NHL tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




  En NBA-t nem jatszok, mivel nem szeretem annyira a kosarlabdat. Meg ott aztan tenyleg elofordul minden. Lasd csak a Minnesota Timberwolfs utolso meccset a Celtics ellen.

Rizikos szagu-ra csak annyit hogy, pl a szerdai Minnesota- Vancuver az az lesz. Erre nem mernek fogadni, bar a szivem ugyebar Minnesota gyozelmet kivan, de hat ugye erzesbol nem szabad fogadni...........  Ezert ezt ki is hagyom, de viszont elmegyek a meccsre, mivel itthon jatszunk...............



  Latom ez a topik a forumban, nem nagyon olvasott, de azert irok hatha valaki ide teved es elolvassa.

  Szoval mai NHL meccs.   Edmonton @ Detroit 

  Szerintem a Detroit siman hozza majd a gyozelmet. Conference-ben elso helyen all, es utolso 13 hazai meccsen mindig nyert. Az Edmonton, bar utolso idegenbeli meccsen nyert, de idegenben csak 23%-os a mutatojuk. Tovabba az Edmonton utazik a jateknap elott, ami ugyebar nem elhanyagolhato......

  Szoval a tippem:     Edmonton @ Detroit        Detroit wins           1.357   (Sportingbet)


   Tet: $22



Köszi. Reméljük bejön!

Idézetet írta: czoliver Dátum február 23, 2007, 20:08:15
es utolso 13 hazai meccsen mindig nyert.
hali. én pont emiatt fogadnék ellenük. :-) de még várok egy-két meccset, és aztán. egyszer borulniuk kell! most drukkolok neked!

Már meg is szakadt a sorozatuk!  :)



  Az igaz hogy minden sorozat megszakad egyszer, de hogy pont egy ilyen gyenge Edmonton ellen, ezt nem gondoltam volna.  Kinyalhatjak a  :segg: :fakk:


  Akkor is:   Let's go WILD !!!!!!!!!!!!!!

Most eltart egy darabig mig behozom ezt a $22-os kiesest. Bar sportingbet-en ez a $22 volt a bonusom, szoval konnyen jot konnyen ment..................

Idézetet írta: czoliver Dátum február 23, 2007, 20:08:15


  Latom ez a topik a forumban, nem nagyon olvasott, de azert irok hatha valaki ide teved es elolvassa.

  Szoval mai NHL meccs.   Edmonton @ Detroit 

  Szerintem a Detroit siman hozza majd a gyozelmet. Conference-ben elso helyen all, es utolso 13 hazai meccsen mindig nyert. Az Edmonton, bar utolso idegenbeli meccsen nyert, de idegenben csak 23%-os a mutatojuk. Tovabba az Edmonton utazik a jateknap elott, ami ugyebar nem elhanyagolhato......

  Szoval a tippem:     Edmonton @ Detroit        Detroit wins           1.357   (Sportingbet)


   Tet: $22




Na többet nem hallgatok rád.  :crazy2: Ez ugyanis elment, és megjátszottam igaz csak 500 FT-al..



   Nezd, ha minden meccset meg tudnek josolni 100%-ra akkor mar milliomos lennek. A sportfogadas mar csak ilyen, mindig is lesznek meglepetesek........   Amit en irtam az az en meglatasom volt. Sajna most nem jott be, de elotte szepen jottek az NHL-es fogadasaim. Ugylatszik rossz omen beirni ide............

Vannak olyan személyek akik csak meglepetés eredményekre fogadnak, nagy oddsokra. Nos, ha mondjuk nem lennének meglepetések akkor ezek miért cselekednének igy...nem lehet, hogy mindig a nagy esélyes csapatok nyernek.
Nem lehetséges, meglepetések voltak, vannak és lesznek mindig.

#54 március 26, 2007, 06:57:57, czoliver

               Calgary @ Chicago / Money Line - Match Winner     CAL Flames     1.50                       :ok:               

   
               Colorado @ Vancouver / Money Line - Match Winner    VAN Canucks    1.66             :noway:



         A Vacouver Colorado meccs dontetlenre vegzodott rendes jatekido utan. (4-4) A Vancouver 4-2 -re is vezetett, de a Colorado meg a 3.harmad elott hozta 4-3-ra, majd az utolso harmad derekan egy PP gollal egyenlitett. Overtime-ban nem szuletett gol. A shootout-ban a 3 vancouver-i jatekos kozul egy sem tudott golt utni, viszont a Colorado-bol McLean-nek sikerult, es ezzel nyertek.

Egyik szemem sir ,de a masik nevet. Sir mert buktam rajtuk (szerencsere nem nagy osszeget), es a masik nevet mert igy a Minnesota lassan kezdi ledolgozni a hatranyat.

  Let's go WILD !!!!!!!!!!

Anaheim gyözött 6:2 Ottawa ellen ez igen igy most a Stely kupa Kaliforniába került hu de jó. Hajrá kacsák