Június 04, 2020, 23:41:40 pm CEST

Szerző Téma: TiB offline fogadási naplója  (Megtekintve 42244 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető oakland23

Re:TiB naplója
« Válasz #375 Dátum: Február 02, 2020, 10:06:44 am CET »
Egyébként a jegyárak is főként a kínai, japán, arab stb. meccsturisták miatt olyan magasak sok helyen, pl. egy Barca meccsen meg lehetne nézni a nézőszámot ha csak katalánok lennének bent.
Sajna pontosan nem emlékszem, hogy egy madridi derbi vagy el Clásicó alatt mondta a Farkas Norbi, hogy a lelátókon a közönség 70%-a nem spanyol állampolgár! Most ilyen szempontból kb mindegy is, ahogy Real-Atleti, vagy Real-Barca volt, szerintem egyébként olyan nagy különbség nincs, mindkettő igazán rangos meccs. Viszont az kemény, hogy 10 emberből csak 3 spanyol, hát ezt nem hittem volna.

Nem elérhető TiB

Re:TiB offline fogadási naplója
« Válasz #376 Dátum: Március 22, 2020, 09:55:07 am CET »
Ha olvastátok a korábbi oldalakat a naplómban, akkor tudhatjátok, hogy mindenre fogadok a környezetemben élők nagy örömére. Ezeket fogom most feljegyezni ezekben a szegényes fogadási kínálatos napokban.

Felugrik a macska az új ajtón lévő keskeny ablakra?
TiB tippje: Hétfő estig
TiBné tippje: Hétfő estig nem fog, okos a macska

Aki nyer, az dönti el mit néz a család hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen. Azért érdekes kérdés ez, mert új ajtónk van (ilyesmit képzelj el), szellőztető funkció miatt kellett rá egy ablak, szúnyoghálós. A szúnyogháló egyébként nem a szúnyogok kivültartása miatt kellett, hanem a macskák benntartására.
« Utoljára szerkesztve: Március 22, 2020, 12:19:29 pm CET írta TiB »

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #377 Dátum: Március 22, 2020, 09:58:45 am CET »
Ha olvastátok a korábbi oldalakat a naplómban, akkor tudhatjátok, hogy mindenre fogadok a környezetemben élők nagy örömére. Ezeket fogom most feljegyezni ezekben a szegényes fogadási kínálatos napokban.

Aki nyer, az dönti el mit néz a család este hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen. Azért érdekes kérdés ez, mert új ajtónk van (ilyesmit képzelj el), szellőztető funkció miatt kellett rá egy ablak, szúnyoghálós. A szúnyogháló egyébként nem a szúnyogok kivültartása miatt kellett, hanem a macskák benntartására.

Vigyázat! A koronavírus bejön a szúnyoghálón is.  ;D

Nem elérhető TiB

« Válasz #378 Dátum: Március 22, 2020, 10:00:29 am CET »
Vigyázat! A koronavírus bejön a szúnyoghálón is.  ;D

Bejöhet, csak a macska ne menjen ki, mert akkor üldözhetem ;D Legutóbb még a tetőre is felmászott, mikor kiszökött, úgy kellett leimádkoznom.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #379 Dátum: Március 22, 2020, 10:56:28 am CET »
Bejöhet, csak a macska ne menjen ki, mert akkor üldözhetem ;D Legutóbb még a tetőre is felmászott, mikor kiszökött, úgy kellett leimádkoznom.

