Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

Eltűnnek a Bayernesek vagy jönnek Cakirt szidni?  ;D

Tico BL-t fog nyerni!


Ennek nem örülök, pedig egyik csapatnak sem szurkolok, de egyértelműen a Bayern volt a jobb csapat a 2 meccs alapján. Az Atleticonak egy helyzeten meg egy ingyen büntetőn kívül semmije sem volt. Aztán a végén elég gusztustalanúl húzták az időt, Simeone meg...

Arról nem beszélve, hogy számomra egy esetleges Real-Atletico döntő azért nem az igazi.

Trikó megcsinálta. Nem semmi.  :ok:
Holnap a City bejut a döntőbe nyernek egy BL-t és utána jöhet Guardiolával majd az elődöntős korszak.  ;D ;D ;D

Kibaszott szégyen ez az egész Atletico csapat. Les gól kamu büntető. antifutball a javából, nem is értem hogy lehet ezeket a bohócokat szeretni. Az elvitathatatlan hogy jó CSAPAT, tudnak küzdeni egymásért, de hogy ezek a szarházik minden kurva meccsen ezt az undorító játékot tolják és így eredményesek nevetséges. Ez az egész év európai futball szempontjából egy kabaré. Egy olyan csapat vert ki minket ahol Torres!! van.

Csak hogy a sajátjaimat se hagyjam ki. Szeretem Müllert de faszért vele rúgatják a 11eseket. Olyan szarul rúgja mindig. Középre meg félmagasan meg alig helyezve. Miért nem Lewa,Alaba vagy Xabi??
Meg a meccsen is Lewa hány helyzet kell neki, Müller meg támadó és ziccerből leadja.

Cakir meg amit művelt ma az kabaré volt.

Jó meccs volt, happy end nélkül.

Gratulálok a Ticonak. 90 perc előnyt adtunk, nem fért bele. Jövőre nekifutunk megint; immáron Carloval.

A döntőben Tico sikert várok.

Elismerem, van kameraállás amiből nem les a szitu vagy ha úgy állítják meg a videót, hogy még a labda a lábán és még egy vonalban van G. vagy a védő mögött. De ha megnézzük ezt, a labda még mindig nem hagyta el a Torres lábát, Griezman feje meg előrébb van, vagyis les. Persze ezt megítélni nehéz, a Bayern is rúgott már hasonló gólt,de ettől ez még frusztráló.

Mindenki tudja hogy ezt fogja csinálni a Tico. De ha nincs rá egyik csapatnak sem ellenszere, akkor miért Gabiék a bohócok?  ;D Pep a bohóc, nélküle ez a garnitúra minimum egy BL-t nyert volna.
A kamu büntetőt teljesen felesleges beleszűni az egészbe, haverom is ezt szajkózza. Kimaradt tehát lélektanilag még jól is jött ki belőle a Bayern. Az meg nem lesgól, a lesgól definíciója valahol Moratánál kezdődik a Bayern-Juventuson.
Na meg a Juve elleni már-már gusztustalan elfújások után Bayern részről bírózni...  :-X

Én kifejezetten várom a videóbíráskodást, mert azt a második büntetőt akkor is befújta volna, ha öt méterrel a 16-oson kívül történik. Nem igazán mérlegelt. Viszont Griezmann gólját én nem érzem akkora hibának, vagy inkább úgy mondanám, hogy helyzeti előnynek. Mondjuk 10 centivel előrébb állt Griezmann, de mindez a kezdőkörnél történt. Ezt követően a labdával el kellett sprintelni a kapuig és még be is kellett lőni a világ egyik legjobb kapusának. Nem hinném, hogy a 10 centin múlt, amit megfelelő szögből is csak HD felvételen lehet látni.

Ebből eltiltás lesz. Már nem először csinálja, egyszer eldurran annyira az agya, hogy meg is ver valakit :D

! No longer available

Lehet szidni az Atléticót, de szerintem felesleges. Bemutatták, hogy kell megállítani a föld két legjobban támadó csapatát. Most a Bayern se tudott velük mit kezdeni. Lehet itt a bíróra fogni, meg Pepre, de nem ők a hibásak. Ezt a Bayernt semelyik edző sem juttatta volna tovább. Ebben a csapatban ennyi van és kész. Örüljenek, hogy a Juve ellen mákoltak egy továbbjutást, nem lehet mindig szerencséjük.
Nem szimpatikus az Atlético játéka és nem is szeretem őket, de a tudást el kell ismerni. Fikázni lehet őket, hogy időhúzás meg antifoci, de ha jobban megnézzük ez egy szinte tökéletesen felépített rendszer. A csatárok nem mozognak feleslegesnek, mindig pont annyit futnak, amennyit kell (nem sprintelnek rá a védőkre labdafelhozatalkor vagy a kapusra, hogy fárasszák magukat..), és szinte már NBA-szintű zónavédekezés folyik. Olyan visszarendeződések vannak, hogy öröm nézni. Ha a Bayern vagy a Barca tényleg nagy klasszis csapat, akkor ezt a védekezést simán fel kellett volna törniük, de csak szenvedtek ellenük.
Simeone pedig egy hatalmas nagy paraszt, de szerintem nagyobb mágus, mint Mourinho+Ancelotti+Pep és a többiek együttvéve. Megnézném, hogy hány edző hozná ki ezt az eredményt ebből a keretből.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 03, 2016, 23:42:25
Simeone pedig egy hatalmas nagy paraszt, de szerintem nagyobb mágus, mint Mourinho+Ancelotti+Pep és a többiek együttvéve. Megnézném, hogy hány edző hozná ki ezt az eredményt ebből a keretből.

Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű. Ne felejtsük el, hogy Mourinho a Portóval is nyert BL-t, hasonló vagy még rosszabb esélyek mellett. Plusz aki képes egy szaros Intert irányítani és még nyerni is velük, annál nagyobb mágus nincs ;D Nem mellesleg amit ő csinált a csapataival, az elég komoly hatással volt a futballra, és szerintem Simeonéra is, aki Mourinho playbookjából kitépett pár oldalból nyomja. Az itt felsoroltakból nálam Mourinho a legnagyobb mágus, még ha nem is kedvelem. Fanatizálásban viszont biztosan jobb Simeone, és a buszozáshoz kell a fanatizálás, mert az tartja fenn hosszútávon a fegyelmet, az akarást, hogy 90 percig lényegeben biztonsági őr módjára védd a 16-ost és nézd ahogy mások fociznak előtted.

Itt a fórumon nem örvend túl nagy népszerűségnek Pep, de azért ő sem kispályás, csak ő teljesen máshogy áll hozzá, és ezért nem is nagyon lehet őket összehasonlítani szerintem. Lényegesen könnyebb például lerombolni egy házat, mint felépíteni. Simeone levezényel egy edzést úgy, hogy nem a pályán, hanem 5 km-es körzetben nincs egy labda, miközben Guardiola nem győzi nyomni az egyérintőst a tréningeken, akár két labdával 3 négyzetméteren. Szóval ugyanabból a keretből nem lehet tudni, mit hoznának ki. Saulból Pep már rég youtube sztárt csinált volna, Simeonénál többet védekezik, mint amennyit támad.

De persze ezek csak az én meglátásaim, megszállott tiki-taka függőként ;D

Addig lehet örülni a (jól) bekkelő csapatok sikereinek, amíg nincs belőlük túl sok és nem csak ilyen csapatok játszanak egymás ellen.
Egy Bayern München - Bayern München meccs jóval szórakoztatóbbnak ígérkezik, mint egy Atletico Madrid - Atletico Madrid összecsapás.

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2016, 00:20:59
Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű. Ne felejtsük el, hogy Mourinho a Portóval is nyert BL-t, hasonló vagy még rosszabb esélyek mellett. Plusz aki képes egy szaros Intert irányítani és még nyerni is velük, annál nagyobb mágus nincs ;D Nem mellesleg amit ő csinált a csapataival, az elég komoly hatással volt a futballra, és szerintem Simeonéra is, aki Mourinho playbookjából kitépett pár oldalból nyomja. Az itt felsoroltakból nálam Mourinho a legnagyobb mágus, még ha nem is kedvelem. Fanatizálásban viszont biztosan jobb Simeone, és a buszozáshoz kell a fanatizálás, mert az tartja fenn hosszútávon a fegyelmet, az akarást, hogy 90 percig lényegeben biztonsági őr módjára védd a 16-ost és nézd ahogy mások fociznak előtted.

Itt a fórumon nem örvend túl nagy népszerűségnek Pep, de azért ő sem kispályás, csak ő teljesen máshogy áll hozzá, és ezért nem is nagyon lehet őket összehasonlítani szerintem. Lényegesen könnyebb például lerombolni egy házat, mint felépíteni. Simeone levezényel egy edzést úgy, hogy nem a pályán, hanem 5 km-es körzetben nincs egy labda, miközben Guardiola nem győzi nyomni az egyérintőst a tréningeken, akár két labdával 3 négyzetméteren. Szóval ugyanabból a keretből nem lehet tudni, mit hoznának ki. Saulból Pep már rég youtube sztárt csinált volna, Simeonénál többet védekezik, mint amennyit támad.

De persze ezek csak az én meglátásaim, megszállott tiki-taka függőként ;D

Sok mindenben értek egyet veled. Mourinho a number one, igaz kezd kiégni, ami ezzel a felfogással nem is csoda. De Pep nem csak itt nem népszerű, a bayernesek körében sem  ;D Őt csak a barcások szeretik. Hajnal Tomika is szépen megmagyarázta hogy új stílust hozott a német fociba, még azt is belemagyarázta hogy neki is köszönhető hogy a német válogatott világbajnok lett... De az új stílussal egy időben tönkrevágott egy látványosan játszó, brutálisan erős csapatot csak hogy a tiki-takát megtanítsa nekik. És úgy igazán be se vált. Eddig csak topcsapatnál ült a padra, így sajnos nem derül ki mire lenne képes egy Porto, Inter vagy Atletico szintű csapattal. De miután a passzolgatáson kivül semmi extrát nem tud, van egy sejtésem  ;D Most is úgy megy a City-hez hogy annyi pént költhet amennyit akar, állítólag már le is adott egy csapatnyi nevet.

Simeone nagyon vágja a témát, jelenleg talán a legjobb motivátor, ezért abban biztos vagyok hogy bármelyik csapatból kihozná a legtöbbet.

Tegnap este megint a futball vesztett.És ez így is marad addig amíg a szabályok nem változnak a támadójáték javára.Mindig lesz ilyen csakvédekezek_elöltalálokegygólt csapatok,olasz majd spanyol válogatott,Mourinho csapatai most az Atletico.Lehet eredményes de aki ezt a játékot élvezi az nézzen Mancity-Atletico döntőt!Nem vagyok Real-szurkoló de remélem a behúzzák a mai meccset és aztán a döntőben is nyernek.