Copa America 2007

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri a Copa Americát?

Brazilia
6 (27.3%)
Argentina
14 (63.6%)
Kolumbia
0 (0%)
Uruguay
0 (0%)
Mexikó
2 (9.1%)
Más csapat
0 (0%)

Összes szavazó: 22

És tessék 2-2 számtalan Ecuadori helyzet, mindet elszórakozták, semmi helyzet a túloldalon és akkro derült égből villámcsapás, jól megszívtam....
Most jön az, hogy szidom a livescore-t...na meg Ecuadort

Ez a Copa America nem egészen a papírforma szerint alakul. Még jó, hogy nem fogadtam egyik meccsre sem.  :jump2_125:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 28, 2007, 02:32:14
És tessék 2-2 számtalan Ecuadori helyzet, mindet elszórakozták, semmi helyzet a túloldalon és akkro derült égből villámcsapás, jól megszívtam....
Most jön az, hogy szidom a livescore-t...na meg Ecuadort

azért egy kicsit te is benne vagy...

Én régóta nem kajálom be azt,amit a livescore ír. Használd az eredmenek.com - ot!

Idézetet írta: profitles Dátum június 28, 2007, 09:20:33
Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 28, 2007, 02:32:14
És tessék 2-2 számtalan Ecuadori helyzet, mindet elszórakozták, semmi helyzet a túloldalon és akkro derült égből villámcsapás, jól megszívtam....
Most jön az, hogy szidom a livescore-t...na meg Ecuadort

azért egy kicsit te is benne vagy...

...jó akkor szidom magamat is :)


Argentina-USA

Szerintem ebben a meccsben is benne van a meglepetés.

Ezért inkább  a sok-sok gólt tippelem. Az simának tűnik.


Brazília-Chile   H

Talán beindul a brazil szamba...

Idézetet írta: zgergo Dátum június 29, 2007, 10:35:54

Brazília-Chile   H

Talán beindul a brazil szamba...

elvileg kötelező győzelemnek kellene lennie

Idézetet írta: profitles Dátum június 29, 2007, 10:53:21
Idézetet írta: zgergo Dátum június 29, 2007, 10:35:54

Brazília-Chile   H

Talán beindul a brazil szamba...

elvileg kötelező győzelemnek kellene lennie

Az akarással se lehet gond.Behúzzák.Talán jó játékkal is.

Nézztem a brazil - mexikó mérközés összefoglalását....hát...az akarattal nem volt gond...nagyon sok helyzettet hagytak ki.

Idézetet írta: Milan Dátum június 29, 2007, 12:53:23
Nézztem a brazil - mexikó mérközés összefoglalását....hát...az akarattal nem volt gond...nagyon sok helyzettet hagytak ki.

Második félidőben jobbak is voltak.Ilyen után egy jó csapatnak össze szokott jönni.
Ha csak 50%-ban berúgják az adandókat 2-3 gól meglesz részükről.

Chilét biztos legyőzik már, két botlást nem engedhetnek meg magunkat! Mexikó meg egyébként nem egy rossz csapat!  ;)

Kolumbiát a torna meglepetéscsapatának is mondták....Paraguay-tól kapott egy 5-öst....igaz lehet így gondolták a meglepetéscsapatot!  :D

Amit még érdemes megfigyelni, az az, hogy nagy a meccsenkénti gólszám, tehát szerintem lehet sok meccsnél over-ra fogadni.

Jelenleg 4 gól/meccs az arány...s a hat mérközésből 5 over volt.

Bolivia - Uruguay   7.00  4.20  1.40

Ma este a második csoportmérközéseket rendezik a Copa American, ezuttal újból az A. csoportban.

Az első meccsen nagy meglepetésre vereségett szenvedő Uruguay ma Bolivia ellen javithat.

Bolivia nagyon jó eredményt ért el a nyitómérközésen, hisz a házigazda Venezuela ellen sikerült egy 2-2-es döntetlent elérnie, sőt a mérközést meg is nyerhették volna, hisz megérdemelték volna.

Uruguay botlása már csak azért is nagy csalódás, mert nekik van a 3-dik legjobb csapatuk, Brazilia, meg Argentina után, s a torna favoritjaként volt emlegetve.

A mai mérközés peddig döntő lehet, ami a továbbjutást illeti. A meglepetés mindig ott van a pakliban, s Bolivia ma újból egy jó eredményt érhet el, ha folytatja a Venezuela ellen mutattot játékot. A játékosok nagyon motiváltak, s nagy az önbizalmuk is.
Az Uruguay kezdő 11-ében még nem, de a cserepadon már ott lesz az Internél játszó, Alvaro Recoba, aki az első mérközést sérülés miatt hagyta ki, s ez segithet a csapaton.

Lehetséges kezdőcsapatok:

Bolivia

Sergio Galarza, Miguel Hoyos, Ronald Raldes, Juan Manuel Pena, Lorgio Alvarez, Leonel Reyes, Gualberto Mojica, Joselito Vaca, Ronald Garcia, Jaime Moreno és Juan Carlos Arce.
Edző: Erwin Sanchez.

Uruguay


Fabian Carini, Carlos Diogo, Diego Lugano, Andres Scotti, Dario Rodriguez, Maximiliano Pereira, Diego Perez, Pablo Garcia, Cristian Rodriguez, Diego Forlan és Vicente Sanchez.
Edző: Oscar Washington Tabarez.