Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#525 február 06, 2018, 11:08:10, SPF Admin
Idézetet írta: lacko23 Dátum február 05, 2018, 18:11:02
remálem sportfogadas.org-nak van annyi esze hogy a pár széz, pár ezer eurot amit kap affilatebol feláldozza és nem csap be további magyar ügyfeleket hogy ehez az erkölcstelen roman irodához csalogatja.

mehet a feketetermek/csalók közé  :beerchug:

Weboldalunkon mindig is próbáltuk a lehető megbízhatóbb irodákat ajánlani, s a továbbiakban is ezt tesszük.

A kijelentésed enyhén túlzásnak tartom. Senki háta mögött nem állunk egy késsel, hogy "tessék regisztrálni". Ajánljunk egy pár irodát, ahol szerintünk érdemes játszani. A játékosok meg eldönthetik, hogy igen, vagy sem.

Ha a Winmasterst vesszük figyelembe, mert most róla van szó, akkor elmondhatjuk, hogy játékaink támogatójaként mindig korrektül cselekedtek (gyorsan fizettek stb.). Legutóbb felhívtuk a figyelmet, hogy az iroda általános szerződési feltételeiben van egy olyan pont, amely többféle képen értelmezhető, de erre nem igazán kaptunk választ.
Pontosan ezen kiskapu miatt történhetnek kellemetlenségek, viszont összességében nem érkezett olyan panasz mely alapján a Winmasters nem fizetett volna ki nyereményeket (kivéve a kiskapuval összekötött dolgot, de akkor is bónuszból származó nyereményről volt szó).

Hogy egyesek panaszkodtak a gyengébb szolgáltatás miatt? Igen, de ez még nem jelenti azt, hogy nem fizetnek.
És ezt most játékosszempontból írom.

Ami bennünket illet, az már egy másik téma, ami nem feltétlenül ide tartozik.

Az, hogy román az még nem jelenti azt, hogy csaló. Valójában egy finom vegyes társaságnak nevezném, román szálakkal is.
Látunk elég magyar szar szolgáltatót is, szóval nem kell itt jönni az ilyesmikkel.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 06, 2018, 11:06:04
Weboldalunkon mindig is próbáltuk a lehető megbízhatóbb irodákat ajánlani, s a továbbiakban is ezt tesszük.

A kijelentésed enyhén túlzásnak tartom. Senki háta mögött nem állunk egy késsel, hogy "tessék regisztrálni". Ajánljunk egy pár irodát, ahol szerintünk érdemes játszani. A játékosok meg eldönthetik, hogy igen, vagy sem.

Ha a Winmasterst vesszük figyelembe, mert most róla van szó, akkor elmondhatjuk, hogy játékaink támogatójaként mindig korrektül cselekedtek (gyorsan fizettek stb.). Legutóbb felhívtuk a figyelmet, hogy az iroda általános szerződési feltételeiben van egy olyan pont, amely többféle képen értelmezhető, de erre nem igazán kaptunk választ.
Pontosan ezen kiskapu miatt történhetnek kellemetlenségek, viszont összességében nem érkezett olyan panasz mely alapján a Winmasters nem fizetett volna ki nyereményeket (kivéve a kiskapuval összekötött dolgot, de akkor is bónuszból származó nyereményről volt szó).

Hogy egyesek panaszkodtak a gyengébb szolgáltatás miatt? Igen, de ez még nem jelenti azt, hogy nem fizetnek.
És ezt most játékosszempontból írom.

Ami bennünket illet, az már egy másik téma, ami nem feltétlenül ide tartozik.

Az, hogy román az még nem jelenti azt, hogy csaló. Valójában egy finom vegyes társaságnak nevezném, román szálakkal is.
Látunk elég magyar szar szolgáltatót is, szóval nem kell itt jönni az ilyesmikkel.  ;D

Tipikus magyar hozzáállás, amíg minket nem basznak át, addig nincs gond, csak így tovább...

Idézetet írta: Inter55 Dátum február 08, 2018, 19:11:49
Tipikus magyar hozzáállás, amíg minket nem basznak át, addig nincs gond, csak így tovább...

Már bocs, de a negatív véleményeknek is helyet adott ez a fórum "minden mennyiségben".
A korábban még regisztrált tagként aktív winmasters marketingest kérdezték itt, azaz egy nyilvános fórumon az org üzemeltetői is, ráadásul főoldalas cikk is volt az iroda sajátos bónuszértelmezéséről.

