Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mido9292 Dátum június 19, 2017, 20:09:55
Nekem szombaton újra elfogadták a dokumentumaimat, ezután írták hogy mehet a kifizetés. Ma délután belépek a számlámra és látom hogy a pénzt visszarakták kifizetés helyett. De se e-mail se semmit nem küldtek hogy miért. Rákérdeztem és azt mondták igazoljam a telefonszámomat egy telefonszámla küldésével :o . Küldtem screenshotot telenor profilomrol és el is fogadták, de a kifizetés még mindig függőben van. Kifogások találásában és kifizetés lassításában világelső iroda az biztos.
Talán arra várnak hogy hátha eljátszom a számlámon lévő összeget.

Ezt velem a williamhill csinálta, amikorra szép kis összeget felhalmoztam náluk.  Egy ideig ment a hiszti és átjátszottam máshova a pénzt illetve megírtam nekik, hogy mindenhol, ahol csak tudom lefogom őket húzni. Azóta nem vagyunk jó pajtik.  ;D

Sziasztok!
A következő problémám van.
Megfogadtam Winmasters-nél a Tsonga-Bolelli meccsen, hogy: Szett eredmény: 2-0.
Mivel Wimbledonról van szó a meccs vége 3 nyert szettig tart, de gondoltam, hogy 2. szett utáni eredményre gondolnak. A szorzó is elég kicsi volt, kb. mint beten a 'ki nyeri a 2. szettet' kimenet odds-a.
Ehhez képest a fogadásom vesztes lett. Eredmény: 3-0.
írtam nekik, hogy minimum a fogadásom érvénytelenítését kérném, mert 3-0,3-1,3-2,0-3,1-3,2-3 -ra nem is lehetett fogadni. Csak 2-0,2-1,0-2 vagy 1-2-re.
Ez a válasz jött:
'Szíves elnézését kérjük, de azt, hogy milyen fogadástípusok elérhetőek, nem a winmasters állítja be. Más eseményeknél és fogadástípusoknál is előfordul, hogy egy eseményre elérhetőek bizonyos fogadástíusok, másokra viszont ugyan azok nem. Ez nem a winmasters hibája, ennek megfelelően sajnos nem tudjuk felülvizsgálni fogadását.
Amennyiben nem megfelelő Önnek egy fogadástípus, kérjük, ne használja, ne helyezzen el vele fogadást.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata'

Magyarul most buktam ~20 ezer Ft-ot és nem csinálhatok semmit? És aki erre az eseményre bármit is fogadott szintén bukott, mert 3 szettig tartott a mérkőzés, szóval hiába kínálták úgy a szettre a szorzókat, mintha kettőig tartana. :bash:

Idézetet írta: staker Dátum július 05, 2017, 16:37:23
Sziasztok!
A következő problémám van.
Megfogadtam Winmasters-nél a Tsonga-Bolelli meccsen, hogy: Szett eredmény: 2-0.
Mivel Wimbledonról van szó a meccs vége 3 nyert szettig tart, de gondoltam, hogy 2. szett utáni eredményre gondolnak. A szorzó is elég kicsi volt, kb. mint beten a 'ki nyeri a 2. szettet' kimenet odds-a.
Ehhez képest a fogadásom vesztes lett. Eredmény: 3-0.
írtam nekik, hogy minimum a fogadásom érvénytelenítését kérném, mert 3-0,3-1,3-2,0-3,1-3,2-3 -ra nem is lehetett fogadni. Csak 2-0,2-1,0-2 vagy 1-2-re.
Ez a válasz jött:
'Szíves elnézését kérjük, de azt, hogy milyen fogadástípusok elérhetőek, nem a winmasters állítja be. Más eseményeknél és fogadástípusoknál is előfordul, hogy egy eseményre elérhetőek bizonyos fogadástíusok, másokra viszont ugyan azok nem. Ez nem a winmasters hibája, ennek megfelelően sajnos nem tudjuk felülvizsgálni fogadását.
Amennyiben nem megfelelő Önnek egy fogadástípus, kérjük, ne használja, ne helyezzen el vele fogadást.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata'

Magyarul most buktam ~20 ezer Ft-ot és nem csinálhatok semmit? És aki erre az eseményre bármit is fogadott szintén bukott, mert 3 szettig tartott a mérkőzés, szóval hiába kínálták úgy a szettre a szorzókat, mintha kettőig tartana. :bash:

Ez szép. Tehát bármire fogadhattál volna, úgyis buksz, hisz ők két nyert szettesre kínálták. A marhák!

Most ezt irtak vissza. Ezek komolyan ennyire hulyek?

Megkeresés azonosítója: 553093
Köszönjük e-mailjét.

Ön levelében írja, hogy nem nem elképzelhető 2-0-ás végeredmény, mivel 3 szett győzelemig tart egy mérkőzés. Ennek ellenére Ön mégis ezt a fogadást helyezte el. Sajnos tényleg nem teljesen érthet a felháborodása erre vonatkozóan. Ettől függetlenül továbbítjuk a kérését egy esetleges méltányossági alapon való elbírálásra. Amint választ kapunk erre vonatkozóan, jelezzük Ön felé.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Idézetet írta: staker Dátum július 05, 2017, 17:13:11
Most ezt irtak vissza. Ezek komolyan ennyire hulyek?

