Bet365 - Hűségbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van egyébként vki, aki 10EUR/3000 Ft-nál nagyobb bónuszt szokott kapni?

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 20, 2015, 11:06:04
Van egyébként vki, aki 10EUR/3000 Ft-nál nagyobb bónuszt szokott kapni?

Nekem általában 2 hetente jön 25 €, de van amikor kimaradok a szórásból.

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 20, 2015, 11:06:04
Van egyébként vki, aki 10EUR/3000 Ft-nál nagyobb bónuszt szokott kapni?

Nekem egy fél éve váltottak 5 euróról 10re.

En mar olyan reg nem kaptam bonuszt,hogy nem is emlekszem mikor volt utoljara,de azelott ket hetente kuldtek vajon mi az oka ennek hogy most nem kuldenek?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum február 20, 2015, 18:37:29
En mar olyan reg nem kaptam bonuszt,hogy nem is emlekszem mikor volt utoljara,de azelott ket hetente kuldtek vajon mi az oka ennek hogy most nem kuldenek?

Fogadtál mostanság?


Én általában havonta kaptam mert egész évben játszok , 5 eurós bónuszokat, de január eleje óta pedig szép kis összegeket befizettem tehát volt számlaforgalmam a nyereményekkel is fel-alá lifteztem és egy árva bónusz nem jött pedig már március közepe van , és sajnos kifizetésem sem volt.. szóval elég érdekes nem tudom h mégis akkor milyen szempontok alapján döntik el kinek mikor jár ingyen bónusz..

Barátommal történt múlt héten. Nem játszott a számláján egy ideje, pénznemet váltott, majd befizetett 5 eurót, hogy tudjon streameket nézni pl dartson, kosáron stb. Felrakott 4.99eurót egy 3as kötésre, elment, maradt a számláján 1 cent, és jött neki a hűségbónusz 5euróról.. :DD

az utóbbi héten nyertem, tegnap előtt ki is vettem az egész bankot
ma délután már küldték a bónuszt hogy toljam vissza az arcomat játszani.. na meg a pénzt :)

Nálam nem működik a nullázós téma, kb. 2 hete nullára kinyertem máshova a pénzem és semmiféle e-mail nem jön bónuszról. Egy augusztusban tett long term fogadás van már csak bent függőben.

Már megint nagyon érdekes dolog történt. Ahogy írtam, másoktól hallott infók miatt fillérre pontosan lenulláztam az egyenlegem, remélve hogy kapok majd visszacsalogató hűségbónuszt. 2 hét eltelt, de sem e-mail, sem belépve a számlára semmi változás, üzenet (naponta ellenőrizve)... 0 Ft egyenleg. Mai nap megint belépek és ott figyel az 1.522,- Ft-os bónuszegyenleg  :laugh: Ez hogy jött ki ilyen "kerek" számra? Tüzetesen ellenőriztem újra, de semmi értesítést nem kaptam erről, spam mappában sincs mail, belső üzenet sincs. Az akciók/bónusztörténet résznél látható a bónusz "Tisztelet bónusz" néven, részvételi feltételeknél pedig 18-ai dátumtól indul a 90 napos forgatási határidő, tehát elméletben már több, mint egy hete él, mégsem volt nyoma eddig. Ezt a 22 forintot meg végkép nem tudom hova tenni, így a forgatandó is: "Szükséges kiértékelt tét 4 566,00. És ugye semmiféle ajánlatkód sem jött, mégis úgy írja a feltételeknél, hogy annak megadásával indul az egész buli. Tapasztalt bárki ehhez hasonlót, vagy tudtok adni valami magyarázatot?

az 1522-ft szerintem pontosan 5 euró mai árfolyamon. Vagy tőlük kaptál hűségbónuszt vagy nem lehet hogy a sportfogadas.org oldalon nyertél valamelyik játékon ennyit?

Logikus, akkor a 22 forintos kérdést elvitted! Játékokban nem nyertem.

Nyaljanak konnektort, dec 24 óta nem kaptam  >:( Novemberben és decemberben 500-700Kért volt fogadásom, több kifizetésem. Januárban semmi, februárban és márciusban volt befizetés, fogadás. Kifizetés nem.  :noway:

Idézetet írta: lacuss Dátum március 26, 2015, 16:46:50
Nyaljanak konnektort, dec 24 óta nem kaptam  >:( Novemberben és decemberben 500-700Kért volt fogadásom, több kifizetésem. Januárban semmi, februárban és márciusban volt befizetés, fogadás. Kifizetés nem.  :noway:
Erre mondom én. Nyaljanak sót a köcsögök.  :bash: