt az idő alatt többek közt arról sem tudtunk meg valami sokat, hogy pl. Te mely stratégia mentén tudsz nyereséges vagy veszteséges eredményeket felmutatni a sport betting műfajban...?  :cya:
Ez nem rolunk szol te jottel ide hulyeseget arulni mint a bolcsek kovet. Mi nem akarunk itt lehuzni senkit . A masik ilyen figura legalabb vicces volt.

Egyáltalán nem célom vicceskedni, de hát ezt már úgyis tudja mindenki! Annál inkább feltárni az igazságot ami a dolog mögött rejlik, és esetleg segíteni is abban hogy mások ezt megértsék!!! Röviden ennyi a célom ezzel!


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 05, 2014, 13:00:04
Ez nem rolunk szol te jottel ide hulyeseget arulni mint a bolcsek kovet. Mi nem akarunk itt lehuzni senkit . A masik ilyen figura legalabb vicces volt.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 13:03:20
Egyáltalán nem célom vicceskedni, de hát ezt már úgyis tudja mindenki! Annál inkább feltárni az igazságot ami a dolog mögött rejlik, és esetleg segíteni is abban hogy mások ezt megértsék!!! Röviden ennyi a célom ezzel!
Segiteni ingyen szoktak. Minden mas szolgaltatas a tied pedig eleg ketes mivel csak annyit tudsz felmutatni h ". Mer en teszteltem esztet a strategijat keccazezer vagy haromszazezer man nem tudom hany tippen az ojjektumba" az meg keves. Vegre mondj egy arat es legen vege ennek a bohockodasnak

Adjuk meg a kollégának a lehetőséget, hogy bemutassa a csodamódszert!

Amint pénzt kér, Csacsa úgyis kibassza innen, egyébként pedig tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi újat lehet mondani az arbitrázs témában, amiről még sohasem olvastam, de egy tapasztalatlannak tűnő kolléga pár hónap alatt tökélyre fejlesztett papíron.

Láthatóan az ő tiszta lelkét még nem támadta meg a value-fogadás mételye és hátha kitalált valami egészen egyedit!  ;D


Akik ezt - mármint ennek a topiknak a megszületését - nem tekintik segítségnek, kérem hogy a jövőben csak a fórum többi hasznos topikját látogassák, már csak a saját maguk lelki békéje érdekében is!!!  ::)


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 05, 2014, 13:15:20
Segiteni ingyen szoktak. Minden mas szolgaltatas a tied pedig eleg ketes mivel csak annyit tudsz felmutatni h ". Mer en teszteltem esztet a strategijat keccazezer vagy haromszazezer man nem tudom hany tippen az ojjektumba" az meg keves. Vegre mondj egy arat es legen vege ennek a bohockodasnak

Idézetet írta: söprű Dátum december 05, 2014, 13:34:36
Láthatóan az ő tiszta lelkét még nem támadta meg a value-fogadás mételye és hátha kitalált valami egészen egyedit!  ;D

:2funny: