Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

http://bianconeri.taccs.hu/2016/03/15/okok-amiert-kiejtjuk-a-bayernt-a-bajnokok-ligajabol/#more-8240280

Nekem személy szerint a CSAK pont tetszik, szerintem is ez a legvalószínűbb. Szóval forza Juve! Elő a spiritot meg a grintát!

Azért nem csak Pep viszi a saját sleppjét, amerre jár, hanem mindenki. Mourinho sem győzi vinni magával a játékosokat, bárhol is cigánykodik épp. Egyszerű az oka, sokkal jobb azzal dolgozni, akivel biztosan tudsz és már bevált, mint lutrira venni idióta gyapottszedő Balotelliket. A City kerete amúgy nem rossz szerintem, simán elsőnek kellene lennie most is, csak Pellegrini még egy gyufával sem tud tüzet gyújtani. A keret átlagéletkora amúgy magas, tehát Pep érkezése nélkül is diszkontkiárusítás lenne egy-két éven belül. Nem is értem miért nem a Unitedhez ment, ott van értelmes utánpótlás. Amúgy ilyen Bonykat bőrszín nélkül is ki kellene rakni, mert ha egy nagyobb ellenszélbe belefingok, még az is többet ér nála.

Yaya Touré tényleg jó játékos, csak az a baj vele, mint a többi fekete kontinenssessel, hogy ha nem ért egyet az edzővel, akkor tüntetőleg szarik bele mindenbe. Alex Fergusonnél jobb menedzser még nem volt a PL-ben, és nem is lesz, nála milyen volt a fehér/fekete arány? A néhány nem egy nyáron barnultról leírja a könyvében, hogy kicsit zakkantak voltak, és leginkább csak saját magukkal jöttek ki jól. Nem vagyok rasszista, de azért a kumbajás vér dolgozik, az ANK-k is nem véletlenül kölyökkupák, pedig szinte csak európai légiósok játszanak. De ott volt a vb, ahol Eto fogta magát és sztrájkoló sleppet hozott létre, és szétcseszte egy nemzet teljes vébéjét, mert egy misivel kevesebb kapott mint amennyit akart. Modern felszabadult rabszolgák.

Idézetet írta: TiB Dátum március 16, 2016, 18:53:51
Nem is értem miért nem a Unitedhez ment, ott van értelmes utánpótlás.
Ezt én se értettem. Ő lehetett volna Fergie utódja, felépíthetett volna egy dinasztiát, ehelyett elment az arabokhoz.  Nem vagyok képbe annyira a MU anyagi helyzetével, de gondolom ők sem csorók, így Pep azért ott is tudott volna költekezni.

Ott a grinta, ott a spirito, FORZAAAA!!!!!!

+ egy gólt nem adtak meg a Juvénak. Remélem 0-4 lesz a vége  :beerchug:

Vidal kakaskodik, talán most jött rá hogy egy elit csapatból egy átlagosba igazolt. Szar ügy...

Bunteto lapos fogadasoknal beleszamot a 2X15 perc is ? Vagy csak a rendes jatekido?

Ez még viccnek is rossz.

Tény, hogy ez a Bayern nem a Barcát 7-0ra verő Bayern. De ti, más csapatoknak szurkolók hajlamosak vagytok ahhoz a csapathoz hasonlítani ezt a csapatot.
De attól még(bár ezen a 2meccsen talán nem is látszik) de messze a Bayern a világ 2. legjobb csapata.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum március 16, 2016, 22:38:37
Bunteto lapos fogadasoknal beleszamot a 2X15 perc is ? Vagy csak a rendes jatekido?

sztem nem,de nem biztos..


Az is tény, hogy ma ...ra nem érdemelték meg, hogy x legyen ez a meccs.

Idézetet írta: gerry Dátum március 16, 2016, 22:44:01
Az is tény, hogy ma ...ra nem érdemelték meg, hogy x legyen ez a meccs.
hát nem... tényleg igazságtalan lett volna, ha ez iksz marad..de szerencsére már 4-2-re vezet a bayern, nincs gond   :ok:
juventus...mekkora bohócok gyülekezete...  :D

A Guardiola-éra legnagyobb győzelme! :beerchug:

* a szemüvegemet holnap vihetem javítani. Még 0-2-nél voltak nehéz pillanataim.  ;D