Megkeresés azonosítója: 553093
Köszönjük e-mailjét.

Ön levelében írja, hogy nem nem elképzelhető 2-0-ás végeredmény, mivel 3 szett győzelemig tart egy mérkőzés. Ennek ellenére Ön mégis ezt a fogadást helyezte el. Sajnos tényleg nem teljesen érthet a felháborodása erre vonatkozóan. Ettől függetlenül továbbítjuk a kérését egy esetleges méltányossági alapon való elbírálásra. Amint választ kapunk erre vonatkozóan, jelezzük Ön felé.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Nyugi, ez csak ugyfelszolgalatos, o nincs kepben az ilyen dolgokkal kapcsolatban, lehet meg azt sem tudja h egy GS hany szettig tart, szoval o ugy beszel, tovabbitjak a bukiknak akik majd megalapitjak hogy jogos es jovairjak, annyi hogy par nap, nalam is volt mar ilyen hiba az ugyfelszolgalatos, szintugy. nem nagyon tudna azt sem hogy hol van kertem hogy akkor tovabbitsak a megfelelo osztaly reszere igy is lett, aztan jovairtak, igaz nem ennel az irodanal de itt is ez a folyamat lesz.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 19, 2017, 22:00:49
Ezt velem a williamhill csinálta, amikorra szép kis összeget felhalmoztam náluk.  Egy ideig ment a hiszti és átjátszottam máshova a pénzt illetve megírtam nekik, hogy mindenhol, ahol csak tudom lefogom őket húzni. Azóta nem vagyunk jó pajtik.  ;D

15k eurom volt bent naluk, kb. 5x kertek szemelyit, bankszamla max 1 honapost, magyarul es angolul kivonatot, jogsit , utlevelet es ha barmelyik nem lett volna biztos h nem fizetik ki, igen az utlevel pl. nem kotelezo h legyen egy embernek de biztos vagyok benne hogy ha nincs nem fizetik ki bar naluk hallotam mar olyat is hogy azt kertek h tarta a szemely a szemelyijet az arca melle es ugy kepet, nagyon szr a kycjük, bar csak akkor ha sok penzrol van szo.... en nem is jatszom tobbet soha naluk, dobok is majd fel kepet, kb 53 db level valtas tortent hogy megkapjam ami jar... :bash:

Megoldódott. De azért durva, hogy úgy állítják be, hogy én vagyok a szar és örüljek neki...  ;D

'Illetékes kollégáink azt a tájékoztatást adták, hogy méltányosságból törlik fogadását és 1-es szorzóval a tétet visszatérítik játékosszámlájára.

Kérjük, a jövőben amennyiben hibásan lát kiírva egy fogadástípust, szíveskedjen azt jelezni és ne helyezzen el rá fogadást.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata'

Idézetet írta: staker Dátum július 06, 2017, 11:42:56
Megoldódott. De azért durva, hogy úgy állítják be, hogy én vagyok a szar és örüljek neki...  ;D

'Illetékes kollégáink azt a tájékoztatást adták, hogy méltányosságból törlik fogadását és 1-es szorzóval a tétet visszatérítik játékosszámlájára.

Kérjük, a jövőben amennyiben hibásan lát kiírva egy fogadástípust, szíveskedjen azt jelezni és ne helyezzen el rá fogadást.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata'

Teljesen igazat adunk neked. Ha ez így van, akkor legalább egy bocsánatkérés járna részükről.

Üdvözlök mindenkit!

A következő a problémám: - Kaptam az irodától egy szülinapi freebetet 1500 forint értékben ami elméletileg nem befizetés köteles! Elolvastam a feltételeket de mellékelem is! Pár nap alatt lett 2361 forint :) Tegnap az Európa Liga meccsekkel ezt feltornáztam 27204 forintra! A feltételeket ezzel nem teljesítettem!  Ma viszont felraktam 10500 forintot egy kosárlabda meccsre, amit szintén megnyertem! Azért ennyit mert az a feltétel hogy ennyit kell megforgatni, legalább is én azt hittem! A feltétel is teljesült mert 1.80 volt a kosármeccs szorzója! A bónuszfeltételek közt pedig továbbra is az szerepel hogy 10500 forintot kell megforgatnom! Ezt nem értem sajnos :( Be kell ennyit fizetnem? De azt írják nem kötött befizetéshez! Köszönöm annak aki elmagyarázza nekem!

A hendikep fogadással (+31,5) nem teljesítetted a feltételt. Azt a típust nem számolja bele a forgatásba.
Csak Money line, és over - under számít.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 21, 2017, 15:21:07
A hendikep fogadással (+31,5) nem teljesítetted a feltételt. Azt a típust nem számolja bele a forgatásba.
Csak Money line, és over - under számít.
Akkor heveny szövegértelmezési gondjaim vannak :) Így már értem s köszönöm szépen :)

Nektek bejön az oldal?


Hát nem tudom, nekem napok óta szar, semmi kínálat, semmi élőt nem tölt be...

Engem ma órákon keresztül nem engedett be asztali gépről (win7, chrome), telefonról viszont ment, tudtam rendesen fogadni is.