Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen böngészőt használtok? (Utóbbi két hozzászóló kollégát kérdezem)
Mivel én is tapasztaltam ezt, hogy nem tölt be rendesen. Pontosabban ez a chrome-ra igaz, ha megnyitom a firefox-ban már teljesen jól megy az oldal.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 23, 2017, 20:20:37
Milyen böngészőt használtok? (Utóbbi két hozzászóló kollégát kérdezem)
Mivel én is tapasztaltam ezt, hogy nem tölt be rendesen. Pontosabban ez a chrome-ra igaz, ha megnyitom a firefox-ban már teljesen jól megy az oldal.

Nálam is chrome alatt volt probléma, írtam is az előző üzenetben. Firefox is fent van a gépen, de egyszerűbb volt mobilon nézni, így nem tudom, hogy ott ment-e volna.

Win10 + Chrome. Most már úgy néz ki hogy megy minden. Ha sok meccs van, akkor az élőknél az asian view akadozik, de hát ez van.

Tegnap egy fogadásnál kiírta, hogy a max nyereményem 54,xx euro lehet. Az lenne a kérdésem, hogy ti is találkoztatok már hasonlóval, vagy csak engem limitáltak le? Eddig nem volt ilyen, ezt az 54-et keveslem egy ekkora irodánál, mondjuk élő piac volt és nem egy top meccsen, viszont azt gondolom, hogy ha csak én kaptam volna a limitet, akkor nem ilyen fura és nem kerek értéket kapok.

A Wild Blood játékot nektek sikerült elindítani?
A pénteki akcióban oda adták a pörgetéseket, de nekem PC-ről és mobilról sem indult el.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 11, 2017, 00:19:42
A Wild Blood játékot nektek sikerült elindítani?
A pénteki akcióban oda adták a pörgetéseket, de nekem PC-ről és mobilról sem indult el.

Laptopról(Windows 7) nekem sem indult el a játék, valami hibaüzenetet írt ki, de Ipadről egyből betöltődött és sikerült lepörgetnem.

Legcsicskább iroda a világon, kezetfoghatnak a bwinnel. 280 eurót vettem ki kb 150 befizetésből, és lekorlátoztak, egyelőre 15k max nyereményre, de gondolom lesz ez kevesebb is. Grat

Ezek olvassák a fórumot? Lehet ilyen esetben valami magyarázatot kérni?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum szeptember 12, 2017, 10:22:59
Ezek olvassák a fórumot? Lehet ilyen esetben valami magyarázatot kérni?

Megpróbálhatod, nagy valószínűséggel kapsz majd egy semmitmondó választ, hogy ez a megmásíthatatlan döntésük és további jó játékot kívánnak.
Ha van is konkrét indok, akkor sem érdekük az orrunkra kötni, mert akkor fel tudnánk rá készülni és úgy alakíthatnánk a fogadásainkat vagy a tranzakcióinkat, hogy jó eséllyel a szűrő alatt maradjunk.
De ebben a legtöbb iroda hasonlít, csak esetleg máshol van a limit a nagyobbaknál.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum szeptember 12, 2017, 10:22:59
Ezek olvassák a fórumot? Lehet ilyen esetben valami magyarázatot kérni?

Figyelhetik. Ettől eltekintve nem hinném, hogy erre választ fogsz kapni. Az irodáknak nem céljuk, hogy folyamatosan nyerő személyek játsszanak náluk. Ezért jön a limit. Szerintem számos eszközük van ezt kiszimatolni, hogy te milyen játékos vagy valójában, s ha megszólal a vészharang akkor jön a limitálás

Aki úgy igazából csak szórakozásból űzi ezt a sportot, annál nem esedékes.

Ez a winmasters egy tök jó iroda lehetne, de még egyelőre pont egy rakás szar.
A limites dolog jelenleg úgy áll, hogy valamire enged tenni 20-30 ezret, valamire csak 15k lehet a nyereményem, nem tudom miért, én ezt kevésnek tartom ha mindenkinek ennyit enged, de ez van, oké.
A winmasters ugye olyan, hogy beloggolsz, néha működik, aztán elmész dobni egy sárgát, és mire visszaérsz már ki is léptetett, nem tudom ezen lehet e állítani, én első próbára nem találtam meg. Természetesen nem voltam beloggolva, amikor egy cash outot szerettem volna csinálni, nem tudom nagyobb piacokon hogy van, a kisebbeken csak akkor tudsz cash outot, ha a fogadott opció még él, tehát ha te megtettél egy ázsiai under/overt, és a line megváltozik, akkor onnantól neked nincs cash out. Gyorsan beloggolnék, mert épp annyi volt a line 15 perccel fogadás után ami kellett, DE!
- pc-n kb 1 percig töltött, majd utána az egyenlegemnél csak forog az óra, láttam hogy ebből nem lesz semmi, hagytam is, elő a mobil
- beloggolnék, DE előjön egy biztonsági ablak, ahol e-mailt kell beírnom, meg születési dátumot választani (persze nem csak beírod, hanem kipörgeted a naptárból 1999 szeptembertől, én meg mivel már nem 18 vagyok, mire kipörgettem, majd miután e-mailos link után jelszót váltottam (nem tudom minek, ezt kérte), természetesen jött egy gól, az ázsiai under/over érték megváltozott, a cash out-nak meg integethettem.
Azóta még 2 gól esett, a fogadásomnak lőttek. Ez nem egy nagy dolog, de engem k*rvára fel tud b*szni, amikor a fogadásaimmal kapcsolatban valami nem úgy van, ahogy lennie kéne, gondolok itt az ilyen szarságokra. Azért buksz el pénzt, mert az iroda indokolatlanul hülyén működik. Persze mindenki szabadon választhat, hogy hol fogadjon...

