TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2017, 15:37:59
Csak hogy ne unatkozzak ma délután :D Eredetileg a Varzim vendég győzelmére akartam tenni 3-as szorzón a Sporting B otthonában, aztán inkább kis szorzós, sokat izgulósra megyek. A Porto B nem túl veretes idegenben.

Félidőben 2 büntetővel vezet a Porto, és természetesen a Varzim is előnyben, hogy még jobban érezzem magam. Még nem vagyok ideges :D Jelenleg 1.50-ért adják a tippemet.

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2017, 15:37:59
Penafiel - FC Porto B
Hazai csapat szerez gólt (1.25)

Real Madrid - Napoli
AH 3 gól felett (2.06)

A főoldali írás után én is felülök az over vonatra. Nyert a Varzim, ami jobban zavar, mint a Penafiel góltalansága. Az indiaiak meg nyomtak egy full döntetlen fordulót. Ez továbbra is mozgatja a fantáziámat ez, hétről-hétre jön egy ilyen valahol.

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2017, 18:16:36
Real Madrid - Napoli
AH 3 gól felett (2.06)

Heidenheim - Stuttgart
AH 2 gól felett (1.50)

Mindkét csapat gólerős az utóbbi hetekben, és az egymás elleni eredmények is kedvezőek.

Idézetet írta: TiB Dátum február 17, 2017, 13:59:18
Heidenheim - Stuttgart
AH 2 gól felett (1.50)

Nem tudom, hogy tudtátok-e, de jelenleg a világ legkiszámíthatóbb bajnoksága a gibraltári Premier Division. Itt jön be legnagyobb arányban a papírforma, ami már a táblázatra nézve is látszik. A jó csapatok nyernek, a rosszak meg teszik a dolgukat, és kikapnak. A gólarányok között sincs ilyen tipikusan francia másodligás nulla különbségű. Ettől függetlenül amúgy nem vagyunk megmentve, mert megnéztem és szinte minden fordulóban volt meglepetés.

Wycombe - Carlisle
AH 2 gól felett (1.45)

Cukaricki - Javor
Vendég csapat szerez gól (2.10)

Idézetet írta: TiB Dátum február 18, 2017, 13:29:04
Wycombe - Carlisle
AH 2 gól felett (1.45)

Cukaricki - Javor
Vendég csapat szerez gól (2.10)

Leon - Santos Laguna
Vendég csapat szerez gólt (1.36)

Vasárnap hajnali mérkőzés, tervem szerint élőben fogadnék rá, de a meccs előtt is akarok rátenni némi aprót, hátha elalszok addig :D Ha bátrabb lennék, X2-be húznám 1.90 körül, viszont ezzel várok a meccsig, előzetesen csak a vendégek góljára teszek.

Idézetet írta: TiB Dátum február 18, 2017, 22:48:02
Leon - Santos Laguna
Vendég csapat szerez gólt (1.36)

Sara McMann - Gina Mazany
Nem megy végig (2.25)

McMann világbajnoki ezüst és bronzérmes birkózó, egyszer még Budapesten is nyert érmet. Mazany nem túl jó földön, és eléggé rookie-nak tűnik. Egy meccset láttam tőle, ott elég jól megdolgozták földön, ő meg csak feküdt, mint Aleska Diamond fénykorában. Nem egy életbiztosítás a tipp, de tetszik a szorzó. Emellett nagyon, nagyon fontos elfelejtenem azt, hogy a spanyol bajnokság mostani fordulójában még nem volt döntetlen. A racionális agysejtjeim már üldözőbe vették azt a gondolatfoszlányt, ami döntetlen fogadásra késztet.

Idézetet írta: TiB Dátum február 19, 2017, 19:13:17
Sara McMann - Gina Mazany
Nem megy végig (2.25)

Egy perc alatt megfojtotta. Már a tekintetéből érezni lehetett, hogy nem tervezi a második menetet.


Newcastle - Aston Villa
Hazai csapat 1.5 gól felett (1.72)

Az Aston Villát az előző két meccsén láttam, és elég gyatra teljesítményt mutattak. Egy igazán jó védekező középpályásra nagyon nagy szükségük lenne, de nincs nekik. Ezért fogadok a hazaiak két góljára, bár hozzátenném, hogy a Newcastle előszeretettel bundázgat.

Idézetet írta: TiB Dátum február 20, 2017, 14:13:08
Newcastle - Aston Villa
Hazai csapat 1.5 gól felett (1.72)

Newport - Morecambe
Vendég csapat gólt szerez (1.40)

A vendégek edzője nagyon elégedett Paul Mullinnal, aki a hétvégén két gólt is szerzett. Nagy lökés ez neki és a csapatnak. Állítólag mostanában edzések után is marad még a pályán, lövést és cselezést gyakorolni. Reméljük Mullin ma is betalál.

Idézetet írta: TiB Dátum február 21, 2017, 12:35:34
Newport - Morecambe
Vendég csapat gólt szerez (1.40)

Mullint végül lecserélték, egy középpályás lőtte zöldbe a fogadásom. A Bristol - Fulham tetszik vendégre, de azt hiszem passzolom a szerdát.

Bulgária - Hollandia
Vendég csapat 1.5 gól felett (1.61)

Andorra - Feröer
Vendég csapat 1.5 felett (2.00)


Ez két olyan tipp, amit nem a vendégek miatt teszek, hanem a hazaiak miatt. A bolgár válogatott nagyon rossz, többször is láttam őket, és minden téren katasztrófának tűntek, most pedig van két fontos (kapus, középpályás) sérültjük is. Persze a hollandok elbaflaszkodhatják, mert elszokták, de így előzetesen tetszik. A másiknál a feröeriek sokkal szervezettebb csapat benyomását keltik, az andorraiak csak futkároznak össze-vissza. Akkor fog jönni a tipp, ha az andorraiak elhiszik, hogy most itt az idő támadni, mert többnyire védekeznek. Vagyis ez nem jó kifejezés, mindahányan vannak, odaállnak a 16-os környékére, aztán úgy nehéz nekik gólt lőni. De most talán elhiszik, néhány hete úgyis nyertek végre meccset, és akkor a feröeri kontrák ülhetnek.

#117 március 26, 2017, 22:52:34, TiB
Idézetet írta: TiB Dátum március 25, 2017, 10:10:39
Bulgária - Hollandia
Vendég csapat 1.5 gól felett (1.61)

Andorra - Feröer
Vendég csapat 1.5 felett (2.00)

Tükörsimán ment el mindegyik.

Bahrein Nagydíj
Vettel - Első kör utáni helyezés - 3. vagy jobb (1.33)
Carlos Sainz - Helyezéssel ér célba: Nem (4.50)
Hamilton - Vezet az első kör után (2.75)

Néhány tipp a Formel Einzra.

Idézetet írta: TiB Dátum április 16, 2017, 13:03:09
Bahrein Nagydíj
Vettel - Első kör utáni helyezés - 3. vagy jobb (1.33)
Carlos Sainz - Helyezéssel ér célba: Nem (4.50)
Hamilton - Vezet az első kör után (2.75)