MotoGP 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 13, 2015, 16:11:48, RedMunchen2013
MotoGP - Argentin Nagydíj
2015. április 17-19.


Ide jöhetnek a futammal kapcsolatos észrevételek! :ok: Tippek, vélemények?


Korábbi tippek:

A győztes előnye kevesebb mint fél másodperc @ 1.28 8/10
Moto3 - a győztes előnye kevesebb mint 0,5 másodperc @ 1.28 5/10

MotoGP - Marc Marquez nyer @ 1.36 5/10
MotoGP: Dovizioso nyer @ 12.00 2/10
Moto3: Alex Rins dobogós helyen ér célba @ 1.66 7/10
Moto2: A győztes előnye több mint 3.001 másodperc @ 2.00 4/10
MotoGP - időmérő: Rossi előrébb végez mint Pedrosa @ 1.90 10/10
Moto3 - Csoport nyertese (Miller, Marquez, Fenati, Rins) Miller @ 2.00 6/10
Moto2 - Dobogós helyezés: Kallio @ 1.50 6/10
MotoGP - 1. kör után (Pedrosa - Bradl H2H) Pedrosa @ 1.25 9/10
Moto3 világbajnokság győztese - Alex Marquez @ 1.40 8/10
Moto3 - Masbou dobogós lesz @ 2.37 3/10

MotoGP - Lorenzo H2H Pedrosa: Pedrosa végez jobb helyen @ 1.53 3/10
Moto3: Danny Kent dobogós lesz @ 1.80 8/10
MotoGP: Lorenzo dobogós lesz @ 1.66 6/10
MotoGP: Rossi H2H Lorenzo: Lorenzo végez előrébb @ 2.00 5/10
Moto3: Brad Binder H2H McPhee: Brad Binder előrébb végez @ 1.83 6/10
MotoGP: Lorenzo nyeri a versenyt @ 3.00 6/10
MotoGP: Lorenzo nyeri a futamot @ 3.00 3/10
Moto3: A győztes szerzett előnye 0-0.500 között lesz @ 1.36 5/10

Az Austin-i Grand Prix remek versenyzést hozott, azonban több pályán kívüli esemény is zavarta a motorosokat. A világbajnokság 3. futamára közvetlenül az amerikai futam után kerül sor.

Az írás folytatása: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/motogp-iberiai-varazslat-

További tipp:

MotoGP - szerzett előny: 3,001 másodperc vagy több 1,61

MotoGP: Lorenzo szezonbeli első győzelmére készül

Spanyolországba úgy érkezett meg a motoros világ, hogy egyetlen géposztályban sem vezet ibériai. Sőt, a jerezi futamig mindössze Marc Marqueznek sikerült futamot nyernie. Az előjelek nem kedvezőek, azonban hiba lenne leírni az itt már több ezer kört teljesítő kedvenceket.

A teljes cikk

További tippek:

Moto3: A győztes előnye 0-0,500 1,57
MotoGP: Marquez vagy Rossi végez előrébb 1,50
MotoGP: Iannone vagy Crutchlow végez előrébb 1,66

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 02, 2015, 19:27:42
MotoGP: Lorenzo szezonbeli első győzelmére készül

Spanyolországba úgy érkezett meg a motoros világ, hogy egyetlen géposztályban sem vezet ibériai. Sőt, a jerezi futamig mindössze Marc Marqueznek sikerült futamot nyernie. Az előjelek nem kedvezőek, azonban hiba lenne leírni az itt már több ezer kört teljesítő kedvenceket.

A teljes cikk

Moto3: A győztes előnye 0-0,500 1,57
MotoGP: Marquez vagy Rossi végez előrébb 1,50
MotoGP: Iannone vagy Crutchlow végez előrébb 1,66

MotoGP: Az év versenye jön!

A motoros világbajnokság mezőnye az európai kontinensre érkezés óta kizárólag igazi fellegvárakban versenyez. Jerezben és Le Mansban a spanyol és francia pilóták élvezték a helyiek bizalmát, míg Mugello az olaszok főhadiszállása.

A cikk folytatása ITT elérhető.

Korábbi tippek:

A győztes előnye kevesebb mint fél másodperc @ 1.28 8/10
Moto3 - a győztes előnye kevesebb mint 0,5 másodperc @ 1.28 5/10

MotoGP - Marc Marquez nyer @ 1.36 5/10
MotoGP: Dovizioso nyer @ 12.00 2/10
Moto3: Alex Rins dobogós helyen ér célba @ 1.66 7/10
Moto2: A győztes előnye több mint 3.001 másodperc @ 2.00 4/10
MotoGP - időmérő: Rossi előrébb végez mint Pedrosa @ 1.90 10/10
Moto3 - Csoport nyertese (Miller, Marquez, Fenati, Rins) Miller @ 2.00 6/10
Moto2 - Dobogós helyezés: Kallio @ 1.50 6/10
MotoGP - 1. kör után (Pedrosa - Bradl H2H) Pedrosa @ 1.25 9/10
Moto3 világbajnokság győztese - Alex Marquez @ 1.40 8/10
Moto3 - Masbou dobogós lesz @ 2.37 3/10

