G-DAWG Naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 05, 2016, 00:25:39, G-DAWG
Több mint öt évvel ezelőtt kerültem egy online sportfogadási céghez. Ügyfélszolgàlaton kezdtem, majd egy màsik cégnél foglalkoztam a weboldal tartalmàval, jelenleg pedig sportfogadàsi kampànyokért vagyok felelös. Komolyabban nem fogadtam de az új munkatàrsaimtól rengeteget tanultam, és tanulok a mai napig is. Minden az ö hibájuk...

A 2014-es vb idejèn kezdtem az irodàk kezdöbónuszainak kipörgetésével (back, majd lay a betfairen).
Az év végéig amatör módon fogadtam mindenre amire csak lehet, de nem zàrtam minusszal egy hónapot sem. Tavaszra tisztult le a jàtékom, azóta sokkal kevesebbet fogadok, és az eredmények is jobbak. Egy idöben tradeltem betfairen is o/u fogadàsokat de nincs annyi idöm hogy ezzel foglakozzak.

Baràti körömben, illetve munkatàrsaim között van snooker-szakértö, ex-amerikai sportos tréder, a fönököm pedig egy nagy àzsiai iroda focitréderével van remek kapcsolatban.

Nagyrészt single fogadàsaim vannak a legjobb oddsot kínàló oldalakon, 2-es 3-as kombit value oddsokat tartalmazó eseményekre teszek. Próbálok kisebb bajnokságokra koncentrálni, hiszen a nagyobb ligákban kevesebbet hibáznak a tréderek az oddsok megállapításánál.

A naplómban igyekszem majd vezetni a fogadàsaimat, és szerettem volna egy ante-post fogadàsokkal foglalkozó topikot is nyitni a 2015-16-os szezon kezdete elött, mert nem talàltam hasonlót a fórumon.

A bejegyzés idején 3 nyitott végsö nyertes fogadàsom van, melyek a következök:

Ferencvàros NB I 2015-16 Winner - 4.00
Tigres Copa Libertadores 2015 Winner - 21.00 ew 1-2 1/2
New York City MLS Cup 2015 Winner - 51.00 ew 1-2 1/2

#1 június 03, 2016, 09:11:48, G-DAWG
Rooney Top Goalscorer - 21.00 ew 1-4 1/4 Freebet

Elemzés:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,13463.0.html

Britain at the Bookies

A BBC indított egy 3 részes "dokumentum" sorozatot a fogadóírodákról. Akit érdekel, itt nézheti meg az első részt:
https://www.youtube.com/watch?v=s59cL6YeNoc

#3 október 19, 2015, 13:37:23, G-DAWG
Casoni egy hónapja keresi Nikolics helyettesét sikertelenül. 3 meccsen 1 gól a mérleg eddig és a mai találkozón sem fog sok gólt szerezni a Videoton a brusztolós focit játszó TNS ellen. A walesiek nem kaphatnak gólt ha tovább akarnak jutni, és mivel a Videoton is gyengélkedik tàmadàsban, úgy gondolom hogy a Fehérváriak is szeretnék elkerülni azt, hogy az ellenfél betaláljon.

Casoni kezdőjében kevés támadó szellemü jàtékos kapott helyet, és úgy gondolom a melegben nem fog pengés akciót vezetni egyik csapat sem.

Videoton - TNS
2.5 gól alatt 2.04
1. félidő 1 gól alatt 1.95

#4 július 25, 2015, 00:19:27, G-DAWG
Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 18, 2015, 13:13:31
Tigres Copa Libertadores 2015 Winner - 21.00 ew 1-2 1/2
Döntős a Tigres!
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/libertadores-kupa-tigres-river-plate-donto-lesz-2427861

Az Each Way része a fogadásnak nyert, de úgy gondolom, hogy a mexikói csapat végső győzelmére is van esély. A csoportmérkőzések során két döntetlent játszottak egymással a csapatok, és azóta a Tigres csak tovább erősödött.
Azt viszont bánom, hogy április környékén nem tettem meg a Rivert 26.00os oddsért...

#5 július 23, 2015, 19:50:17, G-DAWG
Mire megírtam a bejegyzésem két gólt is szerzett a Loki.

Debrecen - Skonto Riga
Debrecen 1.55

#6 július 25, 2015, 20:31:22, G-DAWG
A Haladás a második félidőben jól küzdött a múlt héten a Fradi ellen, de komolyabb helyzetet nem alakított ki. A Ferencváros kontráiban ugyanakkor megvolt a veszély, és a meccs legjobbjának választott Király bravúrjai kellettek ahhoz, hogy két góllal megússza a szombathelyi csapat.

Úgy gondolom, hogy Mészöly levonta a tanulságokat, nem fog kitámadni, és szervezett védekezésre fog összpontosítani. A gyenge Vidi-támadások elhalhatnak a falban, és a kontrákkal lehet keresnivalója a Halinak. Egy gólra azért jók lehetnek a vendégek.

Pénteken a csatárgondok megoldására érkezett Rudolf a Vidihez. Nem hiszem hogy Rudolf rögtön a kezdőben kapna helyet, hiszen általában időre van szüksége a beilleszkedéshez: a DVTK-nak 14 bajnokit kellett várnia mire megszerezte első gólját a csapatban, az ETO színeiben pedig a 7. fordulóban köszönt be először.

A Videoton ezen a hétvégén sem lesz képes impozáns támadójátékra, de ha el is jutnak a fehérváriak lövésig, Király fog ismét parádés védéseket bemutatni.

Videoton - Szombathelyi Haladás
3.5 gól alatt 1.425


A fogadóirodák kb. 16% esélyt adnak a Haladás győzelmére. A Vidi elmúlt hetekben nyújtott szenvedését nézve úgy gondolom, van érték a kínált vendég győzelem szorzójában. Ha 7.00 fölé is megy az odds, akkor nem fogom otthagyni.

Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 25, 2015, 00:38:58
Videoton - Szombathelyi Haladás
3.5 gól alatt 1.425

A Betfairen mégegyszer meg akartam tenni ezt a fogadást, de a kért oddsot nem adta meg senki a meccs kezdéséig, így helyette a 20. perc előtt fogadtam háromnál kevesebb gólra.

Videoton - Szombathelyi Haladás ÉLŐ
2.5 gól alatt 1.83


Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 25, 2015, 00:38:58
A fogadóirodák kb. 16% esélyt adnak a Haladás győzelmére. A Vidi elmúlt hetekben nyújtott szenvedését nézve úgy gondolom, van érték a kínált vendég győzelem szorzójában. Ha 7.00 fölé is megy az odds, akkor nem fogom otthagyni.

Erről sajnos lemaradtam. A félidőben 13.00-ért láttam, de nem tettem meg.

#8 július 27, 2015, 01:16:12, G-DAWG
A 750 fő népességű Nieciecza falu csapata a másodosztály ezüstérmeseként jutott fel a lengyel élvonalba. Az kiscsapat a Piast Gliwice elleni meccsel kezdte a bajnokságot, és 1:0-ra kikapott az előző szezonban az alsóházban végző ellenfelétől.

Az Ekstraklasa tavalyi bronzérmese is vereséggel nyitott az első fordulóban, de ez annak is betudható, hogy a csapat az Európa-ligára koncentrált, és pihentette legjobbjait. A Jagiellonia a hét közben búcsúzott a nemzetközi porondtól, így az újonc ellen már nincs miért tartalékolni.

Jagiellonia Bialystock v Nieciecza
Jagiellonia 2.22
Jagiellonia DNB 1.50


Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 22, 2015, 10:16:46
Britain at the Bookies

A BBC indított egy 3 részes "dokumentum" sorozatot a fogadóírodákról. Akit érdekel, itt nézheti meg az első részt:
https://www.youtube.com/watch?v=s59cL6YeNoc

A második részben nagyrészt lóversenyekről volt szó. 
https://www.youtube.com/watch?v=PGBxDOxtIV4

Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 28, 2015, 09:50:59
A második részben nagyrészt lóversenyekről volt szó. 
https://www.youtube.com/watch?v=PGBxDOxtIV4

Levették. Ez talán a hivatalos youtube csatornájuk itt lehet fent marad:
https://www.youtube.com/channel/UC1eF7WZ_j1rQi8u-1iNpbQg

#11 augusztus 05, 2015, 21:36:10, G-DAWG
A BATE tavaly a Debrecent búcsúztatta a BL harmadik selejtezőkörében, majd végül a csoportkörbe is bejutott.
A fehérorosz csapat mondhatni rendszeres résztvevője a sorozatnak, de ott a pofozógép szerepét tölti be minden évben.
Egy győzelem mellett tavaly öt vereség volt a BATE mérlege, 2 gólt szerzett, és 24 gólt kapott összesen a csapat.

