Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: chriss87 Dátum április 07, 2017, 17:38:42
ma kaptam emailt,hogy lehetőségem van freebetre amennyiben befizetek egy bizonyos összeget és azt megforgatom 1.50es oddson....ez egész jónak hangzik, 
a másik van ez a kaszinós bónusz miszerint befizetek 3000Ft-ot és megtriplázzák a befizetett összeget, de erről nem találok semmit ,hogy hányszoros forgatás van az összegre, van valakinek tapasztalata? mert ha lehetetlennek tűnő akkor inkább nyomom a free-bet bónuszt.... :redchug:

50szer kabaré...

Köszi akkor marad a freebet ;D ;D

Tegnap este befizettem és kipróbáltam ezt a kaszinó bónuszt én barom hajnalra ki is forgattam az 50-szeres követelményt és közel 180000 ezer forint kivehetővé vált át is utaltam a sportszámlámra engedte a rendszer és kértem banki utalásos kifizetést ami még persze pending. De most néztem hogy a max nyerhető nyeremény 15000 forint lenne az akció szerint ami vicc kategória :D ;D hát kiváncsi leszek hogy mi lesz ebből mert agyfaszt kapok ha törlik a kifizetést  >:( na meglátjuk mi lesz ebből :D

Valaki megkapta már a freebetet?

Befizettem 6000 FT ot a bónuszkóddal, fogadtam 2,5 gól alattra jött a tipp 2.25 oddson tehát nyilván megtörtént a megforgatás de nemlátom a freebetet. Valakinek ötlet?

Idézetet írta: Lancer Dátum április 09, 2017, 10:50:36
Valaki megkapta már a freebetet?

Befizettem 6000 FT ot a bónuszkóddal, fogadtam 2,5 gól alattra jött a tipp 2.25 oddson tehát nyilván megtörtént a megforgatás de nemlátom a freebetet. Valakinek ötlet?

Nem lehet, hogy csak annak elérhető, akinek külön megküldték az ajánlatot, hogy jogosult rá?

Az ajánlat csak egyes, kiválasztott winmasters ügyfelek számára elérhető, akik jogosultak Freebetre. A Freebet kizárólag a következő 72 órában érhető el.

Ugyan ez szintén! Tegnap befizettem 3300 HUF-ot! 2.2 oddsra felraktam, bonus kodot is beírtam előtte, ahogy kell.

Először azt írták, hogy technikai probléma, majd ezt az üzenetet kaptam:

Megkeresés azonosítója: 524411
Köszönjük e-mailjét.

Biztonsági visszaélést tapasztaltunk a számláján, aminek részleteiről a vizsgálat lezártáig nem közölhetünk több részletet. Amennyiben bebizonyosodik a visszaélés ténye, mi magunk vesszük fel a kapcsolatot az illetékes hatóságokkal, vagy egyéb szükséges biztonsági intézkedést hozunk. Értesítjük a vizsgálat eredményéről, amint lezárult.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Ez komoly??? Igazolva van a számlám, mastercarddal fizetek be hozzájuk. Nem értem...Valaki help pls!! :D

Idézetet írta: Tigris Dátum április 09, 2017, 11:31:01
Nem lehet, hogy csak annak elérhető, akinek külön megküldték az ajánlatot, hogy jogosult rá?

Az ajánlat csak egyes, kiválasztott winmasters ügyfelek számára elérhető, akik jogosultak Freebetre. A Freebet kizárólag a következő 72 órában érhető el.

De pontosan ez történt ami jó vicc mivel elérhető volt a promócióknál és sehol nincs írva hogy téged bizony emailben fogunk értesíteni arról hogy résztvehetsz benne.

Fordítsuk meg: van, aki ki tudta használni ezt az akciót?
Emailt kapott róla?

