Június 24, 2017, 22:44:28 pm CEST

Szerző Téma: Winmasters Infó  (Megtekintve 30251 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Mido9292

• Kezdő
  • **
Re:Winmasters Infó
« Válasz #375 Dátum: Június 19, 2017, 20:09:55 pm CEST »
Nekem szombaton újra elfogadták a dokumentumaimat, ezután írták hogy mehet a kifizetés. Ma délután belépek a számlámra és látom hogy a pénzt visszarakták kifizetés helyett. De se e-mail se semmit nem küldtek hogy miért. Rákérdeztem és azt mondták igazoljam a telefonszámomat egy telefonszámla küldésével :o . Küldtem screenshotot telenor profilomrol és el is fogadták, de a kifizetés még mindig függőben van. Kifogások találásában és kifizetés lassításában világelső iroda az biztos.
Talán arra várnak hogy hátha eljátszom a számlámon lévő összeget.

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
  • Saját napló: Megtekintés
Re:Winmasters Infó
« Válasz #376 Dátum: Június 19, 2017, 22:00:49 pm CEST »
Nekem szombaton újra elfogadták a dokumentumaimat, ezután írták hogy mehet a kifizetés. Ma délután belépek a számlámra és látom hogy a pénzt visszarakták kifizetés helyett. De se e-mail se semmit nem küldtek hogy miért. Rákérdeztem és azt mondták igazoljam a telefonszámomat egy telefonszámla küldésével :o . Küldtem screenshotot telenor profilomrol és el is fogadták, de a kifizetés még mindig függőben van. Kifogások találásában és kifizetés lassításában világelső iroda az biztos.
Talán arra várnak hogy hátha eljátszom a számlámon lévő összeget.

Ezt velem a williamhill csinálta, amikorra szép kis összeget felhalmoztam náluk.  Egy ideig ment a hiszti és átjátszottam máshova a pénzt illetve megírtam nekik, hogy mindenhol, ahol csak tudom lefogom őket húzni. Azóta nem vagyunk jó pajtik.  ;D