Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Idézetet írta: MacRoy Dátum május 20, 2016, 07:19:42
Magyarország - Elefántcsontpart
Barátságos mérkőzés
20. 05. 2016 18:00

Tippjeitek?
1-4


0-0 fi, Zsuzsi szabadrúgás gól a 52. percben és lefújás előtt Juhász öngólt fejel, de nem adja meg a bíró, marad az 1-0. :crazy:



Idézetet írta: Ghastly Dátum május 20, 2016, 15:38:43
stílusosan 8-1
A Fővezérünk biztos lefizette a csontikat hogy nyerhessünk és azt hihesse a magyar nép, hogy lesz esélyünk az EB-n továbbjutni a csoportból :)

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről



Remélem Gyurcsó és Szalai csak kárpótlásként kezd, mert itthon maradnak tévén nézni az EB-t.

Miért kell az egekbe magasztalni a csapatot ez a félidő alapján? Mert volt 1 db. kihagyott helyzetünk és egy távoli lövés?
Nem mondom, még valamivel jobbak is vagyunk, de lassú meccs, az EB-én félek, nem ilyenek lesznek.

Majd a Németek megmutatják milyen lesz az EB :D

"a közönség próbál maradandó emlékeket hagyni a csapatban"

Azért fordítva sem lett volna rossz... :P

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 20, 2016, 19:02:36
Miért kell az egekbe magasztalni a csapatot ez a félidő alapján? Mert volt 1 db. kihagyott helyzetünk és egy távoli lövés?
Nem mondom, még valamivel jobbak is vagyunk, de lassú meccs, az EB-én félek, nem ilyenek lesznek.

Én meg attól félek, hogy az EB-n is ilyen lesz a csapatok többsége: színtelen, ötlettelen, a biztos védekezést semmiért fel nem adó.
Majdnem elaludtam ezen a meccsen, miközben a "biztató jeleket" kutattam.   :)



Idézetet írta: Knapp Dátum május 20, 2016, 20:00:17
Én meg attól félek, hogy az EB-n is ilyen lesz a csapatok többsége: színtelen, ötlettelen, a biztos védekezést semmiért fel nem adó.

Én is ettől félek, és szerintem a félelmünk be is fog bizonyosodni.