Ilyen szempontból jobb, ha hegedűst tart az ember, az egy felesért másodpercek alatt lent van. És még a nótádat is elhúzza. ;D

Nem elérhető TiB

« Válasz #380 Dátum: Március 23, 2020, 12:14:23 pm CET »

Ma délelőtt megnyertem a fogadást, alig bírtam leszedni a macskát a nyitott ajtóablakról :D Az a helyzet, hogy olyan vagyok, mint Cesar Millan kutyapszichológus, csak én macskákhoz értek. Ezek mindenhova odamennek, ahova csak lehet, és mindent felmérnek.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #381 Dátum: Március 23, 2020, 12:19:45 pm CET »
Gratula. Jöhet a Szexoktatás!  ;D

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #381 Dátum: Március 23, 2020, 12:19:45 pm CET »
5000 forint értékű ingyenes fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető TiB

« Válasz #382 Dátum: Március 23, 2020, 12:59:51 pm CET »
Gratula. Jöhet a Szexoktatás!  ;D

Tekintve, hogy összehoztunk egy gyereket, az alapokkal tisztában vagyunk, de továbbképzés sosem árt. Kötöttem még két fogadást közben, ha apám hozzájárul, közzéteszem azt is nemsokára.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #383 Dátum: Március 23, 2020, 13:25:09 pm CET »
A továbbképzés sosem árt.  ;D

Nem elérhető TiB

« Válasz #384 Dátum: Március 23, 2020, 14:54:06 pm CET »
Megkaptam a jogi beleegyező nyilatkozatokat, szóval...

Testvéremmel vasárnapig megitatok 2 dl diópálinkát (akár részletekben):
TiB tippje: Igen, naná, simán!
TiB faterjánák tippje: Esélytelen te kis pöcs!

A tét nagyon komoly, egy négyes csomag Heineken, amit Jennifer Aniston óta az egész család csapvízként fogyaszt.

Nem elérhető TiB

« Válasz #385 Dátum: Március 23, 2020, 14:58:36 pm CET »
Másik fogadás pedig egy CBA-s pénztáros ismerőssel. Tét ismeretlen, NAV-biztonsági okokból.

Péntek délután még lesz zöld Domestos a polcokon:
TiB tippje: Lesz, mert már a készletek készen vannak az otthonokban.
CBA dolgozó tippje: Ezek folyamat veszik, talán az almát is ezzel mossák, nem lesz belőle egy sem.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #386 Dátum: Március 23, 2020, 20:53:45 pm CET »
Aki nyer, az dönti el mit néz a család hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen.

Szombaton beregeltem (free 30 days, de szerintem folytatni fogom) és pont a Szexoktatással kezdtem ;D Tetszik, de pár rész után azért váltottam a Sunderland 'Til I Die-ra; az valami hihetetlen jóóó :ok: (emlékszem korábban te is ajánlottad; a napokban pedig ezt tette Tibi atya + még az NS is :o)

Van már amúgy az org-on Netflix topik?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #387 Dátum: Március 24, 2020, 13:02:44 pm CET »
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=33.0

A Sorozatokban, illetve a Filmek topikban találsz Netflixes ajánlókat is, de nincs külön topik. Szükség lenne rá?

Nem elérhető TiB

« Válasz #388 Dátum: Március 25, 2020, 13:46:49 pm CET »
Megkaptam a jogi beleegyező nyilatkozatokat, szóval...

Testvéremmel vasárnapig megitatok 2 dl diópálinkát (akár részletekben):
TiB tippje: Igen, naná, simán!
TiB faterjánák tippje: Esélytelen te kis pöcs!

Nem áll jól a dolog, eddig semennyit nem sikerült megitatnom vele, bezzeg én, de ugye az nem része a fogadásnak.

Közben láttam a nicaraguai foci előzetest a főoldalon és belenéztem a meccsekbe. Kicsit túlzásnak tűnik, hogy gépfegyveres rendőrök ügyeljenek a rendre, de ők tudják persze.

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #389 Dátum: Március 25, 2020, 14:25:41 pm CET »
 "Kicsit túlzásnak tűnik, hogy gépfegyveres rendőrök ügyeljenek a rendre, de ők tudják persze."
Igen mert ha jön a büntető, akkor a sorfalat szét kell lőni  :great:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #389 Dátum: Március 25, 2020, 14:25:41 pm CET »