Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum november 29, 2017, 07:06:24
Akkor a tegnapi nap is 100 %? :D

úgy tűnik :D én 2 meccset tudtam fogni, majdnem 3at ha gyorsabb vagyok kicsit  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 29, 2017, 11:57:28
úgy tűnik :D én 2 meccset tudtam fogni, majdnem 3at ha gyorsabb vagyok kicsit  ;D

Akkor jó.  :D


#1218 november 29, 2017, 23:34:23, pnzyfng
Berakom az én mai eredményemet. kell hozzá egy kis jelmagyarázat  ;D a sárga azt jelöli, amiről lemaradtam(valószínűleg megvolt az odds  amivel fogadható), a kék az, hogy későn lett a gól, de mivel nagy csapatról van szó, az odds alacsony volt, pl az Atleticon 1,4 (pont lecsúsztam róla, ennyivel már raktam volna)

nekem elég volt a mai napból. más fogadásokkal lebuktam az eddigi hasznomat, itt meg 0-ra jöttem ki ma, mert nem figyeltem oda pár meccsre. na majd holnap  :cya: ja viszont a stratégia az kurva jó, csak nem szabad türelmetlennek lenni  ;D


most nézem hogy a lyon-t alapból ki kellett volna hagynom mert már 2,5 over volt az elején.. a sevillát meg azért hagytam mert már 3-0 volt félidőben. tényleg hagyom ezt a napot már, ma nem kellett volna semmit csinálnom  ;D :crazy:



Szia!

Pár gondolat a stratégiádhoz. Megfigyelések....

Én a helyedben csak hazai esélyesre fogadnék.
Itt nagyobb a valószínűsége, hogy gól lesz a második félidőben is.

Első félidő max egy gól. Utána mehetne a fogadás második félidőre. 2 gól után már megállhat az esélyes csapat.

Nemcsak a hazainak...., igen, a vendég csapatnak is gólerősnek kell lennie. Legalább 2-3 góllal több legyen, mint ahány lejátszott meccs volt eddig. Semmi szükség gyenge csapatokra.

A 3 hely tabellakülönbség legyen meg, mert ha közel állnak egymáshoz, akkor jobban visszavehetnek a tempóból.

Amúgy alapjába véve mehetnél 0-0 első félidő utáni fogadásra a fenti szempontok szerint.

Én továbbra is abból indulok ki, hogy legyen kevés meccs, megbízható csapatokkal, erős, szigorú szűrőrendszerrel.

Túl alacsony a szorzó ahhoz, hogy lazán kezelje az ember a fogadásokat. Feltéve, ha komolyan gondolja.

Sok sikert kívánok!







Paykal live:

Over 0.5 1.675

ezek a korai gólok kikészítenek. mester, találj ki valamit ellenük  ;D :laugh:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 30, 2017, 17:44:35
ezek a korai gólok kikészítenek. mester, találj ki valamit ellenük  ;D :laugh:


Kicsit engem is, de nem idegesítem magam.
Az iráni meccseket pedig hagyni fogjuk ezentúl...

#1223 november 30, 2017, 18:05:26, pnzyfng
a többi iráni meccs jó lett volna a fogadási szabályok szerint  :D(a kiválasztás szerint nem tudom)
nem biztos hogy el kell vetni


Ugyan azt írtam pár napja, hogy nem teszem a tippjeid, de az elmúlt két napban volt időm, és elkezdtem megjátszani őket egy kis apróval (csak néhány maradt ki, például a tegnapi iráni bukó meccs is szerencsére). A mérleg 11 nyerő 3 vesztő, ami a korábbi eredményekkel együtt nagyon biztató, szóval már én is nagyon kíváncsi vagyok a pontos kiválasztási módszerre  :ok:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 01, 2017, 08:49:45
mára van lista?  :laugh:

Mindjárt készül a videó, abban megcsinálom és már ti is megtudjátok majd csinálni. ;)

Videó kész, még konvertálódik. Itt a mai lista, amit a videóban is csináltam.
Amint kész töltöm fel youtube-ra és osztom is.



Sziasztok!

Kicsit sokáig konvertálta a videót a hossza miatt, de remélem megérte várni. :)

https://www.youtube.com/watch?v=xq0pRygbl8M&feature=youtu.be


Köszönjük a videót, így már tiszta a dolog (bár szerintem úgy lenne az igazi, ha azt is tudnánk, hogy a statarea pontosan mi alapján készíti a prediction-öket, mi alapján jönnek ki a százalékok, de amíg ők kiszámítják helyettünk, addig majdnem mindegy). Ironikus, de talán a mai az eddigi legrosszabb nap, nem tudom mások hány meccset tudtak megjátszani, de nekem 7 meccsből 5 bukó, csak a Fylde-Wigan és a Hartberg-FAC Wien jöttek (az utóbbi egy 93. perces öngóllal), de reméljük, a folytatás jobb lesz  :)