Ahhoz képest, hogy üzleti partnerről van szó, ez elég korrekt fellépés volt.

Még az is elképzelhető, hogy ez a "winmasters-ellenesség" üt most vissza a winmasters elszámolási hajlandóságában...


Idézetet írta: Knapp Dátum február 08, 2018, 19:36:59
Már bocs, de a negatív véleményeknek is helyet adott ez a fórum "minden mennyiségben".
A korábban még regisztrált tagként aktív winmasters marketingest kérdezték itt, azaz egy nyilvános fórumon az org üzemeltetői is, ráadásul főoldalas cikk is volt az iroda sajátos bónuszértelmezéséről.

Ahhoz képest, hogy üzleti partnerről van szó, ez elég korrekt fellépés volt.

Még az is elképzelhető, hogy ez a "winmasters-ellenesség" üt most vissza a winmasters elszámolási hajlandóságában...

Igen főoldalas cikk volt mivel engedélyeztem a levelezés nyilvánosságra hozatalát, hátha másokat megkímélek az ilyen meglepetésektől, ennyit tudtam tenni az ügy érdekében lehet ennyit se kellett volna.
Isten óvjon az ilyen üzleti partnerektől.
Utolsó mondatodat meg inkább nem is kommentálnám. Lassan én leszek a szar mert beírtam történetemet....

Idézetet írta: Inter55 Dátum február 08, 2018, 19:11:49
Tipikus magyar hozzáállás, amíg minket nem basznak át, addig nincs gond, csak így tovább...

Inter55, már elnézést, de mi pontosan a szar kellős közepén állunk.

Egyik oldalon vannak a játékosok, a másik oldalon az irodák. Mindig is az volt a célunk, hogy csak olyan irodákat ajánljunk amelyekről azt gondoljuk, hogy számos követelménynek megfelelnek, s főleg a fizetési követelményeknek. Magyarul: nem basznak ki a játékosokkal.

Az általad megosztott történet alapján fedeztük fel az illető kiskaput, amelyre fel is hívtuk az emberek figyelmét. Ha a leveled nem is engedélyezted volna, megosztásra, akkor is lett volna hírértéke, de nem is ez a lényeg. Akkor is, most is köszönjük, hogy megengedted a megosztást.

Ha még egyszer átolvasod előbbi bejegyzésem, akkor láthatod, hogy azt írtam: "Pontosan ezen kiskapu miatt történhetnek kellemetlenségek, viszont összességében nem érkezett olyan panasz mely alapján a Winmasters nem fizetett volna ki nyereményeket (kivéve a kiskapuval összekötött dolgot, de akkor is bónuszból származó nyereményről volt szó). "

Tehát, a te eseted egy ajánlattal (bónusszal) összeköthető, ami valóban bosszantó tud lenni, viszont két külön dologról beszélünk:
1. megtagadnak egy ajánlat által szerzett pénzt (ÁSZF-re hivatkozva)
2. befizetsz pl. 100.000 Forintot, nyersz 200.000 Forintot és nem fizetnek ki

vmlinuz azt írta korábban, hogy fizetési problémákkal küzdenek, ami ránk valóban érvényes (ugyanis két számla ellenértékével lógnak), viszont nálunk még senki nem jelentkezett akár privátban, akár a nyilvános fórumon, hogy "nézd, befizettem x összeget, nem kaptam bónuszt, nyertem és nem fizetnek ki". Az illető bejegyzésem, pontosításként szántam, mert úgy kerek a történet. Nem állíthatsz valamit, ameddig nincs a tarsolyodban bizonyíték.

lacko23 bejegyzését meg nem is érdemes idéznem, ő konkrétan csalóknak könyvelt el minket, amiért csak gratulálni tudok.  :D

Egyébként meg Knapp utolsó bejegyzése nem fedi a valóságot. A köztünk lévő gondok már egy jó ideje megvannak.

