Benedek185 1,5 over naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 25, 2015, 12:26:47, benedek185
Sziasztok!

Ahogyan már a btts-es naplómban kifejtettem, mostantól csak 1,5 overes meccs előtti és élő fogadásokkal fogok foglalkozni (továbbá élő kézilabda pont összesített fogadásokkal, de azok ebbe a naplóba nem fognak bejegyzésre kerülni). Hosszú távra tervezek, ha 2 hét, ha 1 hónap, ha fél év alatt tudom megduplázni a kezdőtőkémet. Nem számít az idő. Egy tippet max. a bankrollom 10 %-ával játszom meg, jelen esetben 1200 Ft-tal. Célom a higgadt, okos és észszerű fogadás!

Vágjunk bele!

Kezdőtőke:
12,000 Ft

#1 március 25, 2015, 20:56:44, benedek185
Memmingen-Burghausen
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Bayern
kezdés: 19:00
odds: 1.28
iroda: Unibet
végeredmény: 0-0


Igen jól debütáltam.......  :ok:

#2 március 28, 2015, 10:50:14, benedek185
Tőke: 10,800 Ft

Meppen-BSV Rehden
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Észak
kezdés: 19:30
odds: 1.23
iroda: Unibet
végeredmény: 1-2


FC Nottingen-Kaiserslautern II
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Südwest
kezdés: 19:00
odds: 1.23
iroda: Unibet
végeredmény: 1-4


Spanyolország-Ukrajna
EURÓPA: Euro - Selejtező
kezdés: 20:45
odds: 1.25
iroda: bet365
végeredmény: 1-0

#3 március 28, 2015, 23:52:10, benedek185
Tőke: 10,200 Ft

Düsseldorf II-Viktoria Köln
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Nyugat
kezdés: 14:00
odds: 1.28
iroda: Unibet
végeredmény: 0-3


Perth Glory-WS Wanderers
AUSZTRÁLIA: A-League
kezdés: 11:30
odds: 1.25
iroda: bet365
végeredmény: 3-2


Arka Gdynia-Legnica
LENGYELORSZÁG: Division 1
kezdés: 17:30
odds: 1.30
iroda: Unibet
végeredmény: 0-0 (már a 2. 0-0-ás meccs...)

Hollandia-Törökország
EURÓPA: Euro - Selejtező
kezdés: 20:45
odds: 1.27
iroda: Unibet
végeredmény: 1-1

Ez szerintem nem lesz kifizetődő, ha nem térsz át csak élőre. Így ilyen piti szorzókkal bitang jó találati arányt kéne elérned.

#5 március 28, 2015, 23:53:47, benedek185
Idézetet írta: szorzatos Dátum március 28, 2015, 22:00:00
Ez szerintem nem lesz kifizetődő, ha nem térsz át csak élőre. Így ilyen piti szorzókkal bitang jó találati arányt kéne elérned.

Igen, ezen gondolkoztam én is. Hiába jön 2-3 tipp, ha mellette elmegy 1-2 és folyamatosan (szépen lassan, fokozatosan) megyek mínuszba. Úgy tervezem, hogy kinézek majd mindig előre 3-4 tippet naponta és azokat élőben, kivárással játszom meg. Nap elején meg majd kiírom, hogy milyen meccsekre gondoltam. Ennek viszont csak egy hátránya van, még pedig az, hogy ha nem vagyok gép közelben. Vagy csak olyan meccseket nézek majd, ahol tuti net/gép közelben leszek. Majd kialakul.  :)

#6 március 29, 2015, 11:04:44, benedek185
Tőke: 10,000 Ft

ÉLŐ
23'
Columbus Crew 0 - 0 New York Red Bulls
USA: MLS
odds: 1.50
iroda: bet365
végeredmény: 1-2

Idézetet írta: benedek185 Dátum február 14, 2015, 11:14:42
BREAKING NEWS!!!
Sziasztok!
Ma reggel, borotválkozás közben pattant ki az az ötlet a fejemből, hogy mi lenne, ha ezentúl csak mindkét csapat gólos területen mozognék? Az over világa úgymond Laudrupé, aki valljuk be, elég profin, okosan és korrekten csinálja a dolgokat. Ezt szerintem senki se vitathatja.  :ok:

Ennek így semmi értelme, hogy összevissza hozom a tippeket, ráadásul most már elemzések nélkül (ami kezdetben alapelvem volt), a Guruhoz nincs erőm, kedvem, időm, ezzel legalább egy dologra fókuszálnék. A (jó) kínálat függvényében napi 3-4-5 tippel jelentkeznék, melyek alapos kiválasztáson mennének keresztül. Az odds nem igazán számít. A kiválasztási módszerem az idő múlásával remélem egyre jobb és jobb lesz és kifejlődik annyira, hogy nagyrészt profitálni tudjak a dologból.

Minden hónap végén lenne egy kis statisztika (nyertes/vesztes tippek aránya, ROI stb.), amely rávilágítana arra, hogy van-e értelme-e ezt csinálnom.

Mit szóltok hozzá? Jöhet hideg-meleg!

Mindenesetre szerintem, vágjunk bele!  :)

Emlékszem még erre, amit beidéztem, elég hülyeségnek tartottam ezt, hogy "az over világa Laudrupé", annyira összetett tud lenni a dolog, a kiválasztási rendszer felépítése, működtetése, a tippelés módja, a bankmenedzselés és még megannyi más, hogy rengeteg egyéniség lehet azonos területeken is. Ettől függetlenül jó ötlet volt specializálódni a "mindkét fél gólt szerez"-re, sajnálom hogy feladtad, mert ezt a lezárást úgy ítélem meg, hogy feladtad. Szerintem a sikerért meg kell dolgozni keményen (kivéve ha valakire nagyon rátalál a szerencse), fejleszthetted volna az előző projektet. Aztán most az akkori gondolataiddal ellentétben mégis az overnél kötöttél ki :) Lehet téves a meglátásom, de mintha az önbizalom terén nem lenne minden rendben.  ???

#8 március 29, 2015, 03:05:43, benedek185
Idézetet írta: szorzatos Dátum március 29, 2015, 01:42:04
Emlékszem még erre, amit beidéztem, elég hülyeségnek tartottam ezt, hogy "az over világa Laudrupé", annyira összetett tud lenni a dolog, a kiválasztási rendszer felépítése, működtetése, a tippelés módja, a bankmenedzselés és még megannyi más, hogy rengeteg egyéniség lehet azonos területeken is. Ettől függetlenül jó ötlet volt specializálódni a "mindkét fél gólt szerez"-re, sajnálom hogy feladtad, mert ezt a lezárást úgy ítélem meg, hogy feladtad. Szerintem a sikerért meg kell dolgozni keményen (kivéve ha valakire nagyon rátalál a szerencse), fejleszthetted volna az előző projektet. Aztán most az akkori gondolataiddal ellentétben mégis az overnél kötöttél ki :) Lehet téves a meglátásom, de mintha az önbizalom terén nem lenne minden rendben.  ???

