Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azóta is áll az oldal.

Július 15 én kértem kifizetést bankszámlámra. Most július 20 van. A pénzem még sehol, nem kaptam meg. Irtam nekik ez volt a válasz,hogy 3-7 nap a kifizetés . Érdekes más fogadóirodáknál max 3 nap és megjönn a pènz. Senkinek nem ajánlom öket. Aztse tudom mit csinàljak nem kevés osszegrol van szó.

15.szerda volt. A hetvegeket meg ne szamold bele. Ma van a 3.munkanap. Bar ez hosszunak szamit, mert unibet pl egy kora reggeli utalast meg aznap kifizet, nem ritka az ilyen kisebb irodaknal.

Ha prioritas a gyors kifizetés akkor az unibetet vagy bet365t javaslom.

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 20, 2020, 14:39:48
Július 15 én kértem kifizetést bankszámlámra. Most július 20 van. A pénzem még sehol, nem kaptam meg. Irtam nekik ez volt a válasz,hogy 3-7 nap a kifizetés . Érdekes más fogadóirodáknál max 3 nap és megjönn a pènz. Senkinek nem ajánlom öket. Aztse tudom mit csinàljak nem kevés osszegrol van szó.
Azért még ne kongasd a vészharangot,mert nem feltétlen hazudtak.Van ahol 5 munkanap a kifizetési idő valószínűleg azért is mondták neked a 3-7 napot.22-ig kell megkapnod elvileg.Majd tájékoztass azért minket hogy megkaptad e a pénzt.
Addig légy türelmes.

Idézetet írta: Powell Dátum július 20, 2020, 15:03:23
Azért még ne kongasd a vészharangot,mert nem feltétlen hazudtak.Van ahol 5 munkanap a kifizetési idő valószínűleg azért is mondták neked a 3-7 napot.22-ig kell megkapnod elvileg.Majd tájékoztass azért minket hogy megkaptad e a pénzt.
Addig légy türelmes.

oké várok . remélem meg jönn  >:( :(

#560 július 21, 2020, 21:24:31, jenei94
Ezt az üzenetet kaptam ma a winmasters-töl.

Köszönjük e-mailjét.

Köszönjük türelmét, az illetékesek a Safecharge pénzügyi szolgáltató rendszerében mindkét tranzakciónál azt találták, hogy rendben továbbításra került az összeg. Sajnos a winmasters már nem rendelkezik az összeg felett, így mi nem tudunk további lépéseket tenni erre vonatkozóan. Bízunk benne, hogy hamarosan jóváírják az összeget a számláján.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a korábbi tapasztalatok alapján néhány alkalommal előfordult már 1-2 játékosunknál, hogy a tranzakció visszautasításra került a bankok által. Sajnos az is előfordult, hogy ez csak 3 hét elteltével történt meg és addig végig azt az információt kaptuk csak a Safecharge-tól, hogy a tranzakciót ők továbbították és rendben van.
Kérjük szíves türelmét, bízunk benne, hogy az Ön esetében nem fordul elő ez.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Remélem nem az otp vacakol.... Bet365-töl 5 npaja utaltam ki és az megérkezett 2 napon belül.  ::)

Vagy ezek szopatnak vagy az otp. De az az érzésem,hogy ök szopatnak...


#561 július 21, 2020, 23:09:13, Powell
1.Figyu,ha ezt írták megkapod.2.Nem szopatnak, nem kérnek tőled 10 féle skenelést 8 féle pózba fotózd le magad és hasonlók,mert bizony ilyen is létezik vagy egyszerűen leszarnak és behúzzák a pénzt.Neked jóváhagyták a kifizetést ahogy írod is.Válaszoltak is.Akkor mi a probléma??
Minden cégnek más a kifizetése ha ezt nem tudod elfogadni minek fizettél be?Hiába írod ide az Spf adminok segítőkészek ha gond van,de nálad azonkívül hogy nem tudsz várni semmi probléma nincs.
Engem az unibet meg egy hétig szopatott csak a bankkártyával pedig semmi nem volt csak lejárt és csomagot váltottam(nem bankot).Szerződés,nyilatkozat 1 hétig minimum ment a huzavona.Régi ügyfélként.

Idézetet írta: Powell Dátum július 21, 2020, 23:02:12
1.Figyu,ha ezt írták megkapod.2.Nem szopatnak, nem kérnek tőled 10 féle skenelést 8 féle pózba fotózd le magad és hasonlók,mert bizony ilyen is létezik vagy egyszerűen leszarnak és behúzzák a pénzt.Neked jóváhagyták a kifizetést ahogy írod is.Válaszoltak is.Akkor mi a probléma??
Minden cégnek más a kifizetése ha ezt nem tudod elfogadni minek fizettél be?Hiába írod ide az Spf adminok segítőkészek ha gond van,de nálad azonkívül hogy nem tudsz várni semmi probléma nincs.
Engem az unibet meg egy hétig szopatott csak a bankkártyával pedig semmi nem volt csak lejárt és csomagot váltottam(nem bankot).Szerződés,nyilatkozat 1 hétig minimum ment a huzavona.Régi ügyfélként.


Már bánom is ,hogy hozzájuk fizetem be. Franc gondolta,hogy ilyen szemetek. Érdekes eddig bármelyik irodátol megkaptam 2 napon belül,csak ök szarakodnak a pénzemmel.
Hozzáteszem mai nap se jött tölük semmilyen utalás. Bankom nemis tud róla,hogy jött volna tölük utalás.  ::) Vicc az egész oldal egy filért nem fizetek be hozzájuk. A pénzem sajnos kuka szerintem,Biztos az lesz,hogy a bankom nem engedélyezte szöveg majd 1 hónap mulva......

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 22, 2020, 08:48:37

Már bánom is ,hogy hozzájuk fizetem be. Franc gondolta,hogy ilyen szemetek. Érdekes eddig bármelyik irodátol megkaptam 2 napon belül,csak ök szarakodnak a pénzemmel.
Hozzáteszem mai nap se jött tölük semmilyen utalás. Bankom nemis tud róla,hogy jött volna tölük utalás.  ::) Vicc az egész oldal egy filért nem fizetek be hozzájuk. A pénzem sajnos kuka szerintem,Biztos az lesz,hogy a bankom nem engedélyezte szöveg majd 1 hónap mulva......

Olyan nincs, hogy a pénzed kuka. Azt csak velünk játszotta el a Winmasters.  ;D

A banki alkalmazott sokszor nem is tud róla, hogy mi folyik a háttérben, szóval azt se zárd ki teljes mértékben, hogy nincs náluk.

 Ön sem feltételezi, hogy a winmastersnek szándékában és érdekében áll az Ön 105.000 Ft-os kifizetése miatt a jó hírnevét kockáztatni. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy több alkalommal is rákérdezzünk a pénzügyi szolgáltatónál a tranzakció sikerességére vonatkozóan, de sajnos többet mi sem tudunk tenni.

Kérjük, várjon türelemmel és amennyiben bármelyik összeg megérkezne Önhöz, kérjük jelezze felénk, hogy a továbbiakban ne érdeklődjünk a pénzügyi szolgáltatónál.


Ezt kaptam most még egy hónapot vàrjak? :(

Tököm kivan velük  juliús 15 ota nem tudnak kifizetni vicc... Ha most vissza kerül a winmasters számlámra a pénz valamikkor kise fogom tudni venni mert úgyan ezt elfogják játszani. Nem igaz 5 nap alatt nem tudják kiutalni ilyen is a mesébe van..

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 22, 2020, 15:45:12
Ön sem feltételezi, hogy a winmastersnek szándékában és érdekében áll az Ön 105.000 Ft-os kifizetése miatt a jó hírnevét kockáztatni. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy több alkalommal is rákérdezzünk a pénzügyi szolgáltatónál a tranzakció sikerességére vonatkozóan, de sajnos többet mi sem tudunk tenni.

Kérjük, várjon türelemmel és amennyiben bármelyik összeg megérkezne Önhöz, kérjük jelezze felénk, hogy a továbbiakban ne érdeklődjünk a pénzügyi szolgáltatónál.


Ezt kaptam most még egy hónapot vàrjak? :(

Tököm kivan velük  juliús 15 ota nem tudnak kifizetni vicc... Ha most vissza kerül a winmasters számlámra a pénz valamikkor kise fogom tudni venni mert úgyan ezt elfogják játszani. Nem igaz 5 nap alatt nem tudják kiutalni ilyen is a mesébe van..