Persze hogy kifizet 200 Eurot vagy 500at de 1700at már "megéri" lenyúlni gondolj bele mennyi 50 Euros freebet jön ki abból, amiből esetleg ha valaki sokat nyer valami ürügy okán nem fizetik ki.Egyoldalú az egész ha beregelsz és buksz az nekik plussz én is bebuktam korábbi befizetésem amit nem adtak vissza, holott azt is vissza kellett volna adnim vagyis elvenni se kellett volna amit nyertem.
Amúgy meg kurva jó felügyeletük van Curacao-i igazából válaszra se méltatnak...de linkelhetek másokat is akik ráfizettek itt van pl egy sorstárs...
https://www.unibetcommunity.com/t5/Off-topic/Scam-Site-didnt-want-to-withdraw-my-money/td-p/97229

Az egy dolog hogy itt nem volt még gond, én továbbra is azt javaslom ne tartson ezeknél senki se 500 euronál többet benn....

Idézetet írta: Inter55 Dátum február 08, 2018, 21:05:06
Persze hogy kifizet 200 Eurot vagy 500at de 1700at már "megéri" lenyúlni gondolj bele mennyi 50 Euros freebet jön ki abból, amiből esetleg ha valaki sokat nyer valami ürügy okán nem fizetik ki.Egyoldalú az egész ha beregelsz és buksz az nekik plussz én is bebuktam korábbi befizetésem amit nem adtak vissza, holott azt is vissza kellett volna adnim vagyis elvenni se kellett volna amit nyertem.
Amúgy meg kurva jó felügyeletük van Curacao-i igazából válaszra se méltatnak...de linkelhetek másokat is akik ráfizettek itt van pl egy sorstárs...
https://www.unibetcommunity.com/t5/Off-topic/Scam-Site-didnt-want-to-withdraw-my-money/td-p/97229

Az egy dolog hogy itt nem volt még gond, én továbbra is azt javaslom ne tartson ezeknél senki se 500 euronál többet benn....

A te eseted összeköthető egy ajánlattal. A linkelt oldalon meg nem ismerjük a teljes történetét az illetőnek, mert nem meséli el.

Egy dolog biztos: nem jelenthetek ki valamit, addig amíg nincs rá bizonyíték. És ezt most teljesen csak arra az esetre értem, hogy "befizetsz, nyersz (bónusz nélkül) és nem fizetnek ki".

És, nem! Nem védem őket, viszont így a tiszta. Nem jelenthetem ki valakiről, hogy buzi, amíg nem láttam, vagy nincs rá bizonyítékom.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 08, 2018, 21:19:25
A te eseted összeköthető egy ajánlattal. A linkelt oldalon meg nem ismerjük a teljes történetét az illetőnek, mert nem meséli el.

Egy dolog biztos: nem jelenthetek ki valamit, addig amíg nincs rá bizonyíték. És ezt most teljesen csak arra az esetre értem, hogy "befizetsz, nyersz (bónusz nélkül) és nem fizetnek ki".

És, nem! Nem védem őket, viszont így a tiszta. Nem jelenthetem ki valakiről, hogy buzi, amíg nem láttam, vagy nincs rá bizonyítékom.  ;D

Én értelek de nekik kellene bebizonyítani hogy én vétettem ÁSZF ellen, de ők nem kívánják bizonyítani.
Ez tisztességes? 
Itt arról van szó hogy ez a nyeremény átlépte ingerküszöbüket, ha csak 400 euro lett volna simán kifizetnek mivel nem éri meg kockázatot nekik, de még így se biztos hogy megérte nekik, de ezt majd a jövő eldönti.

Idézetet írta: Inter55 Dátum február 08, 2018, 19:49:00
Igen főoldalas cikk volt mivel engedélyeztem a levelezés nyilvánosságra hozatalát, hátha másokat megkímélek az ilyen meglepetésektől, ennyit tudtam tenni az ügy érdekében lehet ennyit se kellett volna.
Isten óvjon az ilyen üzleti partnerektől.
Utolsó mondatodat meg inkább nem is kommentálnám. Lassan én leszek a szar mert beírtam történetemet....

Most az a baj, hogy nem a te sztorid hatására lett feketelistás?
A fórum tartalma alapján már nagyjából az volt december óta.
Én is beírtam a saját történetemet akkoriban, ami inkább erősítette az általad elmondottakat, mint aláásta volna. (Ugye én nem csak a winmasters problémám miatt regisztráltam erre a fórumra...)

A hozzászólásomban egyáltalán nem volt benne, hogy téged okoltalak volna és szerintem is meg kell osztani az ilyen rossz tapasztalatokat.

