Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#150 február 28, 2015, 19:18:13, Tomka
Live:

Ausztria:
- Felett 0.5    Rapid Vienna v SK Sturm Graz (1. félidő gólok)(1.53)

#151 március 01, 2015, 17:21:06, Tomka
Jó estét kívánok!

Zárom a napot és egyben a hónapot is. Ma már több meccsen is kihasználtam a napi szerencse góljaimat. De megjegyezném a Rapid-nak gólt kellett rúgni, mivel szerencsére a Graz nem állt be védekezni a kiállítás után.

Az alábbi táblázatban találjátok a havi összesítést. Persze jöhet a kérdés, hogy na de több meccs van benne, mint a hozzászólás alján a Live mérkőzéseknél. Ennek az oka, hogy a AH mérkőzéseket, amiket érvénytelenítettek nem vette bele a statisztikákba. Hiszen nem nyertünk és nem is veszítettünk, ettől függetlenül a táblázatba érdemes feltüntetni.
100e forintos bank mellett a bankunk 10%-val való játék esetén a tétünk 10e. Ez alapján a hónapban ~65.100 Ft a profitunk. Ez csak egy viszony szám, hiszen az excel kerekít, míg a beten másképpen történik a kifizetés, sőt nem mindenki tudta megjátszani a beírt tippet. Egyébként a tippek 80%-át, ha 15 percen belül megnéztétek, akkor megtudtátok játszani, sőt így a nyereményetek is magasabb volt.
33 tippből 25 volt sikeres, azaz 25/33=75.76%

Ha tétemelést is alkalmaznánk egy vesztett tipp után a profit magasabb lenne, de ennek én nem vagyok a híve. Továbbá két sikertelen tipp után hétköznap abbahagyom a fogadást, míg hétvégén a meccs sűrűség miatt, csak pár óra kihagyást alkalmazok. Szerencsére ez csak egy napon volt, még a hónap elején.
Érdemes nyertes és vesztes fogadást is utólag kiértékelni, a 8 sikertelen tipp közül 3 mérkőzés volt, amire utólagosan nem fogadtam volna. A többi olyan mérkőzés volt, amit máskor is megjátszanák, mert tudom, hogy meglettek volna a gólok. De a banknak is nyerni kell. Így van ez a sikeres fogadásokkal is. Ott 2 mérkőzés volt, amit utólagosan nem játszottam volna meg.

Összességében valamivel több, mint 65%-s profitot értünk el. Ez szerintem nagyon jó, igaz bank duplázás nem történt, de én a türelem mellett vagyok.

(Képre kattintva a táblázat nagyítható!)

Köszönöm, a sok köszönetet, amit kaptam és remélem a legtöbben csak a sikeres tippjeimet játszottátok meg. :)
Holnap a meteorológiai tavasz első napján folytatjuk a gólvadászatot!
Várok mindenkit holnap is!

Tomka

Szép eredmények tomiszi! :ok:

Nagyon szép :)

Segítenél értelmezni a táblázatot? Nem értem, hogy felül mi az 1-2-3-4-5, meg úgy igazából a struktúrát se nagyon értem :)

Nem szeretem, ha nem a nevemen hívnak. Ez tiszteletlenségnek tartom, főleg úgy, hogy nem ismersz és nem is Tomiszi vagyok. Az is nyilvánvaló, hogy neheztelsz rá, mivel a nevét is kisbetűvel írtad.
Továbbá kettőnk fogadása technikája, morálja sem hasonlít és a szókészletünk sem, így a egyezőség kizárható.

Eddig sem írtál és ezután sem tartok igényt a fórumomban való hozzászólásaidra!
Köszönöm!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 28, 2015, 20:08:04
Szép eredmények tomiszi! :ok:

#155 február 28, 2015, 20:49:49, bendehal
Azok a statok mit mutatnak?
Csak a megjátszott tippek vannak benne, vagy a "meg akartam rakni" tippeket is bele rakod?
Mert az utobbi elégé tomiszis lenne  ;D

szerk. elfelejtettem olvasni.. szép a 88% de lejön belőle 30% korai gól miatt amit nem játszottál meg. 1.5 60% nullszaldó a vége. Stat. pedig romlani fog, de ne agodj én sem írok ide többet.

bocs hogy beleszólok, de biztos vagyok benne, hogy hurkabalint nem tiszteletlenségből szólitott igy, hanem pont ellenkezőleg..