A Videoton továbbra is gyengén teljesít, és ugyan egyelőre nem mutatja semmi jelét a feltámadásnak, nem biztos hogy veszít a hazai meccsen.
Az első találkozó 1.44-es X2 oddsa helyett szerintem sokkal jobban megéri a továbjutó kilétére fogadni ugyanekkora szorzóval.

Videoton - BATE Boriszov
Továbbjut a BATE 1.44

#12 július 28, 2015, 21:35:15, G-DAWG
Az idegenben szerzett gólnak nagy súlya van a nemzetközi tornák kieséses rendszerében, és emiatt a 0:0 mindkét csapat számára elfogadható eredmény egy párharc első meccsén. (Az idegenbeli csapat nem szeretne kikapni, a hazai csapat pedig el akarja kerülni hogy a vendégek idegenbeli gólt szerezzen.)

A BL-ben az előző kör 17 párharcának első meccsein is óvatosak voltak a csapatok, és 12 találkozón nem szerzett gólt mindkét csapat, a mérkőzések közel felén (8 meccs), pedig 1 vagy kevesebb gól született!

A Betfair oldalán gyakran szoktam "Mindkét csapat gólt szerez?" tippeket tartalmazó buli-szelvényt tenni a nemzetközi kupák meccseire, hiszen a Both Teams To Score ACCA Insurance promócióban a 4 mecccset tartalmazó fogadásoknál visszajár a tét, ha csak egy tipp vesztes.

FC Midtjylland - APOEL Nicosia
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

Milsami - Skenderbeu
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

CSKA Moscow - Sparta Prague
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

Dinamo Zagreb - Molde
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

7.40

#13 augusztus 01, 2015, 11:38:43, G-DAWG
Ahogy a bemutatkozásban is írtam, van egy snooker-szakértő munkatársam. Ott van a legnagyobb tornákon, interjúkat készít a játékosokkal, és egy nagyobb snooker blogot is vezet. Én nem nagyon értek ehhez a sporthoz, de ő mindig jó tippeket ad.

Pénteken kezdődik Rigában a European Tour szezonbeli első versenye, és kaptam is néhány tippet tőle az első körre. Beszélt nekem vagy 15 meccsről amiben értéket lát, de én csak a következőket tettem meg.

Mitchell Mann +1.5 1.40

Chris Wakelin +2.5 1.25
Michael Holt +1.5 1.25
1.56


Jack Lisowski -1.5 1.61

Munkatársam állítása szerint a nagy irodák közül a BoyleSports és a Coral trédere ért legjobban a snookerhez, a többiek egymás oddsait másolják. Az fenti meccseknél is nagy eltérések vannak a BoyleSports-Coral kettős és a többi iroda által kínált match winner oddsok között.

Mann - BoyleSports 1.67 / Más irodák 1.80
Wakelin - BoyleSports 2.00 / Más irodák 2.20-2.25
Holt - Coral 1.36 - Más irodák 1.44
Lisowski - BoyleSports 1.29 / Más irodák 1.30

A két tréder a twitteren általában meg szokta osztani a tippjeit. Itt lehet őket követni.
https://twitter.com/snookerpunter
https://twitter.com/alecpeace

#14 július 30, 2015, 22:17:37, G-DAWG
Az Európa-liga harmadik körének első meccsein nem várok sok gólt, a kiscsapatoknak pedig nagy valószinűséggel csak a védekezésre koncentrálnak majd a nagyok ellen.
Újabb buli-szelvényt teszek a Betfair oldalán, ahol a BTTS Acca Insurance promócióban visszajár a tét, ha csak egy tipp vesztes.

Sok a számomra ismeretlen csapat a selejtezőben, de megpróbáltam kiválogatni azokat a meccseket amiről van valamilyen információm:

A Zeljeznicar nem mutattot sokat támadásban a Fradi ellen (mégis szerzett 3 gólt...)
A Southampton 33 kapott gólja a második legkevesebb volt a tavalyi Premier Liga szezonban, a Vitesse pedig elveszítette két legjobb támadóját.
A West Ham és az Astra párharcain az előző körben 4 gól esett. (Astra: 1:0, 0:0 / West Ham 1:0, 0:1)
Az Inter Baku az izland FH és az albán Laci ellen is szenvedett, alig volt kapuralövésük a meccseken. A Bilbao ellen remélhetőleg még annyi sem lesz.

Standard - Zeljeznicar
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

Ath Bilbao - Inter Baku
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

West Ham - Astra Giurgiu
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem

Southampton - Vitesse
Mindkét csapat gólt szerez? - Nem
6.05