OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


és akkor egy pre-match

B'mouth-L'pool
17:30
tipp: van Dijk lövései 1,5 felett és van Dijk kaput eltaláló lövései 0,5 felett

2.80 ill. 2.90 az odds. Amikor a B'mouth ellen végig játszotta a meccset (utolsó 3 meccs) rendre volt 3 kídérlete és rendre volt min. 1 kaput eltaláló lövése.

nem nagy pénzzel, de kicsivel mehet

Valencia-DVTK nőikosár Euroliga Valencia win @1,33
Kenya-Ruanda kézi Afrika Bajnokság 63,5 gól felett @1.73

A Valencia megszerezte Iagupova játékjogát, napjaink egyik legjobb játékosa a nem színes bőrűeket tekintve. Ráadásul két további kulcsemberük is játszik most, akik az odavágón nem. A DVTK top4-es helye és a play off már fix, legutóbb is 37-ig jutottak idegenben. Hiába a szavak, megint nagy pofon lesz.

Az afrikai kézi meg szerintem megint jó. Ruanda támadásban elég jó, jobb csapatok ellen is képes 25-30 gólra, védekezése meg pocsék. Néztem tőlük 3-4 meccset (amikor épp ráértem, meg volt) olyan helyek vannak a védekezésben, ami nagyon fura látva pl. az Eb-meccseit. Kicsit olyan, mint amikor nézek u19-es női kosármeccset, meg utána egy NBA-t. Európai kézinél tele a pálya, hisz mindem ember 200 centi meg 120 kiló, itt az afrikaiaknál ez nincs így, szóval 1-2 passz, passzcsel, és út van a kapuig. Helyosztó, nincs nagy tét, szerintem szétlövik egymást jó értelemben

Girona-Sociedad
LaLiga 2024.02.03. 21:00
4,5 gól felett @ 7,25
5,5 gól felett @ 16.50

Pró

Girona-meccsen azért nem ritka a góleső, hátha most is megszalad a gólok száma.

7. perc
pró
Odisha-KArnataka india női foci
DNB Odisha 4.40

value

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 10, 2024, 10:37:467. perc
pró
Odisha-KArnataka india női foci
DNB Odisha 4.40

value

Szép dolog a prótól, mert ez nem az igazi Odisha. Szépen átbasztak, de megérdemlem, miért nem jártam utána...