Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Értem. Az lehetséges.
Vannak még a fogadástípusokkal kapcsolatban furcsa megfogalamazások ám...


Semmi. Ugyanarra fogadsz. A 2 fölöttnek eleve magasabb oddsnak kellene lenni.
Több irodánál is van így, nem tudom miért.

Ugyanaz a két fogadás, de az ázsiai hendikep piacon magasabb az odds. A Bet365-ön is így van.

A winmasters elindította megújult weboldalát!

A winmasters büszkén mutatja be a megújult weboldalát, mely számos újdonsággal és továbbfejlesztett szolgáltatásokkal rendelkezik. A winmasters új oldala kész minden eddiginél jobb felhasználói-élményben részesíteni játékosait! További részletek

Sziasztok! Adnak 1500 Ft ingyen pénzt! Nézzétek meg :beerchug:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum december 08, 2016, 16:42:39
Sziasztok! Adnak 1500 Ft ingyen pénzt! Nézzétek meg :beerchug:

Köszi hogy szóltál. Ott pihen az 1500 a számlámon. :)

Nincs mit! Ezért is  :beerchug: :great:van az oldal hogy segítsünk egymásnak!


Új regeseknek nem jár gondolom? Ennél az irodánál nincs accom sajna.

Idézetet írta: Carlos66 Dátum december 08, 2016, 16:42:39
Sziasztok! Adnak 1500 Ft ingyen pénzt! Nézzétek meg :beerchug:
Nálam 5$ Freebet new   :redchug:

És érdemes megnézni az emaileket is mert én egy újratöltési bónuszt is találtam!

Igen, 16-szoros forgatási követelménnyel, minimum 1,8-as oddson... Ilyen feltételekkel szerintem nem éri meg, én legalábbis könnyebben megduplázom a pénzem, ha kötöttségek nélkül (és mindig a legjobb oddsal rendelkező irodában) fogadhatok.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2016, 19:26:43
Igen, 16-szoros forgatási követelménnyel, minimum 1,8-as oddson... Ilyen feltételekkel szerintem nem éri meg, én legalábbis könnyebben megduplázom a pénzem, ha kötöttségek nélkül (és mindig a legjobb oddsal rendelkező irodában) fogadhatok.

Az ilyen lehetetlen/macerás bónuszokat esetleg arra érdemes felhasználni, hogy új szisztémákat próbálj ki "féláron", de azért mégis élesben.
Pl. anno a fortunawin kezdőbónuszát, amelyet 3-as szorzón kellett megjátszani, lehetett apránként foci döntetlenekre pakolni.
Ez olyankor is jó módszer, ha az iroda nincs a legmegbízhatóbbak között és még véletlenül sem akarjuk egy "átnyeréssel" megkockáztatni, hogy túl sok pénzünk vándoroljon a bónuszos bukihoz.

#223 december 12, 2016, 09:26:28, Seven
Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2016, 19:26:43
Igen, 16-szoros forgatási követelménnyel, minimum 1,8-as oddson... Ilyen feltételekkel szerintem nem éri meg, én legalábbis könnyebben megduplázom a pénzem, ha kötöttségek nélkül (és mindig a legjobb oddsal rendelkező irodában) fogadhatok.

Hol lehet megnézni az újratöltési bonusz feltételeit ? Legalábbis én nem látom hol irják. :(


szerk: időközben megtaláltam az oldalon belül.  Nálam 7x kell felrakni a bonuszt és a befizetett összeget összesen és 30 nap áll a rendelkezésemre legalább 1,80-as oddson.
A történet -> bonuszinformácio menüpontnál még le is lehet követni hogy mennyi van még hátra belőle!  :ok:

Idézetet írta: Seven Dátum december 12, 2016, 09:20:54
Hol lehet megnézni az újratöltési bonusz feltételeit ? Legalábbis én nem látom hol irják. :(


szerk: időközben megtaláltam az oldalon belül.  Nálam 7x kell felrakni a bonuszt és a befizetett összeget összesen és 30 nap áll a rendelkezésemre legalább 1,80-as oddson.
A történet -> bonuszinformácio menüpontnál még le is lehet követni hogy mennyi van még hátra belőle!  :ok:

Igen, akkor ha befizetek 3 ezret, akkor
42000ft-ért kell fogadni.