Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: NoCukor Dátum november 25, 2017, 20:28:54
Ugye ez az 1.5-ös odds egy 68-70% körüli sikerességet igényel, hogy nyereséges legyen a dolog. Ezt a szintet ezekszerint eddig hozta mind?

Az még csak olyan 2-3 %-t hoz, jobb akkor odds-t emelni vagy a sikerességen valahogy növelni.
De itt a táblázat, amiben ezt tökéletesen látod.


Idézetet írta: Tomka Dátum november 25, 2017, 20:30:32
Nekem eddig egyedül azt az angolt sikerült csak kifognom, ami vesztett.
8/9 :D

- (2-0) Over 2.5 Sydney FC v Brisbane Roar (Alternative Goal Line) 25/11/2017   None    1.500  Won
- (1-0) Over 1.5 Portsmouth v Plymouth (Alternative Goal Line) 25/11/2017   None    1.500 Lost
- Over 1.5 Alloa v Ayr (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 1.5 Tottenham v West Brom (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 2.5 Arbroath v Forfar (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 1.5 Ceske Budejovice v Graffin Vlasim (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 1.5 Galatasaray v Alanyaspor (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 1.5 Hajduk Split v NK Osijek (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won
- Over 0.5 Real Garcilaso v Sport Huancayo (Match Goals) 25/11/2017   None    1.50 Won


hát én mindet amit tudtam.  ;D jobb úgy a statisztika hogy a fogadási naplómat kell csak nézni. meglátjuk pár hét alatt mi lesz

Ez is egy frankó nap volt. Ki nyert a tippjeimmel? Holnap folytatjuk? Holnap is jöjjön a listám? ::)

Mára még van pár mérkőzés, de én már nem leszek.
Eddig eredmények: 46/52 második félidőre.
Ha szigorúra veszem, hogy over 2.5-ig tegyünk csak, akkor 10 mérkőzés kiesik és 38/42-es az arány. Ez több, mint 90 %, persze tisztában vagyok vele, hogy nem mind volt megjátszható, de egységnyi téttel minden mérkőzés figyelve szépen lehetett profitálni.

Jó éjt!  :cya:

Idézetet írta: Tomka Dátum november 25, 2017, 22:02:55
Ez is egy frankó nap volt. Ki nyert a tippjeimmel? Holnap folytatjuk? Holnap is jöjjön a listám? ::)

Mára még van pár mérkőzés, de én már nem leszek.
Eddig eredmények: 46/52 második félidőre.
Ha szigorúra veszem, hogy over 2.5-ig tegyünk csak, akkor 10 mérkőzés kiesik és 38/42-es az arány. Ez több, mint 90 %, persze tisztában vagyok vele, hogy nem mind volt megjátszható, de egységnyi téttel minden mérkőzés figyelve szépen lehetett profitálni.

Jó éjt!  :cya:

minden nap jöhet a lista amikor van meccs ami jó lehet :D eddig nagyon bíztató, de én még csak 2 napja csinálom. még nincs meg a bizalom a nagy téthez  ;D pl. egy hét eredményesség után már jobb lenne(az nem gond ha van olyan nap amikor nincs haszon, vagy minimális minusz). te viszont régebb óta csinálod ezt, te már tudnál mutatni 1-2 hetes statisztikát  ;D

én még megvárom a lista szerinti utolsó meccset, utána összeírom hogy miket raktam, stb. nem mindent teljesen szabályszerűen, de nagyrészt igen

jóéjt  :cya:

Idézetet írta: Tomka Dátum november 25, 2017, 22:02:55
Ez is egy frankó nap volt. Ki nyert a tippjeimmel? Holnap folytatjuk? Holnap is jöjjön a listám? ::)

Mára még van pár mérkőzés, de én már nem leszek.
Eddig eredmények: 46/52 második félidőre.
Ha szigorúra veszem, hogy over 2.5-ig tegyünk csak, akkor 10 mérkőzés kiesik és 38/42-es az arány. Ez több, mint 90 %, persze tisztában vagyok vele, hogy nem mind volt megjátszható, de egységnyi téttel minden mérkőzés figyelve szépen lehetett profitálni.

Jó éjt!  :cya:

remélem megosztod minden nap, amikor van rá energiád és időd, én mindig használom a tippjeidet

jah és gratula az eredményekhez :beerchug:

Jó reggelt!

Ma ismét meccsdömpinget tartunk 55 mérkőzés van a mai listán. Remélem ugyan olyan, ha nem jobb lesz a mai nap is, mint a tegnapi. ;)
Ismét betettem kép illetve excel táblaként is. Ha valakinek kedve támad végig követni, valamiféle statisztikát csinálni hozzá örülni fogok neki. Kora délutánig még talán leszek online, de utána majd csak este.

Hajrá Overek!  :great: :beerchug:
Tomka

Szia!

Majd a kiválasztási rendszeredről írhatnál egy összegzést, mit veszel figyelembe stb. Nagyon szép eddig.

Idézetet írta: nasgur Dátum november 26, 2017, 10:40:37
Szia!

Majd a kiválasztási rendszeredről írhatnál egy összegzést, mit veszel figyelembe stb. Nagyon szép eddig.

Szia!

December 1-én leírom, amikor írok egy összegzést a tevékenységről is.
Nincs nagy varázslat, ha valaki akarja nézegesse végig a statisztikai adatokat és szerintem rálehet jönni mit veszek figyelembe.
Az, hogy milyen kritériumokat választottam ki, pl. második félidő és maximum over 2.5. Az pedig csak az évek tapasztalata és adataim alapján állapítottam meg.

Itt vannak az én tegnapi eredményeim. 1.4 körül már meg szoktam tenni, mert általában akkor van a gól. így is néhány meccsen pont amikor tettem volna 1.4-ért akkor lett meg gól.  van köztük olyan is amin meglett a gól, de nem vettem észre és megtettem az overt, de már nem tudom melyikek ezek, viszont volt egy ilyen eset ami elment, azt megjegyeztem, a honvéd meccs.  ::)  nem teljesen szabályszerűen csináltam még. az a célom hogy kis egyenleget gyorsan feltornázzak, így is sikerült tegnap duplázni az egyenleget, mert nem egységes tétekkel fogadtam, hanem itt ott emeltem a téten. annyi meccs volt egy időben, hogy a listámra bekeveredett pár meccs ami ezen a listán nem szerepelt. ezek nagy része el is ment, miközben azt hittem ezen a listán vannak, akkor írtam be hogy most volt pár bukó, miközben itt csak 2 volt, ami egyáltalán nem is volt gond. és még ilyen bakikkal együtt is dupláztam. idővel szépen kialakul a rutin, elmaradnak majd az ilyen bakik :D próbálok mindent megjátszani a listáról amit csak lehet, a statisztika miatt is. nagyobb téteknél még ezekből is válogatni fogok szerintem


az a baj a moldáv meccsekkel pl, hogy amelyiken 2 vagy 3 gól van eddig, és 60. percnél 5,5 overt kínál 1.8 odds-al  ;D

Szia! Nem szoktam tenni a tippjeid, de tetszenek az eredményeid, gyakran benézek ide. Én tavasszal teszteltem egy underes stratégiát, arra fogadtam (elméletben), hogy nem lesz több gól azokon a meccseken, ahol a második félidőben a flashscore adatai alapján a kaput eltaláló lövések száma max. 1 volt addig a pillanatig, amíg az under oddsa elérte a 2-t illetve az 1.5-öt (külön vezettem a két szorzóval elért eredményeket). Azt nem vettem figyelembe, hogy előtte hány gól volt a mérkőzésen. A tét mindig 2 volt, így a 2-es szorzós stratégiával több, mint 300 meccs után +70 körül jártam már, amikor jött egy hihetetlen mínuszos széria, sorban potyogtak a 94. perces gólok, ez szinte a teljes profitot elvitte, így feladtam az egészet. Az 1.5-ös szorzóval pedig egy rövid pluszos időszak után nagyon hosszú stagnálás jött, így annak a vezetését hamarabb abbahagytam.
Szerinted 1.5-ös vagy 2-es szorzóval mekkora az a minta, ami szükséges ahhoz, hogy kijelenthesse az ember, hogy tényleg jó a kiválasztási rendszere, és nem csak épp egy jó időszakban kezdte el tesztelni a stratégiáját? Mert 300 meccs után már én azt hittem, hogy a profitot nem a szél fújta össze, hanem ez működni fog hosszabb távon is, aztán mégis jött a pofon.

Idézetet írta: dynand Dátum november 26, 2017, 18:12:39
Szia! Nem szoktam tenni a tippjeid, de tetszenek az eredményeid, gyakran benézek ide. Én tavasszal teszteltem egy underes stratégiát, arra fogadtam (elméletben), hogy nem lesz több gól azokon a meccseken, ahol a második félidőben a flashscore adatai alapján a kaput eltaláló lövések száma max. 1 volt addig a pillanatig, amíg az under oddsa elérte a 2-t illetve az 1.5-öt (külön vezettem a két szorzóval elért eredményeket). Azt nem vettem figyelembe, hogy előtte hány gól volt a mérkőzésen. A tét mindig 2 volt, így a 2-es szorzós stratégiával több, mint 300 meccs után +70 körül jártam már, amikor jött egy hihetetlen mínuszos széria, sorban potyogtak a 94. perces gólok, ez szinte a teljes profitot elvitte, így feladtam az egészet. Az 1.5-ös szorzóval pedig egy rövid pluszos időszak után nagyon hosszú stagnálás jött, így annak a vezetését hamarabb abbahagytam.
Szerinted 1.5-ös vagy 2-es szorzóval mekkora az a minta, ami szükséges ahhoz, hogy kijelenthesse az ember, hogy tényleg jó a kiválasztási rendszere, és nem csak épp egy jó időszakban kezdte el tesztelni a stratégiáját? Mert 300 meccs után már én azt hittem, hogy a profitot nem a szél fújta össze, hanem ez működni fog hosszabb távon is, aztán mégis jött a pofon.

Szia!

Ahogy láthatod nálam is a mai nap egy kicsit megingott a dolog, de az elmúlt két nap pedig nagyon kiemelkedő volt, ma pedig elég sok mérkőzésen elmaradtak a várt gólok...
Ettől függetlenül bízom a folytatásban. És persze ezért is írtam még a hónap elején, hogy ez még csak teszt  fázis, itt-ott csapongok is benne, nem tisztult még le minden.

Számokkal nem igen tudom alátámasztani neked, de szerintem nagyon függ, hogy éppen hol járunk a bajnokságban.
Emellett pedig van egy 20e mérkőzésből álló statisztikám, ami azért már viszonylag jó képet tud adni, hogy milyen statisztikai adatokhoz milyen eredmények passzolnak. Most itt over/underre gondolok. Ezért is állítottam már fel az elején azt a szabályt, hogy második félidő és maximum over 2.5. Persze tegnap még ahol 5 gól volt, még ott is beesett sok helyen a gól, aki azokat is megrakta simán pluszban végzett, azonban a hosszútávú eredményeim azt mutatják, hogy maximum over 2.5 a megfelelő.
De szóval a kérdésedre érdemben is válaszoljak attól függ, hogy akarod indítani, mert a 20e adatom, ami van nem tartalmaz semmiféle előszűrést, csak copy + v és ráengedtem pár statisztikai függvényt illetve diagramot meg persze szórást stb stb. Ahol pedig erősödtek az eredmények ott veszem szűkre az intervallumot és veszem szűrésnek.
Így tehát azt mondom, hogy egy 20e adatbázisból már jól ellehet indulni, ami teljesen "szűz, nyers" de az több, mint fél év, ha nem több. Nem könnyű munka ez...

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy a most tesztüzemben lévő kiválasztás a következő héten mit hoz, mert jelenleg közel 300 eredmény van, amit láttok. De nekem elfekvőben már van mellette egy 500-as lista, amit még e hónap előtt raktam össze, hogy mit mutat. Az is biztató volt és egyenlőre úgy, mond "éles-tesztben" is megállja a helyét. Szerintem némi tétemeléssel vagy valamilyen módszert abba is beletéve lehet jobbat is kilehet hozni belőle.