Azt nem úgy kell..
Előre be kell tárazni a ferire, ha vészhelyzet van akkor oda lehet durrantani ;)
Meg kell pár jó laptop + Galaxy hogy több helyről is tudd védeni a tippet  :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 20, 2017, 17:10:45
Azt nem úgy kell..
Előre be kell tárazni a ferire, ha vészhelyzet van akkor oda lehet durrantani ;)
Meg kell pár jó laptop + Galaxy hogy több helyről is tudd védeni a tippet  :ok:

Nyilvan egy hobbifogadonak egyetlen fogadas miatt muszaj 3 laptop, egy okostelefon, meg tobb szamla egyszerre a kezben.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum szeptember 20, 2017, 17:00:28
Ez a winmasters egy tök jó iroda lehetne, de még egyelőre pont egy rakás szar.
A limites dolog jelenleg úgy áll, hogy valamire enged tenni 20-30 ezret, valamire csak 15k lehet a nyereményem, nem tudom miért, én ezt kevésnek tartom ha mindenkinek ennyit enged, de ez van, oké.
A winmasters ugye olyan, hogy beloggolsz, néha működik, aztán elmész dobni egy sárgát, és mire visszaérsz már ki is léptetett, nem tudom ezen lehet e állítani, én első próbára nem találtam meg. Természetesen nem voltam beloggolva, amikor egy cash outot szerettem volna csinálni, nem tudom nagyobb piacokon hogy van, a kisebbeken csak akkor tudsz cash outot, ha a fogadott opció még él, tehát ha te megtettél egy ázsiai under/overt, és a line megváltozik, akkor onnantól neked nincs cash out. Gyorsan beloggolnék, mert épp annyi volt a line 15 perccel fogadás után ami kellett, DE!
- pc-n kb 1 percig töltött, majd utána az egyenlegemnél csak forog az óra, láttam hogy ebből nem lesz semmi, hagytam is, elő a mobil
- beloggolnék, DE előjön egy biztonsági ablak, ahol e-mailt kell beírnom, meg születési dátumot választani (persze nem csak beírod, hanem kipörgeted a naptárból 1999 szeptembertől, én meg mivel már nem 18 vagyok, mire kipörgettem, majd miután e-mailos link után jelszót váltottam (nem tudom minek, ezt kérte), természetesen jött egy gól, az ázsiai under/over érték megváltozott, a cash out-nak meg integethettem.
Azóta még 2 gól esett, a fogadásomnak lőttek. Ez nem egy nagy dolog, de engem k*rvára fel tud b*szni, amikor a fogadásaimmal kapcsolatban valami nem úgy van, ahogy lennie kéne, gondolok itt az ilyen szarságokra. Azért buksz el pénzt, mert az iroda indokolatlanul hülyén működik. Persze mindenki szabadon választhat, hogy hol fogadjon...

A limites dolog lehet piacra- és személyre szabott, ezért felesleges szidni őket, máshol is így van.

Technikailag tényleg nincsenek a csúcson, engem ma délután nem is nagyon engedett be az oldal, a "véletlenszerű" kiléptetés meg tényleg idegesítő és nyilván nem tud jókor jönni.

Mondjuk ez a bwin-sportingbetnél is így van, hogy aztán még az ismételt belépéshez szükséges login felületet is értelmetlenül hosszú ideig töltögesse. Gyorsabb, ha kilövöm az oldalt és újra megnyitom a böngészőben...
Mint ha verseny lenne még az egyébként normális irodák között is mostanában, hogy melyik tud szarabb szolgáltatást nyújtani...
A pinnacle is "kifagy" időnként, röpke fél órákra, az unibet felváltva szórakoztat a "nem vagy bejelentkezve" és a "többszörös bejelentkezés" üzenetivel, miközben minden alkalommal betölti neked az összes élő meccset, ha érdekel, ha nem, az 1xbet-nél néha nem lehet beírni a tétet a kiválasztott eseményhez, de a kedvencem a bwin/sportingbet menüje, ahol így "segítik" a választást:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 20, 2017, 17:20:49
Nyilvan egy hobbifogadonak egyetlen fogadas miatt muszaj 3 laptop, egy okostelefon, meg tobb szamla egyszerre a kezben.
Lehet, hogy tévedek, de  adamv.qwertz is szeretne profitábilis lenni,
Tudom, hogy mo. on már 300kiló az átlagbér, és nincs elég munkaerő mert már mindenki dolgozik...
De valahogy nekem, nem adtak 8éve egyetlen egy állásajánlatot sem a munkaügyi központból.. pedig jó szakmám van.