Vizes VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kagawa Dátum július 31, 2015, 19:51:15
Azért kíváncsi vagyok milyen lesz az esti Olasz-Usa meccs. Igy hogy a brazilok megint szenvednek és kanada lesz a második az A csoportban mégjobban megéri kikapni ma este  ;D

Arra én is, azt fogják játszani ki tud rosszabbul játszani, így mehet a ház az underre, mert senki sem fog akarni gólt szerezni  :D
Az M4 élőben közvetíti

Az Olaszok velünk akarnak játszani, azért látni ha megráznák magukat, akkor ők vezetnének kettővel  :)

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2015, 21:30:38
Az Olaszok velünk akarnak játszani, azért látni ha megráznák magukat, akkor ők vezetnének kettővel  :)

Hát igen ebben egyetértek és bele is írtam a főoldalas cikkbe is. A negyedik negyedben látszott nagyon, hogy ez a meccs nekik nem kell. Kettős emberelőnyben fölé, az egyik legrutinosabb-legjobb játékos Luongo 9:8-nál amikor az egyenlítésért támadtak 10 másodperc után lövőhelyzet nélkül eldobja, persze a blokkon se jut túl a labda.... Nem haraptak, nem piszkoskodtak...

És ez az ő szemszögükből jó választás volt. Mert a szerbek ellen fele annyira se mennének a verekedős vizilabdával mint mi ellenünk. Ez sajnos így van. Nekünk meg igazi tétmeccs híján nagyon nehéz lesz rögtön ki-ki meccset játszani az olaszokkal, az argentínok elleni bohóckodás után, ahol Hárait meg se fogták rendesen center poszton, nem hogy ütötte volna bárki is.


Kedden este 7-kor játszunk. Addigra Katinkának már lesz egy aranya.

Idézetet írta: TiB Dátum július 31, 2015, 22:22:23
Kedden este 7-kor játszunk. Addigra Katinkának már lesz egy aranya.

Azért a felső és az alsó ág között van egy "kis" különbség...

Nekünk a döntőben lenne a legkönnyebb dolgunk a horvátok ellen.

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2015, 22:29:49
Azért a felső és az alsó ág között van egy "kis" különbség...

Nekünk a döntőben lenne a legkönnyebb dolgunk a horvátok ellen.
A horvát-monti, vagy a görög-ausztrál tűnik ilyen lutrinak?

Előbbit sztem kár rágozni is. A görögök a halálcsoporton gázoltak át, kb a legjobb formában ők voltak a csoportkör alatt. Az ausztrálok pedig nem véletlen vertek minket is legutóbb, elég felelőtlen dolog már legyinteni rájuk.
Nagyon laza szerb sikernek néz ki ez is, horvát-monti és olasz-magyar is összeeresztve, jobban nem is alakulhatna a számukra.

Amúgy felhívnám még a figyelmet Kanadára, sok szó nem esik róluk, de komoly fejlődést tettek le ők is, nem lenne rossz a sportágnak, ha az Usa és Ausztrália mellé felnőnének legalább.

Tippmixpron jelenleg 20@ oddson mérik a női tornán Olaszország végső győzelmét, míg pl. Hollandia 7@... Az útjuk a döntőig Görögo. után, Hollandia-Oroszo. győztesén keresztül vezethet.
A másik ágon van USA, Spanyolo., Ausztrália. Ha nem is nyerik meg, ez egy eléggé menedzselhető tippnek tűnik, ha 4-be jutnak. A topfavorit amerikaiakat megverték, a könnyebbik ágon vannak és mégis eléjük rangsorolják Hollandiát, Oroszo.-t és még Kínát is. Mit tudnak a tippmixpro bukijai, amit én nem?
Máshol nem találtam erre fogadási lehetőséget.

Olasz Anna Vb ezüstérmet szerzett!!!!!

Ezt rossz nézni.......

kinek mi a véleménye az Orosz:Hollandról?   :cya:

Kicsi az odds a hollandokra, jobbak, de a házigazda vélhetően kap majd támogatást, így én nem fogadok rá.

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum augusztus 03, 2015, 16:07:49
kinek mi a véleménye az Orosz:Hollandról?   :cya:

A hollandok jobbak, de a vízilabda az a sportág ahol a bírók nagy szerepek kapnak, és sajnos most az oroszok szerintem fognak is kapni emberelőnyt rendesen, szoros meccset várok, ahol x lesz a vége  ;)

Valaki talált streamet a vízilabda meccsekhez????

Az M4 egyre kevesebbet ad le, katasztrófa, inkább 3x megismétlik a helyosztó meccsünket.

Közben Cseh László bronzérmet szerzett!!!! Gratulálok Laci  :beerchug: