IV. Tipster Liga - Nyugat Vs. Kelet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


IV. Tipster Liga - Nyugat Vs. Kelet

Két ligába kerülnek a játékosok (keleti és nyugati). Az alapszakasszal kezdődik a játék, ahol pontokat lehet szerezni. Hetente négy tippet kell leadni, a lenti négy kategóriában. Az alapszakasz 4 hétig tart, a végén rangsoroljuk a játékosokat a pontjaik alapján és mindkét ligában az első 4-4 helyezett bejut a kieséses szakaszba.

Nyugat (12): baliizu, davixxx, Cpt. Szikla, Kagawa, RedMunchen2013, drogos, FeRa07, Pondrux, Colonel Jessup, szorzatos, Winger, TiB
Kelet (12): LFCfanBoti, LosGabos, Nezzenekoda, kunisse, hierro, hubika88, stdavid, todika, sunik29, oakland23, Magikus, Lord

Az első helyezett díja: 10 euró Skrillen + 3000 Ft-os TippmixPro feltöltés

Szabályzat
- Élőfogadások nem számítanak
- hetente 4 tippet kell beírni, a következő kategóriákból egyet-egyet: 1.25-1.50 között, 1.51-2.00 között, 2.01-3.00 között, 3.01 felett
- Az oddsokat a bet365-től vegyétek
- A tippeket lehet több hozzászólásba is írni, de ha van rá lehetőségetek, egybe írjátok
- A mérkőzések megkezdése előtt kell beírni a tippeket, tehát ha egy meccs 18:00-kor kezdődik, akkor 17:59 a határidő
- Tippelési időszak: hétfő reggel 6 órától tart vasárnap este 10-ig
- Az alapszakasz utolsó hetén az egy ligában szereplő játékosok nem tippelhetik ugyanazt és a tippelési határidő szombat 12:00-re módosul
- Az alapszakasz 4 hétig tart, ezután következik a rájátszás
- A két ligából (keleti és nyugati) az első 4-4 helyezett jut be a rájátszásba
- Pontazonosság esetén a több 3 pontos tippet adó jut tovább. Ha esetleg egyformán állnak ebben, akkor több 2 pont számít, ha az is azonos, akkor jön az 1 pont, ami ha szintén azonos, jön a sorsolás
- Ez pedig már inkább csak tanács, mintsem szabály: törekedjünk a fair play játékra

Pontozás találat esetén
1.25-1.50 között - 0,5 pont
1.51-2.00 között - 1 pont
2.01-3.00 között - 2 pont
3.01 felett - 3 pont


I. Tipster Liga nyertese - stdavid (a játék itt zajlott)
II. Tipster Liga nyertese - Winger (a játék itt zajlott)
III. Tipster Liga nyertese - balizu (a játék itt zajlott)



Akárki játszhat? :D mert akkor ez nekem való ezt a heti négy tempót még tudom tartani! :) és akkor keletre ha szabad!







jönnék én is szokásos íszt coast