Az Expekt a legjobb?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 16, 2009, 13:00:20
Kérdezném, hogy akik játszottak a 3x1300 Ft-os élő játékon, azok megkapták már a bónuszt?
Szia!
Délelött megjött a bónusz!

Az a problémám hogy csináltam tegnep egy fogadást és mindegyik bejött egy eseményen kívül de azt tegnap elhalasztották.Tehát most még függőben van 
Most azt az eseményt törölni fogják és 1.00 oddsot adnak rá vagy várni kell amíg bepótolják a találkozót? Mert ha törlik akkor már jóvá kéne írni,és még mindig nincs a számlámon a pénz.Nem baj most csak azt tudom csinálni hogy várjak.Másnak is volt már ilyen?

Nézd meg a szabályzatukat! Mérget nem vennék rá, de úgy tudom, ha 48 órán belül nem pótolják az eseményt, akkor 1x-es oddson veszik figyelembe.

Megvan a megoldás. Ha egy játék a kitűzött kezdési időt követő 36 órán belül nem veszi kezdetét, az arra kötött fogadásokat érvénytelennek kell tekinteni. A nyereményszorzók ilyen esetekben eltérő rendelkezés hiányában egyre (1.00) változnak.


Igaz, hogy kellett küldenem 2 e-mailt, de pénteken jóváírták a bónuszt nekem is.
Úgyhogy az expekt továbbra is a legjobbak között...

Hali!
Nem igazán küldik az aktiváló imélt, ilyenkor mit csináljak?

Kaptam egy ilyen mail az expekttől:
Kedves Játékosunk,

Tájékoztatni szeretnénk, hogy a 2009 December 12 és 2009 December 19 közt igényelt kifizetés/kifizetések feldolgozása a megszokott 3 napnál többet vehet igénybe. A csúszást befolyásolja az általad megjelölt bank ügyviteli rendje, valamint a banki munkarend az Ünnepek ideje alatt.

Egyfajta kárpótlásként egy bónuszt írtunk jóvá a fogadási számládon. Az egyedüli követelmény a bónusszal kapcsolatban, hogy forgasd meg egyszer sportfogadáson 1.50 vagy magasabb szorzó mellett.

Elnézésedet kérjük a felmerült kellemetlenség miatt.

Szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy békés, boldog Ünnepeket kívánjunk és reméljük, hogy a hasznodra lehetünk most és a jövőben egyaránt.


Bármilyen kérdése lenne, kérjük a jövőben is forduljon hozzánk, hogy segítségére lehessünk!


Tehát egyrészt elnézést kérnek, és adtak 5 euro bonust!---(Betclick és társai tanulhatnának ...)

sziasztok! Ma reggel kaptam egy e-mailt az Expektöl az alábbi szöveggel:"Dear Customer,You have got a bonus of 1500HUF.The money is now availableiu your betting account!",angolul nem tudok ezért,ha valaki leforditaná megköszönném...A lényeg azonban az,hogy a számlámon megjelent az 1500 forint,aminek nagyon örülök és tovább nött nálam az Expekt imázsa..Azért kiváncsi vagyok miért kapta,vagy más is kapott?Elöre kösz a forditásért!

Kaptál 1500 Ft bónuszt, ez a lényege a levélnek. Grat!  :ok:
Nekem is adhatnának.  ;)

A szöveg forditása:
"Kedves ügyfelünk, 1500 HUF bónuszt kapott. A pénz elérhető a számláján!"

Valószinűleg valami hűségbónusz.

Sziasztok!

Új tag vagyok, de végigolvastam a fórumot. Én most kezdem az Expekten, de nekem eddig bevált.
Némi info a kis és befizetésekhez: sztem az OTP a legjobb, mert:
- az expektnek van OTP-s számlája, és ha saját OTP Netbankon keresztül utalsz, 1 nap alatt odaért az utalt összeg
- Nyiss USD deviza számlát az OTP-nél, és most 4 hónapig nem kell számlavezetési díjat fizetned, de ha kell is, akkor is csak havi 75 FT (vagy nyiss még EUR-t a többihez, és a jó hír, hogy csak az egyik számlád után kell a számlavezetési díjat megfizetni!)
- Így A pókeres, USD kifizetéseket, meg a többi EUR kifizetéseket kérheted az Expektől ezekre a számláidra, és mivel ők is OTP ről utalnak neked, 1-2 nap alatt a számládon van a pénz

De kérdésem is lenne: az expekten kívül milyen oldalon hogyan tudom követni az USD és az EUR árfolyamát?
Azt tudom, hogy a Transferben kiirja, de azon kívül értem...
Azért kérdezem, hogyha ha nyerek, ne bukjam el azt a kis lóvét az árfolyam küólönbözeten...

Köszi!

Pontosan nem tudom, de véleményem szerint a nemzetközi valutaárfolyamot kell követni.

#297 január 15, 2010, 20:23:51, benson
Idézetet írta: nagymagus Dátum január 15, 2010, 15:44:18
De kérdésem is lenne: az expekten kívül milyen oldalon hogyan tudom követni az USD és az EUR árfolyamát?
Azt tudom, hogy a Transferben kiirja, de azon kívül értem...
Azért kérdezem, hogyha ha nyerek, ne bukjam el azt a kis lóvét az árfolyam küólönbözeten...

Köszi!

http://www.mnb.hu/engine.aspx?page=napiarfolyamok

Tévedésbe ne essünk...ez a Magyar Nemzeti Bank valutaárfolyama, azért az valamennyire különbözik a nemzetközitől.

Az MNB-vel jobban járnék...ma az expekt 184.13, az mnb 184.96... :)