Kérj tőlük egy igazolást mely alapján látható, hogy a pénz tőlük elment. Az még jól jöhet a bankba.

Holnapi nap kérek. Még megvárom a holnapi napot. De szerintem nem lesz az utalásbol semmi.

Na csak irtam nekik elakartam kérni igazolást ezt kaptam.

A Fast Bank transfer kifizetések a Safecharge pénzügyi szolgáltatón keresztül kerülnek teljesítésre. Tehát ez nem egy olyan banki átutalás, amelyről egyszerűen tudunk adni Önnek egy tranzakciótörténeti igazolást, amelyet a banktól egyszerűen lekérdezünk. A Safechargetól tudunk érdeklődni és ők egy saját azonosító számú referenciaszámmal tudják igazolni a tranzakciót. Ezt a tranzakciószámot hiába adjuk meg Önnek. Ez az azonosítószám sem az Ön bankjának, sem Önnek nem segít a beazonosításban, mert egy teljesen más rendszerű tranzakciós kód.

Ismételten kérjük, hogy várjon türelemmel és ne feltételezze, hogy a winmasters az Ön nyereményét kívánja megtartani magának. Ezt bizonyára Ön sem hiszi. Ennek megfelelően vélhetően nem kíván többször azonosítást kérni, hanem bízik abban, hogy cégünk megbízható, ahogyan eddig is az volt. Mindig, minden jogos kifizetést teljesít. Ahogyan az Ön pénzét is elindította, az a saját bankszámláját elhagyta.

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 22, 2020, 15:45:12
Ön sem feltételezi, hogy a winmastersnek szándékában és érdekében áll az Ön 105.000 Ft-os kifizetése miatt a jó hírnevét kockáztatni. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy több alkalommal is rákérdezzünk a pénzügyi szolgáltatónál a tranzakció sikerességére vonatkozóan, de sajnos többet mi sem tudunk tenni.

Kérjük, várjon türelemmel és amennyiben bármelyik összeg megérkezne Önhöz, kérjük jelezze felénk, hogy a továbbiakban ne érdeklődjünk a pénzügyi szolgáltatónál.


Ezt kaptam most még egy hónapot vàrjak? :(

Tököm kivan velük  juliús 15 ota nem tudnak kifizetni vicc... Ha most vissza kerül a winmasters számlámra a pénz valamikkor kise fogom tudni venni mert úgyan ezt elfogják játszani. Nem igaz 5 nap alatt nem tudják kiutalni ilyen is a mesébe van..

Én sima banki átutalássál jártam már úgy hogy 10 napra rá érkezett meg. Én is gecire izgultam anno de már megszoktam. Ha 14 napig nem érkezik meg akkor érdeklődöm csak. Ahogy belekerülsz a körforgásba úgy fogsz egyre jobban hozzászokni ezekhez. Ha a gyors kiutalás számít akkor ajánlom skrill és azonkivül bet365; betfair betclic unibet irodákat.

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 22, 2020, 15:45:12
Ön sem feltételezi, hogy a winmastersnek szándékában és érdekében áll az Ön 105.000 Ft-os kifizetése miatt a jó hírnevét kockáztatni. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy több alkalommal is rákérdezzünk a pénzügyi szolgáltatónál a tranzakció sikerességére vonatkozóan, de sajnos többet mi sem tudunk tenni.

Kérjük, várjon türelemmel és amennyiben bármelyik összeg megérkezne Önhöz, kérjük jelezze felénk, hogy a továbbiakban ne érdeklődjünk a pénzügyi szolgáltatónál.


Ezt kaptam most még egy hónapot vàrjak? :(

Tököm kivan velük  juliús 15 ota nem tudnak kifizetni vicc... Ha most vissza kerül a winmasters számlámra a pénz valamikkor kise fogom tudni venni mert úgyan ezt elfogják játszani. Nem igaz 5 nap alatt nem tudják kiutalni ilyen is a mesébe van..

Csak nekem furcsa egy hivatalos levelezésben az ilyen informális stílus: "Ön sem feltételezi..."?

Mondjuk, ami a Winmasters jó hírnevét illeti, az azt azért nem becsülném sokkal többre 105.000 forintnál. Akár csupán ennek a topicnak az alapján...