Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum november 13, 2017, 18:50:33
Kicsit magas a határ, de szerintem van benne érték és vállalható a kockázat. Nem fogják az olaszok olyan nyugodtan tűrni, hogy éppen a kiesés szélén állnak.

Over 5.5 Italy v Sweden (Number of Cards in Match) 13/11/2017   None   1.90

1.66-s odds-on kivettem, így 33 euró plusz.   :great:
Ha nem lesz gól a 60-65. percig akkor ez is jó lehet egy gólra. :ok:

Idézetet írta: Tomka Dátum november 13, 2017, 18:50:33
Kicsit magas a határ, de szerintem van benne érték és vállalható a kockázat. Nem fogják az olaszok olyan nyugodtan tűrni, hogy éppen a kiesés szélén állnak.

Over 5.5 Italy v Sweden (Number of Cards in Match) 13/11/2017   None   1.90  :great:
Cash out ~ 1.66

Kivárhattam volna, mert simán meglett az 5.5 over. Remélem mások is megtették.  ;)

#1112 november 15, 2017, 18:22:33, Tomka
Mai lista:


nincs még valami statisztikád hogy mi a helyzet?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 16, 2017, 13:10:12
nincs még valami statisztikád hogy mi a helyzet?

Jelenleg az elmúlt két nap így áll:



A következő napokba és a hétvégére nincs prognózisom, mert elutazom. De jövőhéten majd ismét érkezem a mérkőzésekkel.



Második félidőre egy gyors lista, egy része már elkezdődött: - Maximum over 2.5-re fogadjatok és csak akkor, ha nem volt még gól a második félidőben -

15:00   Udinese   vs   Cagliari
15:00   Una Strassen   vs   AS Jeunesse Esch
15:00   Caen   vs   Nice
16:00   Chiasso   vs   Wohlen
16:00   Rizespor   vs   Istanbulspor
17:40   Al-Faisaly   vs   Al Hilal
20:00   Leonesa   vs   Granada
22:00   Defensores de Belgrano de Villa Ramallo   vs   Sportivo Las Parejas


Tegnapi nap eredménye:
Úgy érzem jó irányba halad ez a fejlesztés.


Idézetet írta: Tomka Dátum november 20, 2017, 07:12:35
Tegnapi nap eredménye:
Úgy érzem jó irányba halad ez a fejlesztés.


melyik fejlesztés? az ez előtti poszt szabályai?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 20, 2017, 09:49:15
melyik fejlesztés? az ez előtti poszt szabályai?

Amit 11-én is írtam már, hogy erősen ráálltam a második félidőre.  Az egyenlőre elég jól teljesít. ;)

Ma estére pár mérkőzés a második félidő overre:

Erősebb tipp az Ajax és a Billericay.





Szia!

Nekem a régebbi napló vezetésed jobban tetszett, nem igazán értem ebből melyik meccseket rakod meg és milyen oddsokon.

:(

Biztos érhető csak én vagyok kicsit gyenge:(

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2017, 12:18:44
mára nincs listád?

De lesz majd, csak még nem tudtam vele foglalkozni.


Idézetet írta: nasgur Dátum november 22, 2017, 12:43:19
Szia!

Nekem a régebbi napló vezetésed jobban tetszett, nem igazán értem ebből melyik meccseket rakod meg és milyen oddsokon.

:(

Biztos érhető csak én vagyok kicsit gyenge:(

Az a helyzet, hogy az esti mérkőzéseket kitudnám. Észrevételed miatt akkor ezen kifogom tenni, viszont amit napközben fogadok azokat nem. Ezért inkább készítek előre egy napra egy leválogatást.
Jelenleg egyébként úgy fogadok, hogy csak a második félidőben és csak egy gólra, amikor már az 1.5 szorzót elérte az odds.
Egyszerűség kedvéért a 11.20-án 4 mérkőzést választottam ki, amiből a második félidő elején 3-on túl hamar volt gól, így csak egyet tudtam megfogadni, ahol pedig sajnos nem volt gól.

Annyit tudok változtatni, hogy amit kitudok tenni, mert gépnél vagyok megteszem, de esetenként úton vagyok és telóról végzem a fogadást.
Ettől függetlenül úgy gondolom az nektek is jobb, hogy kiteszem, hogy előre mire figyelek/jetek, mert régebben az is kifogás volt, hogy nem lehet rögtön észrevenni, ha bejegyzést írok és lemarad valaki a fogadásról.

Decemberben összegzem a tanulságokat, akkor egy bejegyzést írok erről és abban részletesen tisztázom, hogy mikor mire érdemes fogadni stb.



Off:
Valaki esetleg nem árul vagy ismerőse nem árul véletlen mazda 6-t? Paraméterek, amiben gondolkodom 1.8 benzines 2004-2006 közötti, 200.000 km alatt, rozsda és törésmentes, kisebb esztétikai hiba elmegy. Lehetőleg sedán, de az sem baj, ha kombi.
Várható vásárlás ideje december vége.