Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


thx mester  :great:  ;D ha tudok valamiben segíteni,  szólj. esténként ráérek

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2017, 13:42:01
thx mester  :great:  ;D ha tudok valamiben segíteni,  szólj. esténként ráérek

A mestertől még messze állok. Ez a kiválasztás egyébként nem nagy művészet, mindenki megfogja tudni csinálni.
Decemberben lehull a lepel és meglátjátok, hogy nincs benne semmi varázslat. Vagy talán egy varázslat van, hogy az ember betartsa a szabályokat és nem fogadjon hülyeségekre.

#1127 november 22, 2017, 15:38:01, Tomka
Live:

(0-0) Over 0.5 PSG U19 v Celtic U19 (Alternative Goal Line) 22/11/2017   None    1.500  :great:

Idézetet írta: Tomka Dátum november 22, 2017, 15:17:13
A mestertől még messze állok. Ez a kiválasztás egyébként nem nagy művészet, mindenki megfogja tudni csinálni.
Decemberben lehull a lepel és meglátjátok, hogy nincs benne semmi varázslat. Vagy talán egy varázslat van, hogy az ember betartsa a szabályokat és nem fogadjon hülyeségekre.

pát napja, apró pénzből elkezdtem random meccsekre ezt a stratégiát. valamelyik délután kezdtem el, talán vasárnap. 2k-ból fel is mentem 3,2-ig  100-200Ft-os tétekkel. aztán másnap délelőtt lement 1k-ra az egyenleg. szóval délelőttönként nem érdemes fogadni, mert csak ugandai, vietnami u19 női kupa, iráni kupa meg ilyen szennyek vannak amik teljesen lutrik.
a másik nagyobb észrevétel, hogy a 0-0-ás meccsekkel nem érdemes foglalkozni, mert a bukó fogadások nagy részében a 60-70.percig 0-0-án álló meccseken nem is lett gól.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2017, 16:06:14
pát napja, apró pénzből elkezdtem random meccsekre ezt a stratégiát. valamelyik délután kezdtem el, talán vasárnap. 2k-ból fel is mentem 3,2-ig  100-200Ft-os tétekkel. aztán másnap délelőtt lement 1k-ra az egyenleg. szóval délelőttönként nem érdemes fogadni, mert csak ugandai, vietnami u19 női kupa, iráni kupa meg ilyen szennyek vannak amik teljesen lutrik.
a másik nagyobb észrevétel, hogy a 0-0-ás meccsekkel nem érdemes foglalkozni, mert a bukó fogadások nagy részében a 60-70.percig 0-0-án álló meccseken nem is lett gól.

A "nevenincs" bajnokságokkal meg a kupákkal vigyázni kell. Abban mondjuk nem értek egyet, hogy a 0-0-al nem kell foglalkozni. Amiket én kiválogatok ott nem mind, de jó arányban jöttek a gólok.

de én a random fogadásokat írtam. úgy biztos nem éri meg. most már elkezdem csak a te listád alapján, aztán meglátjuk

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2017, 19:04:06
de én a random fogadásokat írtam. úgy biztos nem éri meg. most már elkezdem csak a te listád alapján, aztán meglátjuk

Értem. Annak úgy szerintem nincs sok értelme, mert valamilyen szisztémát érdemes beleépíteni. :)
Remélem tudok majd segíteni.  :)

Ez nem volt időm kitenni:

(0-0) Over 0.5 Catania v Cosenza (Alternative Goal Line) 22/11/2017   None    1.525 Won  :great:

Ezért is jó, ha kiírom előre, mert ti is tudjátok figyelni. :)



Szia!

Egy két kérdésem lenne, az 1.5, 2.5, 3.5 az a második félidős gólok számára vagy a teljes mérkőzésre számolt %.
Továbbá a hc1, hcx, hc2 az micsoda?

Bocsánat hogy belerondítok a naplódba, csak tetszik amit csinálsz és szeretném teljesen megérteni.

Köszönöm.

Idézetet írta: nasgur Dátum november 23, 2017, 11:15:23
Szia!

Egy két kérdésem lenne, az 1.5, 2.5, 3.5 az a második félidős gólok számára vagy a teljes mérkőzésre számolt %.
Továbbá a hc1, hcx, hc2 az micsoda?

Bocsánat hogy belerondítok a naplódba, csak tetszik amit csinálsz és szeretném teljesen megérteni.

Köszönöm.

Szia!

Nem belerondítás. Ez nyílt napló nyugodtan lehet írni, kérdezni vagy kritizálni. :ok:

Az overre vonatkozó információk teljes mérkőzést tükröznek.

A HC-k pedig handicap-et jelent.
hc1 = handicap (0-1)
hcX = handicap (0-1)
hc2 = handicap (0-1)

Várhatóan november után az 1-X-2 és a handicap információkat lefogom szedni, mivel nem azokat veszem alapul, amikor a szűrést végzem.
Kevesebb helyet foglal majd, kevesebb információt kell figyelni.

#1137 november 23, 2017, 18:13:17, Tomka
Live:

- Over 0.5 Dibba Al Fujairah v Al Ain SCC (Match Goals) 23/11/2017   None    1.50

#1138 november 23, 2017, 18:13:23, Tomka
Live:

- (2-0) Over 2.5 Al Wasl SC v Ajman SCC (Alternative Goal Line) 23/11/2017   None    1.525  :great:

Idézetet írta: Tomka Dátum november 23, 2017, 15:11:34
Live:

- Over 0.5 Dibba Al Fujairah v Al Ain SCC (Match Goals) 23/11/2017   None    1.50

ezt mondom. felkúr mert raktam. én inkabb kihagyom a 0-0 meccseket :D