Mivel naponta maximum 5 fogadást teszek, erre utal 1-5ig a számozás. Csak az 5-ik oszlopot kivettem, mivel egyik nap sem volt 5 fogadásom, csak a szám véletlenül ott maradt.
Részletesen:
- Piac: Milyen fogadás típus volt. Pl. AH, over 1.5
- Odds: Ugye az odds (1.5)
- Tét: A felrakott tét. (10e)
- Nyeremény: Valós nyeremény, azaz (Odds*Tét)-Tét= 5e
- A napi zárások is vannak, illetve a napi zárások alatt pedig a havi összesítés.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum február 28, 2015, 20:32:42
Nagyon szép :)

Segítenél értelmezni a táblázatot? Nem értem, hogy felül mi az 1-2-3-4-5, meg úgy igazából a struktúrát se nagyon értem :)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 28, 2015, 19:49:41
Jó estét kívánok!

Zárom a napot és egyben a hónapot is. Ma már több meccsen is kihasználtam a napi szerencse góljaimat. De megjegyezném a Rapid-nak gólt kellett rúgni, mivel szerencsére a Graz nem állt be védekezni a kiállítás után.

Az alábbi táblázatban találjátok a havi összesítést. Persze jöhet a kérdés, hogy na de több meccs van benne, mint a hozzászólás alján a Live mérkőzéseknél. Ennek az oka, hogy a AH mérkőzéseket, amiket érvénytelenítettek nem vette bele a statisztikákba. Hiszen nem nyertünk és nem is veszítettünk, ettől függetlenül a táblázatba érdemes feltüntetni.
100e forintos bank mellett a bankunk 10%-val való játék esetén a tétünk 10e. Ez alapján a hónapban ~65.100 Ft a profitunk. Ez csak egy viszony szám, hiszen az excel kerekít, míg a beten másképpen történik a kifizetés, sőt nem mindenki tudta megjátszani a beírt tippet. Egyébként a tippek 80%-át, ha 15 percen belül megnéztétek, akkor megtudtátok játszani, sőt így a nyereményetek is magasabb volt.
33 tippből 25 volt sikeres, azaz 25/33=75.76%

Ha tétemelést is alkalmaznánk egy vesztett tipp után a profit magasabb lenne, de ennek én nem vagyok a híve. Továbbá két sikertelen tipp után hétköznap abbahagyom a fogadást, míg hétvégén a meccs sűrűség miatt, csak pár óra kihagyást alkalmazok. Szerencsére ez csak egy napon volt, még a hónap elején.
Érdemes nyertes és vesztes fogadást is utólag kiértékelni, a 8 sikertelen tipp közül 3 mérkőzés volt, amire utólagosan nem fogadtam volna. A többi olyan mérkőzés volt, amit máskor is megjátszanák, mert tudom, hogy meglettek volna a gólok. De a banknak is nyerni kell. Így van ez a sikeres fogadásokkal is. Ott 2 mérkőzés volt, amit utólagosan nem játszottam volna meg.

Összességében valamivel több, mint 65%-s profitot értünk el. Ez szerintem nagyon jó, igaz bank duplázás nem történt, de én a türelem mellett vagyok.

(Képre kattintva a táblázat nagyítható!)

Köszönöm, a sok köszönetet, amit kaptam és remélem a legtöbben csak a sikeres tippjeimet játszottátok meg. :)
Holnap a meteorológiai tavasz első napján folytatjuk a gólvadászatot!
Várok mindenkit holnap is!

Tomka

Jó estét!

