Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam működik Skrill-re a kifizetés, 5000Ft a minimum összeg és most már ingyenes, régebben 3%-ot kezelési költséget számoltak fel.

Jön email a bónuszlehetőségről pl most de a promóciók menüben nem látom. Másnál is előfordult már ez?

Kapott meg valaki emailt arrol hogy  "15 ingyenes pörgetés a Troll Hunters nyerőgépen" megirtam nekil, hogy kernem mint ahogy irtak az emailben es nem tudtak mirol beszelek :D

Idézetet írta: Salvio Dátum május 04, 2017, 23:47:05
Nálam működik Skrill-re a kifizetés, 5000Ft a minimum összeg és most már ingyenes, régebben 3%-ot kezelési költséget számoltak fel.

Ez hogy érhető el? Nálam csak 2 opció van kifizetésre: bank/hitelkártya és express átutalás.

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 17, 2017, 13:11:30
Ez hogy érhető el? Nálam csak 2 opció van kifizetésre: bank/hitelkártya és express átutalás.

Nem emlékszek már rá pontosan, hogy automatikusan megjelent a Skrill-es kifizetés sikeres befizetést követően vagy az ügyfélszolgálat állította be manuálisan, de szerintem rájuk kellett írnom. Amennyiben fizettél már be Skrill-el és nem jelent meg a kifizetési opcióknál, akkor reklamálj az ügyfélszolgálatnál, valahogy be kellene állítaniuk.

Idézetet írta: Salvio Dátum május 17, 2017, 13:30:30
Nem emlékszek már rá pontosan, hogy automatikusan megjelent a Skrill-es kifizetés sikeres befizetést követően vagy az ügyfélszolgálat állította be manuálisan, de szerintem rájuk kellett írnom. Amennyiben fizettél már be Skrill-el és nem jelent meg a kifizetési opcióknál, akkor reklamálj az ügyfélszolgálatnál, valahogy be kellene állítaniuk.

Jaja reklamálj náluk nyugodtan, aztán majd a 14. üzenetváltás után sikerül (talán!?) beállítaniuk  ;D ;D :great:

Nekem nem 14, hanem kb. 114 üzenetváltásom volt már kifizetés miatt!  :o
Akkor a skrillt hagyom a picsába és kérem bankkártyára.

#367 május 22, 2017, 22:02:16, FrappansNev
Sziasztok paysafe card-al fizettem be anno mert a bankkártyás befizetést nem hagyta se az otp se a k&h bank. Mindkettőtől jött sms, hogy nem engedélyezett vásárlás.
Most szeretnék kifizetést kérni, de ugye kifizetésnél csak azt az opciót engedi, hogy bankkártya /hitelkártya amit végül is mégse enged csak ha volt már róla befizetésem.

Valaki adna ötletet hogy a manóba oldjam meg? :) köszönöm

(Teszem hozzá nem nagy összegről van szó csak 8ropi de ha jól láttam 5ezer a minimum)

Idézetet írta: FrappansNev Dátum május 22, 2017, 22:00:10
Sziasztok paysafe card-al fizettem be anno mert a bankkártyás befizetést nem hagyta se az otp se a k&h bank. Mindkettőtől jött sms, hogy nem engedélyezett vásárlás.
Most szeretnék kifizetést kérni, de ugye kifizetésnél csak azt az opciót engedi, hogy bankkártya /hitelkártya amit végül is mégse enged csak ha volt már róla befizetésem.

Valaki adna ötletet hogy a manóba oldjam meg? :) köszönöm

(Teszem hozzá nem nagy összegről van szó csak 8ropi de ha jól láttam 5ezer a minimum)

Fizess be Skrill-ről,aztán oda kikérheted. Onnan pedig utalás bankszámlára  ;)

Sziasztok!Befizettem netellerről a mai akció miatt használtam a bónuszkódot is de nem kaptam meg a bónuszt.Nincs aktív bónuszom így nem értem miért.Valakinek valami ötlet?Más is járt már így itt?Írtam az ügyfélszolgálatnak de ha mindig írogatnom kell akkor inkább hanyagolom ezt az irodát....

Idézetet írta: szalist Dátum június 12, 2017, 20:25:15
Sziasztok!Befizettem netellerről a mai akció miatt használtam a bónuszkódot is de nem kaptam meg a bónuszt.Nincs aktív bónuszom így nem értem miért.Valakinek valami ötlet?Más is járt már így itt?Írtam az ügyfélszolgálatnak de ha mindig írogatnom kell akkor inkább hanyagolom ezt az irodát....

Nem találom a napi akciót, de nem lehet, hogy volt befizetési feltétel is? Vannak irodák, ahol nem jár bónusz neteller/skrill befizetés után, csak bankkártyáról.

Ezeknél minden évben újra kell verifikálni a számlát?  :o
Ez még nem is lenne akkora probléma , ha működne egyáltalán a documents upload rész, de csak tölt és tölt a végtelenségig. Tud valaki egy emailt írni ahova lehet nekik dokumentumokat küldeni?

#372 június 18, 2017, 12:35:11, Mido9292
Skrillre mennyi idő  alatt fizetnek ki?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum június 17, 2017, 13:36:00
Ezeknél minden évben újra kell verifikálni a számlát?  :o
Ez még nem is lenne akkora probléma , ha működne egyáltalán a documents upload rész, de csak tölt és tölt a végtelenségig. Tud valaki egy emailt írni ahova lehet nekik dokumentumokat küldeni?

Én itt szoktam velük beszélni, mindig rendesek és segítőkészek.
[email protected]

Nekem 1-2 alatt megjön a pénz.

Nekem szombaton újra elfogadták a dokumentumaimat, ezután írták hogy mehet a kifizetés. Ma délután belépek a számlámra és látom hogy a pénzt visszarakták kifizetés helyett. De se e-mail se semmit nem küldtek hogy miért. Rákérdeztem és azt mondták igazoljam a telefonszámomat egy telefonszámla küldésével :o . Küldtem screenshotot telenor profilomrol és el is fogadták, de a kifizetés még mindig függőben van. Kifogások találásában és kifizetés lassításában világelső iroda az biztos.
Talán arra várnak hogy hátha eljátszom a számlámon lévő összeget.