Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szerintem a negyedik kalap erősebb, szóval nem feltétlenül jó ez nekünk. De kit érdekel, kinn vagyuuuuuunk! :redchug:


Idézetet írta: TiB Dátum november 16, 2015, 20:43:28
Már jönnek a vélemények, hogy minek jutottunk ki. A varjak nem kárognak ennyit komolyan, hagyjanak már kis időt az örömnek. :D

Ez volt a kedvencem ma, kisboltban sorban állok, előttem a csávó a pénztárosnak: "Úgyis kiesünk az első meccs után". Nem bírtam ki, mondtam neki, hogy minimum hármat játszunk, és előbb várjuk meg míg lejátsszák. Csóri meglepődött, aztán elfordult egy nekem mindegy mondattal ;D

A 16-ba jutáshoz elég egyetlen jó meccs és egy kis szerencse.
Ilyen szempontból az könnyebb küldetés, mint maga a selejtezősorozat volt.



Ez a Tőrös Balázs hatalmas figura! Blogjában most a magyar sikerről ír.   :great:
http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Balazs/38-ev-a-szoporolleren

Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2015, 16:40:30
! No longer available

Szetdrogozta az agyat elozo nap vagy miert kell napszemuvegben es sapkaban ulni raadasul ugy mint egy troger?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2015, 18:27:34
Szetdrogozta az agyat elozo nap vagy miert kell napszemuvegben es sapkaban ulni raadasul ugy mint egy troger?

Öööö... mert egy tróger.

Szakértő!Sok okosat nem mondott,sőt!

Ennyi hülyeséget beszélni,,,nem is néztem végig  ;D

Vasárnap óta kb annyit ittam, mint tavasz óta összesen, és azt hiszem alkotói pályám legmagasabb csúcsát ezzel a videóval elértem ;D Kb a teljes gyerekkorom lefedi a Mortal (kocsmában, pécén), szóval ennél már nem lesz jobb soha semmi. :redchug:

Nem egy minőségi cucc, de csatolva látható hogy 37 másodpercért ennyi szarságot kell egymás mellé illeszteni, szóval minden elismerésem George Lucasé.


Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2015, 21:28:57
Vasárnap óta kb annyit ittam, mint tavasz óta összesen, és azt hiszem alkotói pályám legmagasabb csúcsát ezzel a videóval elértem ;D Kb a teljes gyerekkorom lefedi a Mortal (kocsmában, pécén), szóval ennél már nem lesz jobb soha semmi. :redchug:

Eljutottál vele sok korhatáros tartalom közé:

http://player.hu/sport-3/bode-kombat/

:)





Bár kiírta a Trollfoci a forrást (írnom kellett érte), de megtehették volna, hogy a mi oldalunkról osztják a videót.

Na de sebaj, kihúzhatom a bakancslistámról az Orgióra kerülést. Már féltem tőle, hogy valami durva bűncselekmény kell, hogy sikerüljön, de megvan anélkül. ;D