Örülök neki, hogy idejöttök le "Tomiszi"-tek és még Ti sértődtök meg. Ezt komolyan gondoltátok? Követte valamelyikőtök is a fórumomat? Nem láttam, hogy egy köszönömöt is nyomtatok volna, vagy láttam volna a kijelzőn a neveteket, hogy olvastok. Most, hogy a havi összesítést elkészítettem ezt csináljátok. Olvassátok vissza a fórumot, lehet azt kellett volna, nem rögtön hozzászólást írni!

A fórum elején leírtam az ajánlott mérkőzések, ajánlottak és nem megjátszottak. Mivel ezeket a meccs kezdése előtt teszem fel, míg mindent élőben játszok meg. Tehát a Live mérkőzéseket mindegyiket megjátszom és nem hazudozok nektek. Ebből látszik, hogy egyszer sem olvastátok el a fórumot, csak jöttök vádaskodni! Továbbá számolni sem tudsz. Ha 52 mérkőzésből 46 jött. sehogy sem lenne 0-s. Ha 1.2-es odds-n játszottam volna meg őket, akkor is nyerek.
1.2*10000= +2000
46*2000= +92000
92000-80000= +12000

Tehát NEM NULLA!

Most nincs időm, de holnap kifogom vágni a bet-ről és összeszámolhatjátok a 36 fogadást, amit kiírtam meg is tettem. Ami ugye az érvénytelenítettek miatt csökken 33, mivel azokat minek vegyem bele a statisztikába.

Nem érdekel, hogy nem fogjátok olvasni vagy nem fogtok ide írni. Idejöttetek és letámadtatok, ugye nem gondoltátok komolyan, hogy jó képet fogok hozzá vágni?

Ezért segít az ember, hogy után jön pár szájkaratés és inkább nincs is kedve az embernek utána ide írni.

Jó éjt!

Tomka, szerintem ne kapd így fel a vizet, amilyen nyugodt vagy a sportfogadásban, ezt is lazán leszarhatnád :)

Tomka!

szoktam olvasni a naplódat, teljesen jó amit csinálsz. Ne mérgelődj, hanem folytasd. Ez nem nyallerezés, sokat be szoktam ide nézni, tippeket is vettem át néha innen.
Ha tőlem akarsz jó tippeket, akkor tedd az ellenkezőjét, amit én és méginkább nyerőben leszel, mert én sosem találok el semmit! :)


Tomka szerintem se sértödj meg ezen. De aki be néz és nem nyom egy köszönömöt az olyan mint ha be se nézet volna...
Másrész nem 1.2 oddson játszottad a tippjeid így amit írtál teljesen értelmetlen. Olyan mintha bizonygatni akarnád saját igazad.
88% találati arány átlag 15 perc alatt éri el az 1.5 oddsot nem kell matek zseninek lenni hogy valaki átt lássa hogy ez egy járhatatlan út. a mérközés előtti 1.2 oddsal szebben mutat inkább azzal probálkoz.

Nem tök mindegy hogy ki ez az ember, amíg jók a tippjei és ezzel segít a közösségnek? Nem ez lenne a cél? Lehet hogy ő tomiszi, vagy akár csimav is lehetne, de hasznos! (mondjuk én még egy tippjét sem tettem, de nem is fogom, mert az elmenne  ;D) Van itt annyi más kamunapló, csak azok nincsenek betámadva mert régi arcoké.

A BDSRSTNT!  ;D

Jó reggelt, sziasztok!

Folytassuk a gólvadászatot a márciusi hónapban is. Némi változást is alkalmazni fogok.
Az első, hogy ajánlott mérkőzések nem lesznek, csak Live tippek, amelyeket mindig meg is játszok. Erre azért van szükség, hogy a papucsállatkáktól a Homo Sapiens-ig mindenki értelmezni tudja statisztikai adatokat.
A második változás, hogy over 0.5-re is fogadni fogok, ahol két és három mérkőzést fogok összerakni, de ezeket is Live-ban fogom megjátszani és oda is fogom beleszámolni.

Reméljük a mai napon is folytatódni fognak a tegnapi sikeres tippek!
Hajrá Overek!
Tomka