Átigazolások 2007

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Átigazol Kaká a Real Madridhoz?

Igen
14 (25.9%)
Nem
40 (74.1%)

Összes szavazó: 50

Idézetet írta: Ortega Dátum június 26, 2007, 21:15:56
Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2007, 21:10:53
Idézetet írta: Ortega Dátum június 26, 2007, 20:52:17
Carlos Tevez jövőre az Inter-nél folytatja pályafutását. :ok:

Szerint ez még nem biztos. Egyedül Tevez azt mondta, hogy szeretne játsszani az Inter csapatában, de úgyanakkor azt is mondta, hogy szivesen szerepelne az Arsenalban is.

Húú, boccs, félre informáltak. :-\ Legközelebb jobban utána járok (a többi sztem. hiteles)

;)

Tevez szerintem a Copa America után fog dönteni, de kevés esélyt adok, hogy a West Hamnál marad.

#16 június 26, 2007, 21:27:35, Ortega
Viszont azt olvastam, hogy a Manchester United tárgyalásokat kezdeményezett az Atletico Madriddal. Fernando Torrest próbálják megszerezni. Az angol győztes klubb azt reméli hogy Alan Smith, Giuseppe Rossi és esetleg Louis Saha eladásából elegendő pénzhez juthatnak, amivel elgondolkodtató ajánlatot tudnak adni a spanyol gárda vezetőségének.

A mai napon Mauro Esposito a Cagliari-ból az AS Roma-ba igazolt.

Fernando Torres napokon belül aláirja a szerződését a Liverpoollal.
Az Atletico Madrid meg a Liverpool már megegyezett az összegen, igy hát nincs már sok hátra a tranzakció véghezvitelére.

A mai napon Eric Abidal a Lyon egyik hátvéde, Barcelonába igazolt. Így a katalán klubb egy kitünő csatár után egy nagyon jó hátvéddel bővítette játékosállományát.


Feczesin Róbertet szóba hozták a Brescia csapatával.
Egyébként itt játszik Vass Ádám is.

Idézetet írta: Ortega Dátum június 30, 2007, 16:38:25
A mai napon Eric Abidal a Lyon egyik hátvéde, Barcelonába igazolt. Így a katalán klubb egy kitünő csatár után egy nagyon jó hátvéddel bővítette játékosállományát.
Asszem ezek után nem kérdés ki nyeri a spanyol bajnokságot(Betfair:1,95).Végre a gyengécske védelembe is igazoltak(bár egy Makelele szintű szűrő tenné teljessé a csapatot szerintem).A csalódott és most sikeréhes csapatnak nem lesz ellenfele,főleg,hogy a Madrid megint ész nélkül igazol és küldte el Capellot(így szerintem a rendkívül szimpatikus Schusternek eleve meg van ásva a sírja a klubnál).Hajrá Barca :ok:!

Idézetet írta: Bundes Dátum július 01, 2007, 12:58:40
Idézetet írta: Ortega Dátum június 30, 2007, 16:38:25
A mai napon Eric Abidal a Lyon egyik hátvéde, Barcelonába igazolt. Így a katalán klubb egy kitünő csatár után egy nagyon jó hátvéddel bővítette játékosállományát.
Asszem ezek után nem kérdés ki nyeri a spanyol bajnokságot(Betfair:1,95).Végre a gyengécske védelembe is igazoltak(bár egy Makelele szintű szűrő tenné teljessé a csapatot szerintem).A csalódott és most sikeréhes csapatnak nem lesz ellenfele,főleg,hogy a Madrid megint ész nélkül igazol és küldte el Capellot(így szerintem a rendkívül szimpatikus Schusternek eleve meg van ásva a sírja a klubnál).Hajrá Barca :ok:!

Nem szabad elfelejteni, hogy a Sevilla is a sztárklubbok szintjére emelkedett és nem túlzok, ha azt mondom, hogy erősségét tekintve elér egy Real Madridot. Egy nagyon jól összeszedett csapat. A 2006/07-es szezon volt nekik a legjobb: megőrizték az UEFA kupa győzelmet, BL-es helyen zárt (bajnokság bronzérem) és valamit még ki is hagytam. A tavalyi idényben 4., azelőtt 6.-ok voltak. Ez nagyszerű tendencia és van egy olyan érzésem, hogy ha ez a csapat kitermel néhány klasszist, esetleg igazol olyan embereket, akkor fokozottan esélyesek lesznek akár már jövőre a spanyol bajnoki címre.

Idézetet írta: Ortega Dátum július 01, 2007, 14:18:10
Idézetet írta: Bundes Dátum július 01, 2007, 12:58:40
Idézetet írta: Ortega Dátum június 30, 2007, 16:38:25
A mai napon Eric Abidal a Lyon egyik hátvéde, Barcelonába igazolt. Így a katalán klubb egy kitünő csatár után egy nagyon jó hátvéddel bővítette játékosállományát.
Asszem ezek után nem kérdés ki nyeri a spanyol bajnokságot(Betfair:1,95).Végre a gyengécske védelembe is igazoltak(bár egy Makelele szintű szűrő tenné teljessé a csapatot szerintem).A csalódott és most sikeréhes csapatnak nem lesz ellenfele,főleg,hogy a Madrid megint ész nélkül igazol és küldte el Capellot(így szerintem a rendkívül szimpatikus Schusternek eleve meg van ásva a sírja a klubnál).Hajrá Barca :ok:!

