BUNDAGYANÚS MECCSEK!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma 2  bundagyanús meccs is van; Olaszországból kacsint felénk(micsoda meglepetés :D )Mégpedig az első osztályból:
Livorno-Cagliary és  Siena-Torino

Livorno-Cagliary  draw:
gamebookers:1,80 (2esélyből kivették ezt a meccset)
bwin:1,80
expekt:1,75(+csak 2féle egyéb fogadási lehetőség van,a 16 helyett...)
sportingbet,bet-at-home:nem lehet tenni rá

Siena-Torino draw
gamebookers: 2,00(ezt is kivették a 2esélyből)
expekt:1,90
bwin:2,10
sportingbet,bet-at-home:nem lehet tenni rá

Egy adalék(hátha nem olvastátok):tegnap beégtem a Frosinine-Triestina olasz B meccsel:1,75re adta a döntit és 2:0 ás hazai siker született :-\

  Hali!


Ugyanezt mondtam én is tegnap,hogy valami cink van a  Frosinone- Triestina meccsel. Könnyen megeshet,hogy

direkt lejjebb adják a döntik ODDS-át. Én inkább csak megfigyelek/nék/ :cya:

       A Siena - Torino -n én vendég sikert várnék a másik az valóban X-esnek tűnik / 1:1/

Újabb adalékÚj fogadóirodánktól:
Bet 365:
Livorno-Cagliari Dönti:1,90 És ami nagyon érdekes,góltoto:0:0ra 4,50,1:1re 3,50!!!Ilyen alcsonnyal én még nem is találkoztam!
Siena-Torino:dönti:2,10 goltoto:0:0.6,50 (ez természetes szorzó),1:1:4,50 ez megint gyanúsan kevés!
Én csak másfél éve fogadok,Öreg Motorosok!Szóljatok hozzá!Ez természetes jelenség így a bajnokság vége felé? :o

Hát igy, van. Általában az utolsó fordulókban szoktak ilyen alacsony oddsokat ajánlani a döntetlenre.
Amúgy ez a Livorno meccs...is eléggé furcsa, hm...döntetlen lesz?

Idézetet írta: Milan Dátum április 18, 2007, 17:20:40
Hát igy, van. Általában az utolsó fordulókban szoktak ilyen alacsony oddsokat ajánlani a döntetlenre.
Amúgy ez a Livorno meccs...is eléggé furcsa, hm...döntetlen lesz?
Háááát,0:0 3,5ért már biztos nem:Lucarelli góljával 1:0...

Mindkettő hazai...Továbbra sem értem a dolgot,kiváncsi vagyok hány embert  vittek be az erdőbe rajtam kívül(bár én nagykombóba akartam rakni,de kifutottam az időből hál'Istennek)!

Kezd olyan érzésem lenni, hogy ezekben a meccsekben nincsen is semmi egyszerü spekuláció az egész és ahogy mondod  jó sok embert csőbe húznak vele.



Innentől kezdve az Inter meccsit is ide lehet majd sorolni.
Nem bánom, ha a mutatott játékukkal rám cáfolnak.

Nem hiszem, hogy az Inter leadná a meccseit, szerintem egy ekkora klub ezt nem teheti meg, márcsak a szurkolók miatt sem, másrészt pedig annyira rá sincsenek szorulva...

Viszont a fiatalok - köztük Filkor Attila - most lehetőséget kapank minden bizonnyal az Interben, ami azért valamelyest növeli a többi csapat esélyeit. Hajrá Filkor!

Szerintem ezzel a szombati Torino-Milan meccsel és az arra felkínált 2,10-2,25 oddsos X-el a fogadóirodák megint szivatni akarják a jónépet, mint a Livornoval meg a Sienaval 10 nappal ezelőtt.

Ti mit gondoltok?

Pontosan erre gondoltam én is, hogy egy 1,5 szorzóért megérné megtenni "12"-re.

Ahogy elnézem, lehet itt még akár X-is

A Milan várható 11-es kerete: Kalac, Cafu, Bonera, Simic, Favalli, Ambrosini, Brocchi, Gourcuff, Seedorf, Ricardo Oliveira, Ronaldo.

Én akkor is ráteszek 2 EUR-t a Milanra :)


Hát igen, ha nem játszanám ezt a nyavajás hokit, akkor most betegre nyertem volna magam  ;D

Egyébként, csak hogy dicsekedjek nem is 2 EUR-t tettem fel, hanem 2,17-et  :yeah: