Spiffx

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ha mindenigaz adnak 20eur bónuszt

spiffx.com

nem sok kínálat főleg premier leauge és a top ligák, de ezért a pénzért megéri
back-lay fogadási típusok is vannak


Sziasztok,

10 EUR-t adnak ha a regnél megadod a free10 kódot.
Sok szerencsét.

Hát ez nagyon komoly. Jól látom, hogy csak premier league-re (meg eb selejtezőre, bl-re) lehet fogadni, és ott is csak az 1X2 piacon?

Bekell fizetni a 10 euróért?:D Ha nem akkor eltrollkodom :D

Idézetet írta: Lancer Dátum december 28, 2014, 11:35:54
Bekell fizetni a 10 euróért?:D Ha nem akkor eltrollkodom :D
Nem kell, email érvényesítés után adja.

Itt is kell feltölteni dokumentumokat és a kifizetéshez befizetni. Csak banki utalás vagy bankkártya a lehetőség.

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 28, 2014, 11:52:14
Itt is kell feltölteni dokumentumokat és a kifizetéshez befizetni. Csak banki utalás vagy bankkártya a lehetőség.
Óriási ez az iroda bár még nem értem de sikerült elhelyeznem egy fogadást :)

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 28, 2014, 12:01:15
Óriási ez az iroda bár még nem értem de sikerült elhelyeznem egy fogadást :)
Én sem értem miért bontotta ketté a tippemet, de nem is érdekel, ha nyer a Hull City. :)

Ha meg veszít, akkor a refer friend alatt meghívok valakit és mindketten kapunk 10 EUR-t.  ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 28, 2014, 12:20:43
Ha meg veszít, akkor a refer friend alatt meghívok valakit és mindketten kapunk 10 EUR-t.  ;D

Nekem jöhet.

Bárcsak én is meghívhatnék valakit :D

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 28, 2014, 12:20:43
Én sem értem miért bontotta ketté a tippemet, de nem is érdekel, ha nyer a Hull City. :)

Ha meg veszít, akkor a refer friend alatt meghívok valakit és mindketten kapunk 10 EUR-t.  ;D

Reg meg volt. A 10 €-t is elszórtam, de a csatolt képen látható visszaszámlálást nem értem.  :P

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 28, 2014, 13:57:05
Reg meg volt. A 10 €-t is elszórtam, de a csatolt képen látható visszaszámlálást nem értem.  :P
Még én sem. Valahogy tőzsde alapon működik, az index függ a feltett összegektől és a tétektől. Nekem még bonyolult. :o

5 minutes timeframeDuring in-play games, once a bet is matched it will be valid for 5 minutes from the order time. The countdown will be displayed for you to see.

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 28, 2014, 14:08:21
5 minutes timeframeDuring in-play games, once a bet is matched it will be valid for 5 minutes from the order time. The countdown will be displayed for you to see.

Köszi!  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 28, 2014, 14:05:10
Még én sem. Valahogy tőzsde alapon működik, az index függ a feltett összegektől és a tétektől. Nekem még bonyolult. :o

Látom a Spurs - MU meccsre már 6.000 € feletti tétnél járnak.  ::)