Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is válaszra várok mert kicsit panaszkodtam hogy igazából ha belépek az accomba és belépek a promóciós menübe gondolom azért láthatom ezt a promót mert elérhető számomra. Sehol nem volt leírva hogy email kell hozzá. Miért nem lehet azt oda írni hogy emailt küldtünk azoknak akiknek lehetőségük van kihasználni.  Kiváncsi vagyok írnak e majd vissza.

Idézetet írta: Lancer Dátum április 11, 2017, 04:22:05
Én is válaszra várok mert kicsit panaszkodtam hogy igazából ha belépek az accomba és belépek a promóciós menübe gondolom azért láthatom ezt a promót mert elérhető számomra. Sehol nem volt leírva hogy email kell hozzá. Miért nem lehet azt oda írni hogy emailt küldtünk azoknak akiknek lehetőségük van kihasználni.  Kiváncsi vagyok írnak e majd vissza.

Részvételi feltételek közt szerepelt ez a kikötés?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 11, 2017, 10:01:44
Részvételi feltételek közt szerepelt ez a kikötés?

Nem, csak az, hogy nem jár mindenkinek.
Ezért a befizetésnél figyelmeztethetne legalább a rendszer, hogy a bónuszkódot nem tudod felhasználni.

Az a legdurvább, hogy nekem sem azt mondták először, hogy nem vagyok rá jogosult, hanem hogy nem megfelelő fogadást tettem (a magyar verzió szerint megfelelő volt, az angol eredeti szerint nem...), aztán másodikra azt, hogy nem iratkoztam fel az emailjeikre (amit fingom nincs, hol lehetne megtenni), ezért nem vagyok jogosult a freebetre.

Ezek olyan "gyermekbetegségek", amit egy-két nem teljesen felkészült ember munkája okoz.


Amennyiben csak e-mail-ben érvényes egy ajánlat, akkor azt minek is hirdetik élesben?  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 11, 2017, 13:10:59
Amennyiben csak e-mail-ben érvényes egy ajánlat, akkor azt minek is hirdetik élesben?  :D

Lehet, hogy sokan csak emiatt fizettek be, aztán így nem kell a bónuszvadászoknak adni ingyen pénzt. ;D

Válasz email nem érkezett azóta sem de egy 6000 FT os freebet megjelent a számlámon. Ezek szerint jogos volt a reklamáció.

Megint van 6000 Ft-os freebet, de most már az email értesítést is beleírták. Az előzőt vajon mindenki megkapta végül?

Ahhoz, hogy jogosulttá váljon a Kockázatmentes Freebetre, be kell fizetnie minimum 3000 Ft-ot, regisztrálnia kell a részvétel gombra (bekapcsolódás) való kattintással, és 2 perc elteltével el kell helyeznie egy minimum 3000 Ft-os egyszerű mérkőzés előtti (pre-match) fogadást (minimum szorzó 1,50) az Ön által kívánt sporteseményre.  ;D

Kaptam ma egy emailt,h születésnapom alkalmából igényelhetek egy 1500 huf-os freebet-et,valamint egy 50%-os max. 15.000 huf-os befizetési bónuszt.

Belső levelezésben kellett megigényelni. Én meg is tettem.
Pontosan nem tudom,hogy mennyi időbe telt,hogy az 1.500-as freebet-et jóváírják,de visszanéztem 5-6 perc múlva,és már ott is volt.  Köszönet a gyorsaságért! :police: :great:

Egész jó iroda volt ez és talán még most is az de egy ideje eléggé zavarodottak.
Egy gyöngyszem a felajánlott bónusz feltételeiből:"Kifizetés igényléséhez a befizetés és a bónusz összegét 8 (hat) alkalommal meg kell forgatni. A megforgatási követelményeket kizárólag a Sportfogadás ajánlatai teljesítik."

Tudom valahol kovetni azt az oldalon,  hogy a bonuszom megforgatasa hogy all?  ???

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 04, 2017, 12:40:46
Tudom valahol kovetni azt az oldalon,  hogy a bonuszom megforgatasa hogy all?  ???

Igen. My account/számlám és történeten belül bónuszinformációk. :)

Én meg nem tudtam kifizetést kérni skrillre, mert nem azonosítottam magam..Küldtem skrillről PS-t, mindent amit kértek, de ugyan úgy nem engedte a rendszerük.

3 napig leveleztem velük, töröltem minden kuukit meg előzményt, mindent ugy csinaltam ahogy írták, de még a mai napig nem engedi a renszerük hogy skrillre kérjek ki.. ;D azóta persze már nincs ott pénzem, de így szerintem nem is lesz már nagyon..

(Bankszámlára meg 80€ a minimum kifizetés.....)

Idézetet írta: davixxx Dátum május 04, 2017, 18:11:58
Én meg nem tudtam kifizetést kérni skrillre, mert nem azonosítottam magam..Küldtem skrillről PS-t, mindent amit kértek, de ugyan úgy nem engedte a rendszerük.

3 napig leveleztem velük, töröltem minden kuukit meg előzményt, mindent ugy csinaltam ahogy írták, de még a mai napig nem engedi a renszerük hogy skrillre kérjek ki.. ;D azóta persze már nincs ott pénzem, de így szerintem nem is lesz már nagyon..

(Bankszámlára meg 80€ a minimum kifizetés.....)

Én még nem kértem tőlük kifizetést, de biztos szép hisztit fogok nekik levágni, ha nem hajlandóak skrill-re kifizetni. :D

Tudtommal nincs skrillre kifizetés itt. Ha mégis, szóljatok.

Hat en az angol sidejukat hasznalom (nyelvtanulas miatt, ahol csak tudom angolra rakom) ott felajánlotta nekem, és mivel azzal is fizettem be, gondoltam nem okozhat gondot nekik hogyha oda is kérem le.

De hat ugy nez ki, hogy mégis.. Nem tudom, hogy azóta sikerült-e megcsinálniuk, most már nem is érdekel, de ez azért elég gáz hogy ennyit kell szenvedni egy kifizetés miatt.

Hozzáteszem bankszámlára gond nélkül küldték még régebben, csak ott meg a 80 euros limit nekem magas mivel sokszor kevesebbet kérek ki mint 80.