Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


csak halkan válaszolom, hogy nekem pár napja sikerült megforgatni a januári bónuszt . többnyire over-under és végeredmény tippekkel

Kösz, Bogyó! ;) Ha valaki átment, akkor nekem is sikerülhet!  :beerchug:

Sziasztok!
Most először akarok kifizetést csinálni az oldalon, azonosítva van a számlám meg minden. Azt írja hogy csak express utalás lehetséges...Mondom legyen, de amint kitöltöm a dolgokat, kapok egy "504 Gateway error"-t, és annyi...
Valakinek tipp h mit csináljak?

Bár a foci freebet ajánlatai nagyon korrektek az irodának, azért megint belefutottam egy kamu ingyen pörgetéses promóba:

"Európai Kupák Ingyenes Pörgetése!
Eljött az ideje egy igazi ajánlatnak! A Bajnokok Ligája és az Európa Liga egyet jelent a topfocival és mi késze állunk minden mérkőzésre. Fogadjon az Európai Kupák mérkőzéseire és akár 25 ingyenes pörgetésben is részesülhet minden fogadás után naponta – igen ilyen egyszerű! "

Ma kaptam 10 ingyen pörgetést a BL fogadásaim alapján, na ezt is csak egyetlen nyerővonalra és 3 ft-os értékben adja...
Szóval a 25 pöri legjobb esetben 75 ft értékű pörgetést ér összesen, a 10 meg ugye ért 30 ft-ot...
Talán nem véletlen, hogy a pörgetések összértéke nincs feltüntetve.  :)
Pedig ez kicsit más kategória, mint a mindenkinek automatikusan adott ingyen pörgetések, itt fogadási feltételekhez van kötve a freespin.

Végül úgy sikerült 0 ft-ot nyernem, hogy beadott egy bónuszjátékot is.   ;D
De ahhoz legalább gratuláltak:




#319 március 16, 2017, 15:21:01, lana102
Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 14:49:48
Bár a foci freebet ajánlatai nagyon korrektek az irodának,...

Szerintem nem korrektek, de mindjárt eldöntitek:

- Nem kaptam meg egy 10 eurós freebetet kb három hete, ahol mindenben megfeleltem a feltételeknek.
Írtam nekik, azt mondták, hogy továbbítják az illetékes osztálynak, és jelentkeznek. (Ez nem történt meg)

- Utána megkaptam egy 10 eurós freebetet egy másik promón való részvételért.

- Ezelőtti hétvégén befizetéskor nem írták jóvá a befizetett összeget, amikor alkalmaztam a bónuszkódot.
Egyből jeleztem is hibát, illetve azt, hogy a bónuszkódot is érvényesítettem volna befizetéskor.
- Erre ezt a választ kaptam: "Elnézését kérjük a kellemetlenségért, illetékes kollégáink manuálisan jóváírták az összeget játékosszámláján. Kérjük, szíveskedjen a sportfogadás számláján található összeget átvezetni a kaszinó számlájára, majd vissza a sportfogadás számlára a bónuszkódot újra érvényesítve."
- Ez megint csak nem működött, mert a visszafelé történő átvezetéskor nem lehetett beírni a kódot. Ezt jeleztem is.
- Amire ezt a választ kaptam: "Bízunk benne, hogy automatikusan működni fog bónusza. Kérjük, amennyiben mégsem fog működni, jelezze felénk."
- Közben a feltételeknek megfelelően megtettem a feljogosító fogadásokat.
- A bónusz jóváírása természetesen nem működött automatikusan, ezért - ahogy kérték - jeleztem.
- Erre ezt a választ kaptam: "A most hétvége miatti probléma miatt nem aktiválódott bónuszát manuálisan jóváírtuk játékosszámláján. "
- Ez megint nem sikerült, amit jeleztem, és írták, hogy kivizsgálják.

Aztán jött a meglepő válasz:
- "Ön mivel nem tudta befejezni a promóciót, így Önnek nem tudjuk már manuálisan jóváírni ezt a freebetet."

- Aztán rákérdeztem hogy a két hete elmaradt freebetem ügye hogy áll.
Ja, azt sem tudják jóváírni.

Írtam nekik, hogy ez inkorrekt eljárás, mindent úgy csináltam, ahogy kérték.
A minimum nem az lenne, hogy jóváírják a hiányzó freebetet, hanem még azon felül is kompenzálniuk kellene, hogy a nem működő rendszerük miatt ennyi üzenetet kellett írnom, és pocsékolnom az időmet!
Kértem, hogy adják meg a felettesük elérhetőségét.

- Erre leírták, hogy keressem ki az oldalukon, hogy hová küldhetek postai levelet panasszal kapcsolatban, és hogy szerintük korrektek, mert kaptam már freebetet, és az egy ingyen szolgáltatásuk.

- Azóta megint megfeleltem mindenben a hétvégi promó feltételeinek, persze freebetet megint nem kaptam, de már nem is írtam nekik, mert olyan, mintha a falnak beszélnék...

Normál 1X2 fogadásokat tettem minden esetben, nem trükköztem semmivel.
Nem is a 3x10 euro freebet bosszant, hanem az hogy teljesen hülyének néznek.


No igen, én valójában a foci freebet ajánlatok feltételeit minősítettem, amelyek nyilván addig vonzóak, amíg ki is fizetik, amit ígértek...
Nekem is kellett már reklamálnom elmaradt jóváírás miatt, de akkor sikerrel jártam.

