Bet365 - Hűségbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum február 10, 2015, 23:01:27
A kockázatmentes fogadás az nálam nem bónusz

Nem nagyon értem, hogy miért nem...
Ha "profi" vagy, akkor a bónuszból és a kockázatmentes fogadásból is hasznod lesz, ha meg csak úgy játszogatsz, akkor legalább mindkét esetben az iroda pénzét költheted.

A témához: nekem az az érzésem, hogy a heti forgalom mellett, hosszabb időszakot is néznek a bónuszosztásnál, ezért nehezebb "átugrani" egy másik kategóriába, hiába csinálsz "giga" forgalmat egy-egy héten.

na közben utánanéztem, meg tegnap kaptam megint 1500 bónuszt

kb a két hónap alatt mióta regeltem, 4 db 1500-as bónuszt kaptam, legtöbbször akkor, nekem úgy tűnt olyankor, mikor kinulláztam magam és egy két napig nem léptem be, vagy mikor kiutaltam ami bent volt és egy két a szünet volt, már jött is egy email, hogy bónuszom felhasználásra vár, várnak vissza :)

a tegnapi bónusz egyszer csak érkezett, most folyamatosan minden nap játékban vagyok mert van időm


akinek volt önkitiltása az nem kaphat decembertől bónuszt,semmiféle bónuszt!

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 12, 2015, 09:54:28
na közben utánanéztem, meg tegnap kaptam megint 1500 bónuszt

kb a két hónap alatt mióta regeltem, 4 db 1500-as bónuszt kaptam, legtöbbször akkor, nekem úgy tűnt olyankor, mikor kinulláztam magam és egy két napig nem léptem be, vagy mikor kiutaltam ami bent volt és egy két a szünet volt, már jött is egy email, hogy bónuszom felhasználásra vár, várnak vissza :)

a tegnapi bónusz egyszer csak érkezett, most folyamatosan minden nap játékban vagyok mert van időm

Annak nem tudsz utánanézni, hogy én miért nem kapok? :D

Kb decemberben kaptam utoljára :)

Idézetet írta: drogos Dátum február 12, 2015, 17:19:23
Annak nem tudsz utánanézni, hogy én miért nem kapok? :D

Kb decemberben kaptam utoljára :)

állitólag mert igy is túl sokat nyersz :)

Idézetet írta: drogos Dátum február 12, 2015, 17:19:23
Annak nem tudsz utánanézni, hogy én miért nem kapok? :D

Kb decemberben kaptam utoljára :)

volt kaszinó/poker/sportogadás kitiltásod?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum február 12, 2015, 18:21:26
volt kaszinó/poker/sportogadás kitiltásod?

Természetesen nem volt :-)
Sportfogadáson kívül amúgy sem használom a bet365-öt.

Osztom Arzeen véleményét. Nekem is abban a két esetben ad 1500-at.

az előbb nulláztam le magam a beten
Honvéd lezúzta a győrt igy ugrott a kötésem, holott a többi jó volt, mindegy
már hozzám is vágtak egy 1500-as bónuszt, most jött az email

Legközelebbi befizetésem előtt tuti direkt nullázni fogok és várni pár napot, ha ez ennyire bejön!

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 18, 2015, 18:10:10
Legközelebbi befizetésem előtt tuti direkt nullázni fogok és várni pár napot, ha ez ennyire bejön!

próbáld azt meg, hogy ne kelljen befizetned és növelni a bankod,mondjuk.. az első hónapban elég 6 számjegyűre :)

Ilyesmit már próbálgattam régebben  :icon_smile:  ezt a nullázást megcsinálom nemsoká, mert amúgy is átnyertem innen a pénzem más számlákra és már alig van, kipucolom még a maradékot is máshova.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 18, 2015, 18:30:55
Ilyesmit már próbálgattam régebben  :icon_smile:  ezt a nullázást megcsinálom nemsoká, mert amúgy is átnyertem innen a pénzem más számlákra és már alig van, kipucolom még a maradékot is máshova.

hogy más számlákra? még nagyon kezdő vagyok :)
érdemes kipróbálni, kiváncsi vagyok rá kapsz e te is bónuszt

Hát ha több fogadóirodánál is van pénzed, pl. jól álló fogadásaidra máshol biztosítasz. Vagy ha arbot találsz, stb... élőben mondjuk nézed egy focimeccs over-under szorzóit több irodánál bejelentkezve, ha jó szorzópárt találsz, tolsz mondjuk under 3.5-re az egyik oldalon és ha akarsz egy kis izgalmat is, vársz pár percet vagy egy támadást és a másiknál megrakod az overt, közben tehát még egy kicsit emelkedett is.

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum február 12, 2015, 16:48:09
akinek volt önkitiltása az nem kaphat decembertől bónuszt,semmiféle bónuszt!

Nekem volt és mégis kaptam 2 napja 10 eurót.