Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha bebizonyitom miutan elbuktam a penzem h csaltam,torlik utolag az osszes fogadasom es visszakapom a befizetett penzt?vagy ez csak akkor mukodik ha az iroda nyer rajta?miert nem figyelmeztetnek akkor amikor regisztral az ember h errol a geprol mar van reg?azer mer ha nyerek akkor van miert elvenni a penzt ha meg bukok akkor leszarjak.

Idézetet írta: bayerngsk Dátum december 20, 2017, 00:11:44
Ha bebizonyitom miutan elbuktam a penzem h csaltam,torlik utolag az osszes fogadasom es visszakapom a befizetett penzt?vagy ez csak akkor mukodik ha az iroda nyer rajta?miert nem figyelmeztetnek akkor amikor regisztral az ember h errol a geprol mar van reg?azer mer ha nyerek akkor van miert elvenni a penzt ha meg bukok akkor leszarjak.

Így van, amit a nyeremény előtt befizettem ugyanerre a számlára és elbuktam azt miért nem küldték vissza akkor ja hogy bukni szabad arra nem vonatkozik ÁSZF....

Jöjj velem, fiam! Meghívlak a Winmastersre!


Idézetet írta: Knapp Dátum december 20, 2017, 13:11:50
Jöjj velem, fiam! Meghívlak a Winmastersre!
Most azert kaptam elég kritikát,ezt nem oldják meg par filléres bónusszal...

IdézetAz Általános Szerződési Feltételekben nem az szerepel, hogy egy háztartásban és egy családban, hanem, hogy egy háztartásban, vagy egy családban, vagy egy IP címen. Tehát nem és, hanem vagy... Azt senki nem állította a winmasters csapatából, hogy Önök közös háztartásban élnek.
Ez mi már? te jó ég. hol élünk. :hanyas:

Ezek szerint tehát ha a testvérem, aki jelenleg Angliában él; természetesen a tudtomon kívül ide regisztrál, majd én is, és hasonló sikeres széria után szeretném kivenni a pénzem, akkor meg fogják tagadni!!!

Honnan tudják, hogy a testvérem? kérnem anyja nevét regisztráláskor, vagy saját rokoni nyomozó részlegük van?

kész röhej, 21. században ilyen és ehhez hasonló feltételek azt hittem csak Magyarországon vannak

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 20, 2017, 17:44:17
kész röhej, 21. században ilyen és ehhez hasonló feltételek azt hittem csak Magyarországon vannak

Románia elég közel van ::)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 20, 2017, 17:48:42
Románia elég közel van ::)
Én majdnem 2 évtizede fogadok,de hide el,hogy hasonlóval Magyarországon se találkoztam

Épp pár napja kínáltak meg mailben egy 15ezres feltöltési bónusszal, nagyon gondolkodtam hogy kihasználom, de ezek után biztosan nem fogok egy fillért sem befizetni hozzájuk. Le is kell iratkozni a hírlevélről hogy ne zaklassanak.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum december 20, 2017, 19:54:36
Épp pár napja kínáltak meg mailben egy 15ezres feltöltési bónusszal, nagyon gondolkodtam hogy kihasználom, de ezek után biztosan nem fogok egy fillért sem befizetni hozzájuk. Le is kell iratkozni a hírlevélről hogy ne zaklassanak.
Ezt hogy lehet megtenni?Kerestem a hirlevelben a linket de nem talaltam..

Idézetet írta: HubiFCB Dátum december 20, 2017, 19:54:36
Épp pár napja kínáltak meg mailben egy 15ezres feltöltési bónusszal, nagyon gondolkodtam hogy kihasználom, de ezek után biztosan nem fogok egy fillért sem befizetni hozzájuk. Le is kell iratkozni a hírlevélről hogy ne zaklassanak.
ez engem is érdekelne hogy lehet le iratkozni a hirlevelukrol, ugyan azt a bónuszt küldik többször, meg akkor is ha te már egyszer azt kihasznaltad

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 21, 2017, 08:14:14
ez engem is érdekelne hogy lehet le iratkozni a hirlevelukrol, ugyan azt a bónuszt küldik többször, meg akkor is ha te már egyszer azt kihasznaltad

Hírlevél végén nincs leiratkozás gomb/link?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2017, 09:02:21
Hírlevél végén nincs leiratkozás gomb/link?
de igen megtaláltam :) nem is tudtam van ilyenre lehetőség, köszönöm  :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 21, 2017, 08:14:14
ez engem is érdekelne hogy lehet le iratkozni a hirlevelukrol, ugyan azt a bónuszt küldik többször, meg akkor is ha te már egyszer azt kihasznaltad

A feltételekben benne van, hogy csak egyszer használható fel egy ilyen bónusz, akkor is, ha többször küldik ki.
Erre is érdemes figyelni
Azt nem tudom, hogy ha más-más kóddal és összeggel küldenek több ajánlatot, akkor azok külön bónusznak számítanak-e.

