Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

Torres 25.percbe gol
29.percbe sargalap
36.percbe piroslap

TORRES THUG LIFE ;D ;D ;D

Ez a Bayern a kovetkezo korbe remelem kihullik mint a szar...megybantili toli stb...szamomra elvezhetetlen, nezhetetlen amit ezek csinalnak, es ok ezt nevezik a csucsfocinak...hat pfff...bajor szarhaziak...

Barca meccsen ez a bíró hatalmas volt. Nem tudom honnan hozták, először azt hittem valami bohóc.  ;D  Szerintem ő is örült az atma időhúzásának, mert lazán lecsaltak a meccsből 7-8 percet a trikós fiúk. Az meg már csak a hab a tortán, hogy egy embert állítottak ki tőlük.. Hagyta, hogy a szögletnek 3-4x nekifusson az atmás srác. Kész csoda, hogy Simeone csapata a meccseik többségét 11 fővel fejezi be. Amúgy Barca egy rakás szar volt, és erőlködtek csak. Ennyit jelent, hogy van egy Suarez a pályán. Két év egy ilyen meccset nem nyertek volna meg. Most nem volt szerencséjük a támadások befejezésével, de remélem a visszavágón kiütik ezt a csapatot, vagy ha ők nem, akkor majd a Real vagy valaki. Nagyon ráférne már erre a szarházi atléticóra egy komolyabb megalázó vereség.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 05, 2016, 22:36:16
Ez a Bayern a kovetkezo korbe remelem kihullik mint a szar...megybantili toli stb...szamomra elvezhetetlen, nezhetetlen amit ezek csinalnak, es ok ezt nevezik a csucsfocinak...hat pfff...bajor szarhaziak...

Ha élvezhetetlen nem kell nézni..Senki sem tart fegyvert a fejedhez. Úgy csinálsz mintha a bayern nem így játszana 3éve. Bezzeg ha rúgtak volna 6ot mint tavaly senki sem szólna hogy tiki taka, tili toli meg Guardiola így elbaszta stb.
Amúgy a Barca nem tilitolizik? Ugyanúgy 600at passzolnak egy meccsen kb 90%pontossággal 70-30%as birtoklással. Ők sem rúgnak minden meccsen 4-5gólt..

Valóban, még 2 Ticost, áh 3-t ki kellett volna állítani, meg talán 2 ingyen tizi is elmaradt. :D :crazy: ;D ;D

Idézetet írta: slices Dátum április 05, 2016, 22:55:37
Valóban, még 2 Ticost, áh 3-t ki kellett volna állítani, meg talán 2 ingyen tizi is elmaradt. :D :crazy: ;D ;D
Én sem örülök ennek, hogy így nyer a Barca, de ez a játék inkább minősíti a ticot, mint a katalánokat... Semmi máshoz nem értenek Simeone fiai, csak ahhoz, hogy szanaszét rúgjanak minden csapatot, illetve hogy találjanak egy gólt. Ez foci? Ez egy nagy büdös lószar. Kíváncsi vagyok, mikor szakad meg végre a szerencseszériájuk. Jobban örültem volna, ha a barca nem kap emberelőnyt és úgy végigtolják a meccsek, de egy tico elleni meccsen törvényszerű a kiállítás. Mondjuk olyan edzőtől, mint Simeone más nem is kell várni, mivel ő is ilyen játékos volt. Kevés intelligenciához párosult sok agresszió.

Az Rsg is szubjektív sportág, a labdarúgás is az.... :beerchug:

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 05, 2016, 22:54:46
Ha élvezhetetlen nem kell nézni..Senki sem tart fegyvert a fejedhez. Úgy csinálsz mintha a bayern nem így játszana 3éve. Bezzeg ha rúgtak volna 6ot mint tavaly senki sem szólna hogy tiki taka, tili toli meg Guardiola így elbaszta stb.
Amúgy a Barca nem tilitolizik? Ugyanúgy 600at passzolnak egy meccsen kb 90%pontossággal 70-30%as birtoklással. Ők sem rúgnak minden meccsen 4-5gólt..

Te most bayernes vagy, vagy pedig elvezed hogy allandoan beleszolsz amit kommentalok? :D vagy csak egyszeruen nem vagyok neked szimpatikus?  :D


Atletí az ilyen, nézhetetlen szar, ha meg nagycsapattal játszanak, átmennek favágóba. De amikor én fikáztam őket mert ilyen állat módon játszva verték a Realt, le lettem hurrogva  :) Viszont a kiállításig kifejezetten jól játszottak. Én utálom őket mint a szart, egy meccsüket se bírom végignézni, de most addig a pillanatig nagyon jók voltak, akár kettővel is vezethettek volna. Aztán jött Torres  ;D Aki szintén jó volt, de ez a hiba a továbbjutásba került, biztos vagyok benne hogy egyenlő létszámnál nem nyert volna a Barca. Nem értek egyet a stúdióban ülő szakmával, ha már van lapod, így ne lépj oda. A Kölyök megérdemelte a pirosat. Simeonének megvan az ellenszere a Barcára, de a játékosokat túlpörgeti, nem az első alkalom hogy kiállítanak valakit a Barca ellen. (mondjuk azok is sírtak mindenért 2-1 -ig, de mindegy, többnyire jogosan)

