TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Haugesund - Molde
Dupla esély 1X (1.61)

A főoldali írás meggyőző, szóval beszállok. A hazaiak gólja sem rossz 1.28-ért, de inkább maradok az 1X-nél.

Magyarország - Ausztria | 1. harmad utáni élő
Magyar csapat 1.5 gól felett (1.22)

A győzelmünk is tetszik, mert nagyon él a csapat, ráadásul egészen király szorzója van, de inkább maradok a góloknál, nagyobb téttel.

Idézetet írta: TiB Dátum április 24, 2017, 13:30:25
Haugesund - Molde
Dupla esély 1X (1.61)

Idézetet írta: TiB Dátum április 24, 2017, 20:08:56
Magyarország - Ausztria | 1. harmad utáni élő
Magyar csapat 1.5 gól felett (1.22)

Magyarország - Dél-Korea
Harmadik harmadban 1.5 gól felett (1.56)

Eddig a két csapat összesen négy darab harmadik harmadot játszott, és mindegyikben ült volna tipp. Kettőben játszottam is, most is bepróbálom. A koreaiak amúgy egészen parádésak (szerencsések), a lövési hatékonyságuk 20% felett, miközben a második Ausztria 10% alatt van.

Idézetet írta: TiB Dátum április 24, 2017, 23:21:05
Magyarország - Dél-Korea
Harmadik harmadban 1.5 gól felett (1.56).

Tényleg visszaestek hatékonyságban, mondjuk ez rajtunk nem segített, csak mondom :D Az osztrák-koreán is mehetne szerintem az utolsó harmados over, de majd élőben alakítok valamit inkább.

Tyű de várom már: https://www.youtube.com/watch?v=qYzTneL0in0

Tyson Fury azt mondja a meccsről: "Az egyiket már elvertem, de a másikat is lazán elkalapálnám. Én vagyok a világ legjobbja, ezek a nevek, Joshua, Klitschko, Bellew, ezek csak kis k*rvák, akikkel játszadozom". Én saccra azt mondanám, hogy olyan 140 kiló körül van (így néz ki mostanság), max rekeszizma van :D Mekkora troll, Joshuát is kirángatta a jófiú szerepből. Az ő válasza se volt rossz mondjuk: "Fury veszek neked két jegyet a ring mellé, de ne hozz senkit, a két szék a hájas seggednek lesz". ;D

Orosz Nagydíj - időmérő és futam
Verstappen megelőzi Ricciardót az időmérőn (1.66)
Verstappen az első 6-ban végez a futamon (1.33)
Haas mindkét autója helyezéssel ér célba - nem (1.83)

Versztappen menjé fiam, rajtad a lové.

Sociedad - Granada
Vendég csapat szerez gólt (1.83)

Igazából semmi nem indokolja, sőt teljesen hülyeség erre fogadni, de már napok óta kísért, szóval megjátszom. Tony Adams irányításával eddig 3 nagyon sima vereség, még gólt sem lőttek. A napokban új kollégát szerzett magának Tony bácsi, mert érezte, hogy vannak bajok. Jött John Metgod, aki perfekt spanyolból, így Sir Tony elmondása alapján a kommunikáció annyit javult közte és a játékosok között, hogy a legjobb edzést tartotta, amióta a klubnál van. Miért nem kellett eddig annyira a spanyol nyelv? Mert ebben az elbaszott csapatban átlagosan 1-2 spanyol játszik csak.

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2017, 00:10:43
Verstappen megelőzi Ricciardót az időmérőn (1.66)

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2017, 12:12:00
Sociedad - Granada
Vendég csapat szerez gólt (1.83)

Annyira éreztem, hogy Magnussen elveri Grosjeant az időmérőn, mert több riportjában is nem kicsit szidta a gépjárművét, de lebeszéltem magam. Pedig 2.20-ért adták, picsába. A Haas célba érős tippemnek azért jó hír, hogy Grosjean kocsija továbbra is leves. Tony Adams külön beszélt Ramosról, hogy jó játékot vár tőle. Na ki fejelte a Granada gólját, hát persze ő.

Orosz Nagydíj
Lewis Hamilton nem fejezi be a versenyt (7.00)

Ez ilyen kis tétes tippelgetés, de feljegyzem ide. Elég dekoncentráltnak tűnik az eddigiek alapján, és ha sokáig autózik mezőnyben, ezekben a nagyon lassú kanyarokban valaki simán elfékezheti mögötte. Így írna le tökéletes ívet a Mercedes visszaesése.

https://www.sportfogadas.org/elozetesek/orosz-nagydij-hamilton-megfazik-szocsiban

"Két olyan pilóta, aki egész hétvégén szenved, ezért van értelme a kiesésükre fogadni. Palmer esetében ezt 2.25-ért, míg Grosjeannál 2.75-ért tehetjük meg. Ennek egy alternatív megoldása lehet az, hogy nem ér célba a csapat mindkét autója (Renault 1.72, Haas 1.72)".

Bammm, első körben, egymást lökték ki.

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2017, 02:17:44
Orosz Nagydíj
Lewis Hamilton nem fejezi be a versenyt (7.00)

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2017, 00:10:43
Orosz Nagydíj
Verstappen az első 6-ban végez a futamon (1.33)
Haas mindkét autója helyezéssel ér célba - nem (1.83)

Végig panaszkodott Hamilton, már költöttem is el fejben a pénzt, de végigment sajnos.

Raikkönen igazi partyarc ;D


Monaco - Juventus
Hazai csapat szerez gólt (1.36)

A BL Leicester City-jének gólja elég jól fizet, éljen a támadófoci! 2015 november óta mindig betaláltak hazai környezetben, legalább egyszer, de inkább többször.

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2017, 13:57:12
Monaco - Juventus
Hazai csapat szerez gólt (1.36)

Celta - United
Hazai csapat szerez gólt (1.50)

Iszom oak szavait, meg amúgy is tetszik, mert nem ügyetlenek a kelták és a szorzó is tetszetős számomra. Az unibeten fogadtam gólszerzőre, és gólpassz adóra fillérekkel, de ezzel most nem rontom a naplóm tovább :D

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2017, 20:00:16
Celta - United
Hazai csapat szerez gólt (1.50)

Két ilyen tükörsima bukó után csak a mexikói strandröplabda segíthet.


FC Tambov - Tosno
Vendég csapat szerez gólt (1.94)

Erre az orosz bajnokira elég sokáig DNB vendégben gondolkodtam, de inkább maradok a góljuknál. Elég jó formában vannak. Lehet hogy a fél keret sérült, de tegnap is hasonló ok miatt csúsztam le Jiangsu Suning góljáról. Ronaldót meg leültettem Mr Bean mögé.


Idézetet írta: TiB Dátum május 10, 2017, 14:17:46
FC Tambov - Tosno
Vendég csapat szerez gólt (1.94)

Spanyol Nagydíj - Időmérő
Vandoorne megelőzi Alonsót (7.00)
Grosjean megelőzi Magnussent (1.57)

Érdemes lenne megvárni a szombati szabadedzést a tippekkel, de idő szűkében leszek, szóval már most megtettem ezt a kettőt. Tudom, hogy hazai pálya Alfonzónak, de az első edzésen egy kört se futott, a másodikon meg az új motorral mindenkinél lassabb volt. Eközben Vandoorne esetében minden kerek, persze a lehetőségekhez mérten. Elképzelhető, hogy a fasorban sem lesz a tipp, de bepróbálom.