Spiffx

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki érti mi ez a Spiffindex? Nekem valami olyasmi jött le, hogy az oddsmozgás irányára kell fogadni. Mindenesetre én egyelőre a Darkpool részlegben fogadtam, ami egy sima fogadási tőzsde, de nagyon nincs forgalom. A Spurs meccsre csak 1-2 euróval sikerült fogadnom (matched).

Idézetet írta: Irtis Dátum december 28, 2014, 14:58:25
Valaki érti mi ez a Spiffindex? Nekem valami olyasmi jött le, hogy az oddsmozgás irányára kell fogadni. Mindenesetre én egyelőre a Darkpool részlegben fogadtam, ami egy sima fogadási tőzsde, de nagyon nincs forgalom. A Spurs meccsre csak 1-2 euróval sikerült fogadnom (matched).

ja azt valahogy számítják :D senki nem mondja meg hogy hogy! te fogadhatsz egy kimenetelre és hogy ez az index magasabb vagy alacsonyabb lesz. Meg lehetsz eladó is! Nem értem még ebben mi a jó de majd kiderül idővel.! lehet kispi29 irodája és csak megszerezte az adatainkat és bosszút áll.

Na annyit sikerült kiokoskodnom, hogy egy Spiffindexes fogadásnál el kell találni a győztest (1X2) ÉS azt, hogy a Spiffindex (=odds) a kezdőrúgás pillanatában a választott határ alatt vagy fölött lesz. Élő fogadásnál ugyanúgy el kell találni a győztest, és azt, hogy a Spiffindex a fogadás pillanatától számított 5 perc múlva az adott határ alatt vagy fölött lesz. Mindkettő kritériumnak teljesülnie kell egy győztes fogadáshoz.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 28, 2014, 15:31:56
Na annyit sikerült kiokoskodnom, hogy egy Spiffindexes fogadásnál el kell találni a győztest (1X2) ÉS azt, hogy a Spiffindex (=odds) a kezdőrúgás pillanatában a választott határ alatt vagy fölött lesz. Élő fogadásnál ugyanúgy el kell találni a győztest, és azt, hogy a Spiffindex a fogadás pillanatától számított 5 perc múlva az adott határ alatt vagy fölött lesz. Mindkettő kritériumnak teljesülnie kell egy győztes fogadáshoz.
jesszusom :D megfogadok valamit hogy nyer és alatt/vagy fölött ha eltaláltam akkor amilyen oddson fogadtam és az eredeti közt ahány tized különbség van annyiszor kapom meg a tétemet -1tét természetesen. Ez mekkora beteg dolog :D Bárcsak tudnék oddsmozgást jósolni!

Wining
If you use the buy option you need to select the winning selection and predict if Index will be over/under your price. For example you select home team and buy 100 € at odds 1,38. Index price (market price) is 1,40. In this case you believe that home team will win and the index price to be below 1,38. Every point below 1,38 you will win 100 €. If home team win and the price will decrease to 1,30 you will win 700 € (8 points * 100 € stake - 100€ stake). If home team win and the price is above 1,38 you will lose your stake. If home team don't win, you will lose your stake even if the price is below 1,38. Maximum winning is based on dynamic price steps. Check the profit table before confirming your order.

Élőben elég használhatatlan az oldal. Próbáltam fogadni a Southampton - Chelsea meccs utolsó negyedében a döntetlenre és az underre, de senki nem kínált fogadást, és az enyémet meg nem vették meg.

Szükséges befizetni az oldalra kifizetés kérés előtt?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 28, 2014, 17:07:32
Szükséges befizetni az oldalra kifizetés kérés előtt?

Igen, mintha 30 €-t láttam volna.

#22 december 28, 2014, 18:40:07, Irtis
Bankkártyával 30€, banki utalással nincs minimum. A banki kifizetésnél sincs minimum elvileg. (For bank transfers there is no minimum amount for deposits or withdrawals, as long as all bank charges (if any) are covered.) Mondjuk rohadt jó, hogy csak banki befizetés van. Nézegettem, egy külföldi deviza utalás díja 2500-3000 Ft. Tehát mindenképp fel kell tornászni az ingyen 10 eurót, hogy megérje befizetni, majd kifizetni.

Más. Nem akar valaki az Evertonra fogadni? Piacvezető oddsal adom (jelenleg 4), de senki nem viszi el a Darkpoolon. Vicc ez az iroda.

Ha valaki szeretne regisztrálni, akkor megköszönném, ha az én barát ajánlós kódommal tenné. Ugyanúgy 10€ bónuszt kap azonos feltételekkel, mintha simán regisztrálna.

Hali
engem nem enged regelni amikor kitoltom utana feher kep es valami java lang errror

Egész jó ötlet lenne ez az oddsmozgásra fogadás, csak azt nem értem miért van összekötve az 1X2 fogadással. Most pl. fogadnék arra, hogy a Swansea oddsa csökkenni fog, de arra már nem, hogy a Swansea meg is nyeri a meccset. Márpedig hiába találom el az oddsmozgást, ha közben nem lesz vendéggyőzelem. Én az iroda helyében csak az oddsmozgásra koncentrálnék, mert ez tényleg újdonság, de a jelenlegi formában ez gyakorlatilag csak kettes kötésben lehetséges (ahol az egyik tag az 1X2 fogadás), ami nem túl vonzó.

Idézetet írta: Szekely Dátum december 28, 2014, 19:54:49
Hali
engem nem enged regelni amikor kitoltom utana feher kep es valami java lang errror
Regizz újra, valami nem működött abban a pillanatban, vagy csak túl sok magyar támadta meg az irodát.

vki értelmezné? tegnap raktam, az Evertonra fizetett rengeteget

   2014-12-28 19:09:38   Commission Withdraw   -0.25 €   15.10 €   Spiffindex commission for event Newcastle v Everton
   2014-12-28 19:09:38   Win   5.0 €   15.35 €   Newcastle v Everton - Newcastle WON: last index=2.58 order:Buy under price:2.66 amount:1.0 €
   2014-12-28 15:59:58   Loss   -1.0 €   10.35 €   Hull v Leicester - Hull : last index=2.6 order:Buy over price:2.8 amount:1.0 €
   2014-12-28 15:59:56   Loss   -0.38 €   11.35 €   Stoke v West Brom - Stoke : last index=2.04 order:Buy over price:2.18 amount:0.38 €
   2014-12-28 15:59:56   Loss   -1.0 €   11.73 €   QPR v C Palace - QPR : last index=2.6 order:Buy over price:2.76 amount:1.0 €
   2014-12-28 15:59:55   Loss   -1.0 €   12.73 €   West Ham v Arsenal - Arsenal : last index=2.04 order:Buy over price:2.2 amount:1.0 €
   2014-12-28 15:59:55   Loss   -0.33 €   13.73 €   Aston Villa v Sunderland - Aston Villa : last index=2.2 order:Buy over price:2.36 amount:0.33 €

Arra fogadtál, hogy nyer a Newcastle és a Spiffindex 2,66 alatt lesz. Azért volt a nagy nyeremény, mert lement egészen 2,58-ig. Minél inkább a határ alatt (vagy fölött, ha arra fogadsz) van az index, annál nagyobb lesz a nyeremény.

Sziasztok!
Darkpool-nál a back és lay mint jelent, hogy értelmezzem fogadás szempontból? Előre is köszönöm.