Bet365 - Hűségbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bármire lehet,akár élőben is!

Viszont háromszor meg kell forgatni hogy ki lehessen venni, ha jól emlékszem és csak az 1,5 feletti oddsok számítanak! A feltételeket megtalálhatod a Történet -> Akciók -> Bónusztörténet -> Részvételi feltételek alatt.

Nekem is jött 750Ft végre. Sikerült is megforgatni. Most jó meccsek vannak. :)

Ebben a hónapban 6-án és 20-án is jött a bónusz. Ezzel a rendszerességgel pont jó is lesz. ;)

Na végre, ma adtak 3000 Ft-ot, idén először. Pedig én hűségesebb vagyok hozzájuk, mint Frakk Kálmán bácsihoz.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 17, 2016, 22:56:41
Na végre, ma adtak 3000 Ft-ot, idén először. Pedig én hűségesebb vagyok hozzájuk, mint Frakk Kálmán bácsihoz.
Károly bácsihoz :)

Hali mindenkinek!
Tudom, hogy nem teljesen ideillő téma, de végül is én is a bónuszokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Tudtok-e ajánlani fogadóirodákat ahol jól megjátszható bónuszok vannak ez alatt azt értem hogy maximum 2-es odds a minimum forgatási követelménybe beleszámító odds és mondjuk kb 5-ször kell megforgatni. Lehet angol nyelvű is az oldal ha megbízható és mondjuk volt már tapasztalatod az oldalon. Ezeket már kijátszottam: Bet365, Unibet, Sportingbet, Betclick, Mayplay(ez tudtommal már nem elérhető).
Válaszokat előre is köszönöm, remélem lesz 1-2 oldal amit tudtok ajánlani!


Megint 3000 Ft.  :)  Ez az idei 2.  :ok:

Nekem kb 2 hetente szokott jönni, 750 Ft bónusz, ha napi szinten aktív vagyok.

Gondolom van erre valami szabály, hogy "xy" megforgatott pénzösszeg felett mennyit adnak,
+gyanítom a betek számával is kapcsolatban van. Mindenesetre tartsák meg-e jó szokásuk :D