Ez a Bayern meg egy nagy bohóccsapat. Volt ismerősöm aki már a második percben küldte az üzit: ezért vagyunk mi a négyben, kitömünk mindenkit! Azóta nem írt. Talán lemerült a telója  ??? ;D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 05, 2016, 23:31:35
Te most bayernes vagy, vagy pedig elvezed hogy allandoan beleszolsz amit kommentalok? :D vagy csak egyszeruen nem vagyok neked szimpatikus?  :D

Ebben a sorrendben  ;D

Amúgy én nem értek hozzá, szóval lenne egy kérdésem. A Barca 45 percet direkt adott a Ticónak? Gondolom így tervezték hogy ekkora szarok lesznek  ::)

A Barcán én fásultságot láttam, biztos nem könnyű egy elvesztett El Classico után 3 nappal pályára lépni ismét, ráadásul a másik madridi topcsapat ellen.
Torres olyan butaságot csinált, amit egy 20évesnek sem szabadna. Én sem értettem egyet a studióban ülő szakikkal, félpályánál teljesen feleslegesen így odalépni amikor a labda már nincs ott... teljesen jogos volt a kiállítás. Nehéz helyzetbe hozta a csapatát vele nagyon. Utána a második félidő elején ahogy a Barca odanyomta az Atleticot úgy a seggük a kapufát súrolta az nagyon komoly volt, Európában ilyet nyomást nem sok csapat tudna megvalósítani, jött is a  gól. Véleményem szerint ha Torres a pályán marad akkor is nyert volna a Barca. Sokan hibáztatják a bírót, azért ez egy geci nehéz meccs volt bíráskodás szempontjából... a helyzethez képest jól vezette szerintem. Több kiállítás nem lett volna indokolt, és egy jogos tizi sem maradt el véleményem szerint. Talán az időhúzást jobban erélyesebben szankcionálhatta volna (szögletnél, Oblak).
Amikor a Bayern-Benficara kapcsoltam akkor azt láttam, hogy a németek csalják a focit. Ennyi.
Ha ma 3gól kellett volna a továbbjutáshoz akkor simán megrúgják. Lewandowski is mit passzolt már le a végén...
Remélem erre ráfáznak Lisszabonban, de persze úgysem fognak...

#222 április 06, 2016, 13:47:25, SPF Admin
Idézetet írta: alexthebest Dátum április 05, 2016, 23:48:15
Atletí az ilyen, nézhetetlen szar, ha meg nagycsapattal játszanak, átmennek favágóba. De amikor én fikáztam őket mert ilyen állat módon játszva verték a Realt, le lettem hurrogva  :) Viszont a kiállításig kifejezetten jól játszottak. Én utálom őket mint a szart, egy meccsüket se bírom végignézni, de most addig a pillanatig nagyon jók voltak, akár kettővel is vezethettek volna. Aztán jött Torres  ;D Aki szintén jó volt, de ez a hiba a továbbjutásba került, biztos vagyok benne hogy egyenlő létszámnál nem nyert volna a Barca. Nem értek egyet a stúdióban ülő szakmával, ha már van lapod, így ne lépj oda. A Kölyök megérdemelte a pirosat. Simeonének megvan az ellenszere a Barcára, de a játékosokat túlpörgeti, nem az első alkalom hogy kiállítanak valakit a Barca ellen. (mondjuk azok is sírtak mindenért 2-1 -ig, de mindegy, többnyire jogosan)

Ez a Bayern meg egy nagy bohóccsapat. Volt ismerősöm aki már a második percben küldte az üzit: ezért vagyunk mi a négyben, kitömünk mindenkit! Azóta nem írt. Talán lemerült a telója  ??? ;D

...

Akkor összefoglalom az eddig elhangzottakat. Az a csapat egy nézhetetlen vicc és egy szar:

- amelyik nem nyer mindig legalább 2 góllal
- amelyik sokat passzol
- amelyik keveset passzol
- amelyik favágó
- amelyik szereti dédelgetni a labdát
- amelyik a vezetés megszerzése után visszavesz a lendületből

A régi megye3-as csapatomban többet hánytunk másnaposan, mint amennyit passzoltunk. Soha nem vezettünk és favágók se tudtunk lenni, mert a f*szom se akart becsúszni a tegnapi bál után hullafáradtan. Kár hogy abbahagytam, mert ezek szerint nézhető focit toltunk.

! No longer available

A legszebb focit játszó csapat már kiesett. Ez van, sajnos ezeket az unalmas csapatokat kell már nézni.