Most az oldalon az zavar a legjobban, hogy időnként "eltűnik" a felső menüsor, azaz az egyenlegem is és fogadni sem enged ilyenkor.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 17:33:33
Most az oldalon az zavar a legjobban, hogy időnként "eltűnik" a felső menüsor, azaz az egyenlegem is és fogadni sem enged ilyenkor.

Chrome-ban nekem is szokta neha, akkor IE-ben lepek be es altalaban jo.

Idézetet írta: lunatik Dátum március 16, 2017, 18:04:45
Chrome-ban nekem is szokta neha, akkor IE-ben lepek be es altalaban jo.

Nekem mindkettőben ;)

Valakinek jóváírták már a hétvégi befizetés és a 3 meccsre történő fogadás után járó 3000/4500 Ft freebetet? A promóció szövege szerint a jóváírásra 03.20-án kerül sor, azonban nálam nem jelent meg, az aktív bónuszoknál viszont szerepel, hogy jelentkeztem erre az ajánlatra.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 21, 2017, 00:30:26
Valakinek jóváírták már a hétvégi befizetés és a 3 meccsre történő fogadás után járó 3000/4500 Ft freebetet? A promóció szövege szerint a jóváírásra 03.20-án kerül sor, azonban nálam nem jelent meg, az aktív bónuszoknál viszont szerepel, hogy jelentkeztem erre az ajánlatra.

Nem kaptam meg én se, pedig az aktív bónusznál nálam is megjelent, ahogy a korábbi Freebeteknél, de most azt írták, hogy az illetékes kollégák szerint nem teljesítettem a szükséges feltételeket. "Pontos információnk sajnos nincs, hogy melyik feltételt szegte meg, de már kértük a pontos adatokat erre vonatkozóan"

Volt most is egy mindkét csapat szerez gólt fogadásom, de mivel múlt héten a BL-es ajánlatnál rákérdeztem, hogy számít-e ez a típus és akkor jóváhagyták, ezért gondolom most is beleszámított, szóval nem értem mi lehet a probléma.

Én is reklamáltam közben válasz még nem jött de megérkezett a freebet és 4500 FT.

Beleszámít a mindkét csapat szerez gólt és az under over is mert én ezekre raktam. Aki nem kapta meg reklamáljon nyugodtan csak a szorzók is stimmeljenek.

Megjelent nálam is a 4500Ft-os Freebet.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 14:49:48
Bár a foci freebet ajánlatai nagyon korrektek az irodának, azért megint belefutottam egy kamu ingyen pörgetéses promóba:

"Európai Kupák Ingyenes Pörgetése!
Eljött az ideje egy igazi ajánlatnak! A Bajnokok Ligája és az Európa Liga egyet jelent a topfocival és mi késze állunk minden mérkőzésre. Fogadjon az Európai Kupák mérkőzéseire és akár 25 ingyenes pörgetésben is részesülhet minden fogadás után naponta – igen ilyen egyszerű! "

Ma kaptam 10 ingyen pörgetést a BL fogadásaim alapján, na ezt is csak egyetlen nyerővonalra és 3 ft-os értékben adja...
Szóval a 25 pöri legjobb esetben 75 ft értékű pörgetést ér összesen, a 10 meg ugye ért 30 ft-ot...
Talán nem véletlen, hogy a pörgetések összértéke nincs feltüntetve.  :)
Pedig ez kicsit más kategória, mint a mindenkinek automatikusan adott ingyen pörgetések, itt fogadási feltételekhez van kötve a freespin.

Végül úgy sikerült 0 ft-ot nyernem, hogy beadott egy bónuszjátékot is.   ;D
De ahhoz legalább gratuláltak:


szia Knapp gratulálunk a fantasztikus 25 ingyenes pörgetéshez amit a promocionkon nyertél,
és ezuton szeretnénk gratulálni a fantasztikus bónusz körhöz ahol hatalmas pénznek szurkoltál.
számládon jóváirtunk 0 ftot további sok sikert az oldlaunkon és ne feledd legközelebb is megnyerheted a fantasztikus pörgetéscsomagunkat 25x3 ft értékben ami összesen több mint 74.99 ft  ami közel negyed euronak felel meg.


oszinten minek jatszotok meg ezen a roman oldalon? fél éve kizárattam magam innen h még véletlen se fizhessek be ide


Idézetet írta: lacko23 Dátum március 22, 2017, 18:34:19

oszinten minek jatszotok meg ezen a roman oldalon? fél éve kizárattam magam innen h még véletlen se fizhessek be ide

Román?
Játszom - többek között - magyar, orosz és spanyol oldalon is, nem tudom, ennek mi a jelentősége...   ???
Másrészt úgy kezdtem, hogy a freebetjeik jók.    ;)
Megnéztem, az elmúlt 30 napban több, mint 30,000 ft-nyi freebetet kaptam náluk, szóval amíg kifizetnek, addig ez egy igen barátságos iroda.

ma kaptam emailt,hogy lehetőségem van freebetre amennyiben befizetek egy bizonyos összeget és azt megforgatom 1.50es oddson....ez egész jónak hangzik, 
a másik van ez a kaszinós bónusz miszerint befizetek 3000Ft-ot és megtriplázzák a befizetett összeget, de erről nem találok semmit ,hogy hányszoros forgatás van az összegre, van valakinek tapasztalata? mert ha lehetetlennek tűnő akkor inkább nyomom a free-bet bónuszt.... :redchug: