Bet365 - Hűségbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Te mikor kaptál utoljára a bet365 fogadóirodánál hűségbónuszt?

Ebben a témában lehet jelezni a kapott bónuszokat.

2 hete :D ugyhogy holnap ideje lesz.

Év elején. 1 éve volt, hogy havonta is dobtak egy 500-ast (Ft), akkoriban 20-50 ezer Ft közt forgattam meg mondjuk, volt nullás, de javarészt mínuszos hónapok... bár nem tudom mikor mi számít. Sokan mikor kapnak (fórumon szokták írni), nekem nem jön ló....sz sem, hiába vagyok nagyon aktív.

kb másfél, két hónapja játszom a beten..
eddig kétszer kaptam 1500 forint hűség bónuszt

Mielőtt valaki megkérdezi mi alapjan osztják.

Amit sejtünk hogy fontos, mert nincs biztos infónk:

-rendszeresség
-forgalom
-odds


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 10, 2015, 21:10:55
Mielőtt valaki megkérdezi mi alapjan osztják.

Amit sejtünk hogy fontos, mert nincs biztos infónk:

-rendszeresség
-forgalom
-odds

Én hetente kapok..amúgy ide beírnám a ki és befizetések gyakoriságát illetve összegét..

Amikor rendszeresen, az én pénztárcámhoz képest nagy összeget forgattam meg (200-300ezer Ft) akkor kaptam 750 Ft-okat hetente. Ez volt tavaly tavasszal nagyjából és tartott úgy 2-3 hónapig. Azóta, mióta már csak úgy néha-néha töltök fel pár ezer forintot, meg a nyereményjátékokon nyert pénzzel játszom nem kapok semmit. Talán volt egy újévi 1500-as bónusz ha jól emlékszem.

Két-három évvel ezelőtt érdekelt ez a téma. Akkor kipróbáltam ezt-azt. Ahogy előttem is írták a többiek, kábé azok a szempontok. Én még pluszba elmondhatom, hogy kevés kivételtől eltekintve, csak akkor kaptam ha bónuszt megelőző 1 hétben volt teljesítményem. Ha egy hét alatt forgattam legalább 150 000-et, akkor kaptam egy 1500-ast. Ezt elég stabil rendszerességgel. Ha az adott intervallumban elmaradtam a 150e-től pár ezerrel, akkor már nem kaptam. Volt olyan is, hogy 1.10 szorzó alatt 1 hét alatt megforgattam 2milliót, erre a nagy várakozásomra küldtek egy 1500-ast. Ha hosszabb ideig elmaradtam tőlük, vagy a rendszeres befizetésem elmaradt (kiesett pár hét), akkor volt, hogy a semmire is kaptam...
Szóval meglehetősen szubjektív az elbírálás. Gondolom a játékosok szokásai fel vannak térképezve és ha a szokásoshoz képest változást látnak, akkor azt lereagálják. Például én szinte minden nap fizetek be és pár naponta/naponta kérek is kifizetést. Ha kiesik pár hét akkor az gyanús nekik és megdobnak valamivel. Gondolom.
És akkor ezen felül járhat még szimplán a teljesítmény után, ha van benne olyan szorzó is amivel valódi kockázatot vállalsz és persze megvan a mennyiség is...

A végkövetkeztetésem az lett, hogy nem lehet rá játszani. Vagy kapsz, vagy nem. Bizonyos teljesítmény után biztosan kapsz, de az értékét nehéz megjósolni.

Igen, egyfelől lehet jutalom a hűségért, ha sokat játszol, gyakran fizetsz be..
Vagy ha esetleg próbálnak visszacsábítani, és a semmiért is adnak.

De valóban úgy van ahogy szumos írja. Nem erre kell játszani. Sehol máshol nem adnak ilyet.

(persze unibeten mondjuk gyakrabban van ilyen olyan bónusz, de úgy tűnik nekik ez a marketing módszerük)

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 10, 2015, 22:55:11
Igen, egyfelől lehet jutalom a hűségért, ha sokat játszol, gyakran fizetsz be..
Vagy ha esetleg próbálnak visszacsábítani, és a semmiért is adnak.

De valóban úgy van ahogy szumos írja. Nem erre kell játszani. Sehol máshol nem adnak ilyet.

(persze unibeten mondjuk gyakrabban van ilyen olyan bónusz, de úgy tűnik nekik ez a marketing módszerük)

A kockázatmentes fogadás az nálam nem bónusz

Idézetet írta: szalist Dátum február 10, 2015, 23:01:27
A kockázatmentes fogadás az nálam nem bónusz


Hanem sok esetben biztos profit.

Idézetet írta: szalist Dátum február 10, 2015, 23:01:27
A kockázatmentes fogadás az nálam nem bónusz

Én is inkább antibónusznak hívnám. xd

Az unibetesekről nincs ismeretem, de a múlt év végén nagyon gyakori 3000 Ft "kezdőrúgás bónuszok" gyakorlatban kivétel nélkül 1500 Ft körüli biztos hasznot jelentettek. BL-re majd megint adnak szerintem!

Ne offoljunk unibettel, milan kiakad. Kellett megemlítenem  :bash:  ;D

Lényeg, a bet365 ad,örüljünk ha kapunk :) Amíg segíthetekSzilárd fel nem mond és nem talál ide adfig úgyse tudjuk meg hogyan és miért adják.. és hogy mennyit



kb. 3év alatt egyszer....1hónapja :-\