Szerintem mondjuk a kettes odds-hoz több, míg az 1.5 kevesebb minta is elég lesz szerintem. Nem kell szerintem 20e adat, de egy 3000-5000 kell. De ez is függ, hogy minden liga vagy csak kiemelten underes vagy overes ligára vizsgálódsz. Vegyük a te példád, hogy underek. És csak underes bajnokságokat veszed ki, akkor elég a 3000-4000, de mondjuk mindenre szűrsz még az overesekre is, akkor szélesebb skálát érdemes átnézni.

A lényeg az, hogy teljesen kivond magadból a lelki tehert. Egyszerű példa csak a mai napból.
UE Olot - Mallorca
Spicul Chiscareni - Milsami Orhei

Mallorca tele szöglettel, támadások ígéretes, hogy gól lesz. Spicul, laza meccs, alig vannak eszeveszett nagy támadások, inkább tili-toli Szerinted hol esett gól a második félidőben? Persze a tili-tolin, a Mallorca bukott.
Évek kellett ahhoz, hogy inkább higgyek abban, hogy előzetes kész a kiválasztás és jó lesz, mint sem csak a látottakban. Arra a szintre kell elérni, hogy higgy a számoknak, amelyek nem hazudnak, míg mi azt látunk, amit látni akarunk.
Persze erre rengeteg pro és kontra van, de láttunk már teli vert kaput a Barca-tól és csak egy gól lett belőle és fordítva is, amikor 4x értek oda az Nigériai srácok a kapuhoz mégis rúgtak 3.
Most kicsit elkalandoztam, de annyi-annyi összetevőről lehet is beszélni és mesélni. Hogy szimpóziumot tudnék tartani egy hétvégén és ez csak a gólok és a statisztikák. És ott vannak a lapok, szögletek stb.

Egy szónak is száz a vége, legalább egy 4000-5000 adatot szedj össze. Majd ezt kielemezve már vakon hiszel és rezzenéstelenül felteszed rá a tétet, mert tudod, hogy hosszútávon akkor is nyerni fogsz.
Ezt a szinted kell elérni, hogy gépként gondolkodj. Megnézed az adatot, stimmel majd mehet a tét és kész. Mintha egy algoritmus csinálná helyetted, aki nem lelkizik rá, hogy biztos vagy nem biztos. Mert csak megvizsgálja a feltételek és, ha true akkor nyugtáz és megy tovább.

Remélem azért érhetően írtam le, ha valami nem tiszta nyugodtan vitassuk meg.

Tomka

nekem jó a mai nap is. nem csinálok mindent teljesen a szabály szerint, pl. ha egy meccsen a félidő elején lett egy gól, akkor oda megteszem az overt mintha még nem lett volna gól. eddig úgy tűnik hogy ez jó. de ha gondolod ellenőrizd le az eddigi eredményeidből ha tudod hogy ez mennyire életképes.

a 14-15 óra közötti meccsek kimaradtak nekem ma, dolgom volt. azokon kívül 26 fogadásból 4 volt vesztes. pont a veszteseknél volt nagyobb tétem, de így is jött haszon rendesen  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 26, 2017, 21:12:27
nekem jó a mai nap is. nem csinálok mindent teljesen a szabály szerint, pl. ha egy meccsen a félidő elején lett egy gól, akkor oda megteszem az overt mintha még nem lett volna gól. eddig úgy tűnik hogy ez jó. de ha gondolod ellenőrizd le az eddigi eredményeidből ha tudod hogy ez mennyire életképes.

a 14-15 óra közötti meccsek kimaradtak nekem ma, dolgom volt. azokon kívül 26 fogadásból 4 volt vesztes. pont a veszteseknél volt nagyobb tétem, de így is jött haszon rendesen  ;D

Akkor örülök, ha jól teljesítesz. Nekem ma eddig egy egység mínusz, de sikerült egy rosszabb időszakot kifognom.

#1184 november 26, 2017, 21:23:39, pnzyfng
most nézem, hogy az az időszak ami kiesett nekem, pont ott volt egy bukósorozat. de ezt úgy kell nézni, hogy most a hasznodból buktál gondolom, ha egységes téteket használnsz. szerintem ennél rosszabb napok nem lesznek, és ez nem vészes.  gondolom azt is hogy lesz olyan nap is amikor jön minden amit meg lehet fogadni.  ;D