Hát igen, néha kicsit ellentmondásos vagyok. De ezt sose tagadtam! Bonyolult ember vagyok na!  :D
Az over világa Laudrup részt úgy értettem, hogy övé a 2,5 overek világa (elsősorban). A mindkét csapat gólos napló jó ötletnek tűnt, volt benne fantázia, de amikor ebben a hónapban 9 nyertes tipp mellé 8 vesztes párosult azt már soknak éreztem, úgy éreztem ez nem nekem való. Mostantól csak erre az 1,5 overes világra (meg a kézilabda csapat összesített fogadásokra) összpontosítok, koncentrálok. Lezártam a múltat, azaz a mindkét csapatos, az elemzéses és a Gurus tippeket. Ezekkel már nem szeretnék tovább foglalkozni. Kész, ennyi volt! :) Csak az 1,5 over meg a kézilabda.  :)
(Közben jött az MLS meccs...  :D)
Az önbizalomról meg annyit, hogy teljesen más a sportfogadás világában az önbizalom meg a való életben. Igaz, hogy a meccsek lehető legjobb kiválasztása rajtad múlik, de a meccs végleges végeredménye nem. Míg a való életben, azaz civilben már rajtad állnak és buknak a dolgok. Persze megint más a fogadásnál a pozitív szemlélet. Bevallom, férfiasan őszintén, hogy nem vagyok a magabiztosság és az önbizalom mintaszobra, de azért mindkettőből van bennem elég. Úgymond egy egészséges szint. Pláne mióta új közegbe, egyetemre, koliba kerültem, futok stb. Szóval köszönöm, jól érzem magam!  :)
Az élő overezéses tanácsot viszont nagyon köszönöm! Tényleg sokkal kifizetődőbb így a történet! :)

#9 március 29, 2015, 18:13:06, benedek185
Mai lista, amelyeket majd próbálok élőben, kivárással megjátszani:

Tőke: 10,500 Ft

Na, erről sikeresen lemaradtam, pedig már félidőben 1-2 az állás.

Union Berlin II-Viktoria Berlin
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Nordost
kezdés: 13:30


Goslarer-Werder Bremen II
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Észak
kezdés: 14:00


Erről is lemaradtam időközben, szerencsére.

Most-Mas Taborsko
CSEHORSZÁG: FNL
kezdés: 16:00




Röviden: a magánéleti önbizalom nem ide tartozik :) arra gondoltam, amit az előző naplódban láttam, hogy folyton kérdezgetted, vajon van-e értelme folytatnod, abba kéne hagyni... letörtél a rosszabb eredmények miatt... ezért is írtam, szerintem keményen meg kell dolgozni a sikerért, nem jön magától és 10-20 tipp után nem zárnék be egy naplót, hanem értékelnék és javítanék felhasználva az addigiak tapasztalatát is, továbbá nem a csapatokra és a szerencsére fognám a sikertelenséget, a stratégiafejlesztés része nálam az is, hogy a "szerencse" tényezőt minimálisra csökkentsem vagy épp a magam malmára hajtsam.

Érdekes meglátás, köszönöm a vélemenyedet. Van benne igazság.  :)
Mondták már, hogy milyen bölcs vagy?  :D  :)

#12 március 29, 2015, 16:29:36, benedek185
ÉLŐ
37'
Goslarer 0 - 0 Werder Bremen II
NÉMETORSZÁG: Regionalliga Észak
odds: 1.57
iroda: bet365
végeredmény: 3-0


Érdekes kis meccs ez. A Goslarer sereghajtó a német sokadosztályban, de fél óra alatt már 4 kaput eltaláló lövése és 3 szöglete volt, míg a majdnam éllovas vendégeknek egy sem. A Bremen II viszont a bet365 statisztikái szerint sokkal többet támadott eddig, de úgy tűnik eredménytelenül. Egyébként a két csapat tavaly kétszer találkozott egymással és mindkétszer 4 gólos meccset hoztak ki a felek a végére.

42. perc 1-0
51. perc 2-0
61. perc 3-0

#13 április 04, 2015, 00:09:40, benedek185
Mai lista:

Tőke: 11,100 Ft

Liefering-Horn
AUSZTRIA: Erste Liga
kezdés: 18:30


Derby-Watford
ANGLIA: Championship
kezdés: 20:45


Jött volna (2-2), de lemaradtam róla.

#14 április 03, 2015, 17:54:11, benedek185
ÉLŐ
62'
Gillingham FC 0 - 1 Fleetwood
ANGLIA: Liga 1.
odds: 1.50
iroda: bet365
végeredmény: 0-1