Nem szabad elfelejteni, hogy a Sevilla is a sztárklubbok szintjére emelkedett és nem túlzok, ha azt mondom, hogy erősségét tekintve elér egy Real Madridot. Egy nagyon jól összeszedett csapat. A 2006/07-es szezon volt nekik a legjobb: megőrizték az UEFA kupa győzelmet, BL-es helyen zárt (bajnokság bronzérem) és valamit még ki is hagytam. A tavalyi idényben 4., azelőtt 6.-ok voltak. Ez nagyszerű tendencia és van egy olyan érzésem, hogy ha ez a csapat kitermel néhány klasszist, esetleg igazol olyan embereket, akkor fokozottan esélyesek lesznek akár már jövőre a spanyol bajnoki címre.

Teljesen igazad van. Valóban a Sevilla nagyon szépen feljött.

és ami még nagyon fontos, hogy nincsenek pénzügyi problémái. Szóval még a Dani Alvesre szóló 10 milliós Chelsea ajánlatot is nevetve visszautasították. :ok:

Ma Diego Forlan átigazolt a Villarealtol az Atletico Madridba. Ezzel ezer százelék hogy Torres Liverpoolba költözik. Csak kérdés, hogy az atletico másik 3 csatára, akik eddig a lehetőségre vártak(köztük az argentin válogatott Kun Agüero) mit lépnek erre. Ráadásul kapust már igazoltak, és ott szintén egy argentinnak adták ki az utját.

Mai hír: Kaka "kéri" a Milan-t, engedjék őt el a Real Madridhoz. Érdekes: a bajnokok ligája győztes csapat legnagyobb sztárja -  abszolút magánvélemény, de így van  :great: - menni akar. Abba a madridba, amely megnyerte ugyan a spanyol bajnokságot, de korábbi fénykorához képest sehol nincs. Miért jó ez neki? Ennyire nem bizik abban hogy az olaszoknál bárki megszorithatja  az inter-t, és bajnok lehet? Pedig már ott lesz a juve is, az idén remeklő roma, és a végére feljövő milan mellett. Vagy nem hisz az ujabb bL győzelemben? Madridban több lehetőséget lát? Vagy több pénzt? Vélemények? (+Szavazás )

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 02, 2007, 08:47:10
Mai hír: Kaka "kéri" a Milan-t, engedjék őt el a Real Madridhoz. Érdekes: a bajnokok ligája győztes csapat legnagyobb sztárja -  abszolút magánvélemény, de így van  :great: - menni akar. Abba a madridba, amely megnyerte ugyan a spanyol bajnokságot, de korábbi fénykorához képest sehol nincs. Miért jó ez neki? Ennyire nem bizik abban hogy az olaszoknál bárki megszorithatja  az inter-t, és bajnok lehet? Pedig már ott lesz a juve is, az idén remeklő roma, és a végére feljövő milan mellett. Vagy nem hisz az ujabb bL győzelemben? Madridban több lehetőséget lát? Vagy több pénzt? Vélemények? (+Szavazás )

Nah most erre jön a kontra hir...az Ac Milan leigazolta a brazil Kaká öccsét, Diagót...most szerintem még jobban csökkent az esélye annak, hogy Kaka elmegy...

Egy másik dolog vele kapcsolatban: amit Lacapi irt az csak a spanyol sajtónak a dumája, ők irták azt, hogy mielött Kaka vakációra ment volna, olyasmiket kért volna Berlusconitól, hogy engedje el...szerintetek lehet hinni a sajtónak...ez az egész egy nagy kitalált dolog, ilyenkor mindig ezt csinálják, hisz bajnokságok nagyon nincsenek, de azért hireket csak kell közöljenek, s mindig kitalálnak valami marhaságot...

A másik, hogy lehet tudni Berlusconiról, hogy nem egy olyan ember aki csak úgy eladja a játékosokat...s a Real Madridot főleg már vagy két éve nagyon kerülik, hisz a spanyolok mindig hátsó kapukon probálták megkörnyékezni a játékost, a csapat tudta nélkül.

Ha igaz mégis a reálé Bernd Schuster.
Raktam rá pár hónapja egy kis aprópénzt,hogy ő lesz a köv. edző.

Idézetet írta: kispeco Dátum július 02, 2007, 15:25:28
Ha igaz mégis a reálé Bernd Schuster.
Raktam rá pár hónapja egy kis aprópénzt,hogy ő lesz a köv. edző.

Ő lesz...

MAGYAR átigazolási hirek egy pár csapatnál:  Siofok:érkezet eddig Lengyel,Lipcsei R. (MTK) távozott:Sütö,Kecskés,Ladóczki(MTK)  HONVÉD:Érk.:Tóth B.(ute)Vincze G.(Ethnikos) Táv.:Zana 8sopron)László A ?(lehet hogy ZTE),,,DVSC táv.:Bogdanovic(Györ)  Virág Reac).érk.:Demjén(sopron)Cvitkovics(mtk)Fagyas (DVTK) kerekes(Willem) Kouemaha(Tatabánya)   GYÖR:érk.:Nikolov(ham Kam) Völgyi UTE)  Supic(Beograd) Józsi(ZTE)Bogdanovics(DVSC) távozhat:MÁTYUS.VINCZE O.  KAPOSVÁR:érkezhetnek a  Graszl testvérek (B.lelléröl)még teszt alatt vannak .