MotoGP - Lorenzo H2H Pedrosa: Pedrosa végez jobb helyen @ 1.53 3/10
Moto3: Danny Kent dobogós lesz @ 1.80 8/10
MotoGP: Lorenzo dobogós lesz @ 1.66 6/10
MotoGP: Rossi H2H Lorenzo: Lorenzo végez előrébb @ 2.00 5/10
Moto3: Brad Binder H2H McPhee: Brad Binder előrébb végez @ 1.83 6/10
MotoGP: Lorenzo nyeri a versenyt @ 3.00 6/10
MotoGP: Lorenzo nyeri a futamot @ 3.00 3/10

MotoGP: Őrült futam Barcelonából!

Barcelonában nap mint nap felpezsdül az élet. Múlt héten a labdarúgócsapat, most a MotoGP mezőnye mozgat meg közel százezer sportkedvelőt. A katalán nagydíj az idei 7. helyszín. Az összetettben a legkisebbeknél Kent, a Moto2-ben Zarco előnye több mint egy futamgyőzelemnyi. A királykategóriában kiélezettebb küzdelem folyik, ott Rossinak már csak 6 pont előnye maradt a májusi triplázó Lorenzoval szemben.

A folytatás ITT, a korábbi tippek pedig ITT találhatóak!

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum június 13, 2015, 16:12:43
MotoGP: Őrült futam Barcelonából!

Barcelonában nap mint nap felpezsdül az élet. Múlt héten a labdarúgócsapat, most a MotoGP mezőnye mozgat meg közel százezer sportkedvelőt. A katalán nagydíj az idei 7. helyszín. Az összetettben a legkisebbeknél Kent, a Moto2-ben Zarco előnye több mint egy futamgyőzelemnyi. A királykategóriában kiélezettebb küzdelem folyik, ott Rossinak már csak 6 pont előnye maradt a májusi triplázó Lorenzoval szemben.

A folytatás ITT, a korábbi tippek pedig ITT találhatóak!

Az írás frissítve két új tippel!  :beerchug:

MotoGP: A Lorenzo dominanciának vége

A világbajnokság 8. állomása Hollandia. Ez a helyszín a MotoGP "Montekárlója". A megszokott péntek-vasárnapi menetrend helyett az Assen-i versenyhétvége hagyományosan csütörtöktől-szombatig tart. Az európai etap kezdete óta Jorge Lorenzo legyőzhetetlen, ám a TT Circuit minden szempontból tökéletes a május óta tartó sorozat megszakítására.

Az írás folytatása: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/motogp-a-lorenzo-dominancianak-vege

További tippek:

Rossi vs. Lorenzo ===> Rossi 1,57
Aleix vs. Crutchlow ===> Aleix 1,72

Rossi szépen kitessékelte Márquezt  :D

Rossi nyilatkozata:
,,Sok időt veszítettem a Márquezzel folytatott csata során. A tizennégyes kanyarban próbáltam szélesebben fordulni és lelassítani, de Marc nekem jött. Csak az volt a szándéka, hogy problémákat okozzon nekem. Összetettben Lorenzóval szemben értékes pontokat hullajtottam el" – mondta Rossi a futam után.

Remélem nem fogják megbüntetni, bár látszik a videón, hogy felrúgta  ;D

Az illetékes testület döntése értelmében Rossi megtarthatta harmadik helyét, de három büntetőpontot kapott (aminek semmi köze a vb-pontokhoz), s mivel volt már neki egy korábbról, négynél tart. A szabályok értelmében ilyen esetben a következő versenyen – jelen esetben a szezonzáró valenciai futamon – az utolsó helyről kell indulnia.
Ha a vb-pontverseny második helyén álló Jorge Lorenzo megnyerné a spanyolországi versenyt, az olasznak a második helyen kellene célba érnie ahhoz, hogy 2009 után ismét világbajnok legyen.

Ez Rossinak a VB címébe került  :(

#10 október 25, 2015, 17:38:54, Milan
A "Dottore" volt, az, és mindig is a kedvencem lesz. Ma reggel élőben amikor láttam az esetet egyből eszembe jutott a Biaggi - Rossi összecsapás.

! No longer available

Úgy gondolom, hogy túl nagy a nyomás már Rossin, s ennyi sikeres év után, már nem tolerálja ezeket a hülyegyerekeket. Mert, hogy Marquez az, az biztos.
Elsőre az jött le, hogy "Rossi, ezt most miért kellett?", de egy jó párszor visszanézve az esetet én versenybalesetnek minősíteném.

Egyáltalán nem fair, hogy egy ilyen eset után csak az egyik versenyző kap büntetést, míg a másik röhög a markába. Az első pillanattól az volt a célja Marqueznek, hogy basztassa az olaszt, érdemes megnézni a versenyt, legalább a bukásig.

Az a büdös igazság, hogy ezek a rohadt spanyolok most nagyon összefogtak és a mocskos meló ezzel együtt jár.

nem őt ezért a modor az