Egyébként az lenne korrekt, ha legkésőbb a befizetésénél, azaz a bónuszkód megadásánál kiírná, hogy ez bizony nem működik.
Eddig az ilyen akcióknál megjelent a bónuszinformáció menüben egy "kamu bónusz" a befizetés után, most nem, ebből sejtettem, hogy a freebet sem fog aktiválódni.
Nekem az ügyfélszolgálat elsőre azt mondta, hogy azért nem kaptam meg, mert hendikepre fogadtam, ami a szabályzat 2. pontja szerint nem számít.
Ez vicces, mert a 2. pont már a freebetre vonatkozik és nem a feljogosító fogadásra, az 1. pontban meg szó sincs a hendikep kizárásáról, mire az ügyfélszolgálat megfejtette, hogy az angol eredetiben - ami a mérvadó - viszont igen, azaz ott a megforgatást sem lehet hendikeppel csinálni.  :)
Aztán írtak még egy levelet, mely szerint azért nem kaptam meg a freebetet, mert nem vagyok az email-jeikre feliratkozva. Megkérdeztem, hogy ezt hol tehetem meg, úgyhogy jelenleg ezt vizsgálja az illetékes részlegük.   :)

Idézetet írta: chriss87 Dátum április 07, 2017, 17:38:42
ma kaptam emailt,hogy lehetőségem van freebetre amennyiben befizetek egy bizonyos összeget és azt megforgatom 1.50es oddson....ez egész jónak hangzik,

Idézetet írta: Knapp Dátum április 09, 2017, 20:03:34
Fordítsuk meg: van, aki ki tudta használni ezt az akciót?
Emailt kapott róla?

Én Chriss hozzászólásából azt vontam le következtetésként, hogy - ismerve az irodát - nekem nem jár, mivel én nem kaptam róla emailt. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a végkifejlet...

Nem értem hogy lehet hogy sokaknak folyamatosan ennyi problémájuk van ezzel az irodával..Nekem soha semmi bajom nem volt velük, ami a freebetet vagy bónuszt illeti.

Mondjuk nem is játszok náluk, mert szánalmas egy iroda.

Az utóbbi két hónapban nem kaptam tőlük emailt az akciókról, mégis majdnem mindegyiket kihasználtam.
Persze van benne logika, hogy szűrnek és valóban most először láttam azt, hogy a feltételekben szerepelt a kitétel, hogy nem mindenkinek jár.
Ha mást nem, azt segítjük a visszajelzésekkel, hogy legközelebb ez már egyértelmű legyen.

Én ugye alapból nem hiszek az ügyfélszolgálatoknak sem, néha nem is sejtik, mi a szándéka az irodának az adott promóval, ha meg a feltételekben elírnak/kihagynak valamit, esetleg a fordításnál veszik el a lényeg, akkor meg ők is csak a  rossz szöveget tudják idézgetni...
Pár hete pl. a sportingbet írta a feltételekben, hogy csak azoknak elérhető az adott promó, akik a promócióim menüpontban látják azt, ez pl. szintén nem volt igaz, így van benne ráció, ha ilyenkor "bepróbálkozunk".

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 09, 2017, 21:55:39
Nem értem hogy lehet hogy sokaknak folyamatosan ennyi problémájuk van ezzel az irodával..Nekem soha semmi bajom nem volt velük, ami a freebetet vagy bónuszt illeti.

Mondjuk nem is játszok náluk, mert szánalmas egy iroda.

Lehet hogy ezért nincs velük problémád  :D

Nem tudom, engem valahogy nem mozgat meg ez az iroda, már bocs, de gagyinak tűnik. A fura szabályaik (a bónuszforgatásnál), a bohóc egysoros freespinek, meg ez a félrevezetés a promókkal amit itt írnak többen is.  :redchug:

Mai nap megérkezett a kifizetés hiánytalanul de azért a bónusz feltételek leírása és a valóság nem mindig fedik egymást.

Én megkaptam a freebetet, email-ben volt 1 kód a befizetéshez kellett használnom.

engem minden 7en bombáznak ezekkel a promóciós levelekkel, hogy freebet meg ingyen pörgetések X befizetett összeg után, pénteken először használtam ki a freebet-es befizetést.....de azért számomra azis elég elkeserítő hogy kapok 3000 Ft-os freebet-et és maximum csak 15 ezret lehet belőle nyerni, és csak 1 meccsre, azt se mind1 ,hogy hogyan rakod meg....szóval nekem innentől ez az iroda felejtős  :beerchug: