OptiBet 2 euró free

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum december 23, 2014, 14:19:51
Annyit azért sikerült elérnem, hogy megtudtam, hogy a karácsonyi kalendárium (https://www.optibet.ee/joulukalender/?lang=en) elvileg érvényes magyaroknak is. Mondjuk nem tűnt biztosnak a chates, percekig eltűnt, majd ennyit írt: it should be. Szerintem fingja sincs.  :)

Mint feljebb irtam, a support nagyon nincs a helyzet magaslatan, es sokszor nyelvi problemak is akadnak. Ugyanakkor mondhatom, hogy nem csinal segget a szajabol: reklamaltam az NHL-es risk free visszaterites miatt (DET v BUF, karacsonyi promo), mire azt mondta, hogy most nem tud segiteni, mert hatalmas az unnepi forgatag es amugy is kevesen vannak, de a keresemet/kerdesemet tovabbitja a megfelelo reszleghez es emailben ertesitenek.

Es bar email nem jott, a visszateritest megkaptam :P Szoval igen, a karacsonyi promo ervenyes nalunk is :)

Gyors irat ellenőrzés,2€-t hamar jóváírták,gyors zökkenőmentes fogadás megtétel,
Nyilván nem lehet összehasonlítani a nagyobb irodákkal /Bet365,Unibet/ de a maga kategóriájában egész jó
Köszi az infót :)

Kb.5perc volt az egész...reg.,email küldés a hitelesítés miatt...majd a 2 Eu.megérkezéséig  :great:

Csak tudnám miért nincs normális eu hendi rajta :D

Nekem azt írták chaten,hogy fizessek be 5 eurót és így tudok majd kivenni pénzt.
Én is kaptam 2 euró free-t!
Nem tudom,hogy befizessek-e.
Mit tanácsoltok?

Szerintem, még ne fizess be. Ami 2€ adtak abból próbálj többet csinálni. Majd mikor már érdemes kivenni akkor fizess csak be.
Én olyan 10-20€ körül szoktam kivenni. De persze ha többet sikerülne az még jobb.

Idézetet írta: progeda Dátum december 27, 2014, 13:32:12
Nekem azt írták chaten,hogy fizessek be 5 eurót és így tudok majd kivenni pénzt.
Én is kaptam 2 euró free-t!
Nem tudom,hogy befizessek-e.
Mit tanácsoltok?

Ma regeltél? Megkaptad a 10 freespint?

10 euróm van eddig,még próbálok egy kicsit forgatni aztán befizetek!

@drogos: Te nem kaptad meg?

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 27, 2014, 14:21:25
@drogos: Te nem kaptad meg?

Én még nem regeltem. De aki ma regelt, az megírhatná, hogy annak is jár-e :)

Azt írja, hogy nem elérhető Magyaroknak, és Lengyeleknek a 10 FS.

2 perc alatt megkaptam a 2 euros bonust.

Ma 10 pörgetés a big bangen.Eddig még sosem nyertem semmit ingyen pörikkel,hát ma sem 0,54cent.A múltkori 17centnél egy fokkal jobb és legalább a főszámlára megy,nem kell 30x forgatni.

Idézetet írta: fili76 Dátum december 31, 2014, 06:49:11
Ma 10 pörgetés a big bangen.Eddig még sosem nyertem semmit ingyen pörikkel,hát ma sem 0,54cent.A múltkori 17centnél egy fokkal jobb és legalább a főszámlára megy,nem kell 30x forgatni.

Máshonnan jelentkeztél be? Mert amúgy magyaroknak nem jár.

Zenmate progit használok,azt hiszem most német ip cim alatt futok,de amúgy Szlovákiából vagyok,igy nem tudom,hogy a progi miatt,vagy pedig az ország miatt kaptam-e meg.