Érdemes elkerülni nagyívben őket, ezt megerősíthetem. Ugyan én megkaptam végül a nyereményemet, de mindennek mondanám csak gördülékenynek nem. :crazy:

Próbálom röviden elmesélni. Volt 10 ezer forint befizetésem. Ezt egyösszegben felraktam egy 2,3-as szorzóra. Pár percre rá megjelent egy 1500-as freebet, amit k*rvára nem is igényeltem (eleve f*sznak jelenik meg csak úgy), de mondom ezt gyorsan felrakom egy irreális szorzóra, ne zavarjon be a képbe. Ezt el is buktam szerencsére (anti bónuszos fogadó vagyok, pláne ha winmastersről van szó...). Na de ugyebár az első 10 ezer forintos fogadásom életben volt, és jött is. Volt 23 ezer forint a számlámon, ezt azonnali ki is akartam kérni. Egy ideig függőben volt a 23 ezres kifizetés, majd csak úgy uk-muk-fuk átírták 15 ezer forintra. Ekkor érdeklődtem náluk, hogy ezt hogy a k*rva any*tokban gondoljátok? Válaszoltak: látjuk, hogy a nyereménye a freebetből száramazik, aminek maximalizálva van a kifizetésre kérhető nyereménye 15 ezer forintra. Visszaiírtam: ácsi, rohadtul nem abból származik, direkt ezt szerettem volna elkerülni, ezekszerint jogos volt a félelmem. De eleve érdekes az egész, mert a freebetet így-úgy forgatni kell, ők meg a 15 ezres kifizetést elvileg elindították volna...
Leírtam nekik pontról pontra, hogy miért nem a freebetből származik, ez kevés volt nekik. Ezután megírtam, hogy nem hülyével beszélgetnek, ekkor már analfabétaként kezeltem őket, és screenshotokkal támasztottam alá igazamat, majd odaírtam, hogy ez a napnál is világosabb, szóval ha az eredeti 23 ezres kifizetésemet nem indítják azonna el, akkor probléma lesz... Végül győzött az igazság, cirka 1 hét (és kb. 10 levélváltás) után megkaptam a 23 rugót. :o

Elnézést a csúnya szavakért (sőt lehet néhol fölényeskedő is az írás), de egyszerűen ha ezekre a patkányokra gondolok, akkor nem tudok másképp nyilatkozni. :-\

Ez a lezáró e-mail a részükről:
Köszönjük e-mailjét.

Köszönjük eddigi szíves türelmét.
Illetékes kollégáink megtalálták az okát, hogy miért látszott úgy játékosszámláján, hogy bónuszából keletkezett nyereménye. A hibát javították és jóváírták a hiányzó összeget játékosszámláján. Kérik, hogy szíveskedjen újra elindítani kifizetési kérelmét.


Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Ha valaki esetleg igényli, akkor bemásolom részletesen is a tárgyalásunkat.

"Érdekes" sztori, ahhoz képest, hogy a fogadástörténetben egyértelműen látszik (kék alapon kis fehér i betű jelöli), hogy melyik fogadás ment freebetből.
És ugye nem automatikusan jelzi és korrigálja a rendszerük, ha te túl sokat nyertél az ingyenes fogadásból, hanem ők böngészik át a tétjeidet, főleg akkor, ha kifizetést kérsz.

Tényleg, mint ha ki lenne adva központilag, hogy a lehető legtöbb módon próbáljanak lefaragni a kifizetésre kért összegekből.

Egyébként meg sok használható akciójuk van/volt, így az sem meglepő, ha a bónuszvadászok is rájuk mozdulnak, de erről már többen megemlékeztek, hogy ezzel egy irodának számolnia kell és főleg nem a vétlen játékosok kárára kell behajtaniuk az így elveszített pénzeket.