A konkrét kérdések megválaszolása helyett a winmasters marketing inkább feladta a fórumos jelenlétet, ami nekünk viszont inkább rossz, mint jó. Válaszok és magyarázatok nélkül maradtunk.

Tévesen arra következtettem, hogy az itteni hangulattal összefüggően szívathatták az affiliate partnert is, de nem zavar, ha nem így volt.  :)

A bankja 5-10%-ánál több pénzt meg senki ne tartson sehol  (se irodánál, se egy netes pénztárcában), ha nem akar sokat bukni egy bénázásnál, egy csődnél vagy egy szemétkedésnél.

A felügyeletek lófaszt sem érnek, felelősséget meg pláne nem vállalnak semmiért.
A Canbet iroda UK licenccel kínálta a szolgáltatásait (ennél nagyobb "biztosíték" talán nincs is) és hiába kapta a felügyelet a jeleket fél éven keresztül az egyre lassabb kifizetésekről, a megkárosított ügyfelektől, semmit nem tett.
Még hülyét is csináltak magukból azzal, hogy a csőd- és az oldal bezárása előtt bő egy hónappal azt állították, hogy ellenőrizték a Canbetet és meggyőződtek róla, hogy fizetőképesek...

"Most az a baj, hogy nem a te sztorid hatására lett feketelistás?"

Kb leszarom, nem érdekel hogy miattam feketelistás vagy nem egy iroda...

"A konkrét kérdések megválaszolása helyett a winmasters marketing inkább feladta a fórumos jelenlétet"

Hidd el oka van rá hogy feladta jelenlétét...

Canbeten én is bennragadtam annom de az negyed ennyire se idegesített...


#535 február 08, 2018, 22:32:24, vmlinuz
Idézetet írta: Knapp Dátum február 08, 2018, 21:36:11
A konkrét kérdések megválaszolása helyett a winmasters marketing inkább feladta a fórumos jelenlétet, ami nekünk viszont inkább rossz, mint jó. Válaszok és magyarázatok nélkül maradtunk.

Nem adta fel, itt pislog elég gyakran.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 08, 2018, 21:36:11
Tévesen arra következtettem, hogy az itteni hangulattal összefüggően szívathatták az affiliate partnert is, de nem zavar, ha nem így volt.  :)

Ebbe még mi sem látunk bele, bár a bosszú szó valamilyen formáját emlegette valaki tőlük. Az tény, hogy az elmaradást lassan már nem hónapokban mérjük.

Tanulság: oltyánokkal nem jó üzletelni. Görögökkel sem. A kettő kombinálva meg... :o: :spaz: :segg:

Hali! Volt már valakinek banki átutalásos kifizetése innen? Kb. hány munkanap, amég megérkezik a pénz?

Olvasgattam vissza, de erre nem találtam választ. Lehet bankkártyára kifizetést igényelni? Nekem az a kifizetési mód nem jelenik meg. Csak ez a mód jelenik meg: "Expressz Átutalás"

72 óra várakozás után ezt írták:

Tisztelt Tóth Zoltán,

Megkeresés azonosítója: 221938
Köszönjük e-mailjét.

Tájékoztatjuk, hogy kifizetési kérelmét töröltük. Mivel Ön megszegte a bónuszra vonatkozó Általános Szerződési Feltételeket azzal, hogy magasabb összegű tétet helyezett el, mint a befizetett összeg, így a bónuszra nem jogosult. Ennek megfelelően bónuszát és azzal szerzett nyereményét töröltük játékosszámlájáról.

A jelenlegi egyenlegéről kérhet kifizetést. Kérjük, a jövőben ügyeljen rá, hogy ne szegje meg a szerződéses feltételeket, ellenkező esetben az játékosszámlája zárolását vonhatja maga után.


Előre is köszönjük megértését.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata
Biztos benne volt a feltételekben, valószínűleg én hibáztam, most 50.000 forintom bánja. Akkor is egy szemét köcsög banda. Figyeljetek oda, nehogy ti is így járjatok!!!

Igen, sajnos benne van, meg emellett további 2-3 olyan pont, amiből bőven elég lenne ha csak egy feltétel maradna, mert nagy szorzón, több eseményt, meghatározott felső határral egy hét leforgása alatt teljesíteni nem túl felhasználóbarát. Régebbről a fortunawin-féle bónuszokba tört bele  bicskám többször is, de inkább tízből tízszer az, mint ez...