TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 29, 2017, 22:29:20
A Hemel csapatának 12 sérültje van, legutóbbi meccsükön került fel az utolsó név a listára, akinek a helyére nem tudtak beküldeni embert. Szóval sajátos módon kerültek emberhátrányba, és kaptak ki 5:1-re. Lehet hogy a Bath City is megveri őket holnap délután az FA-kupa selejtezőn. ;D

Bath City - Hemel 3:0

:ok:

Ez a három mérkőzés foglalkoztat, mert ezek nem olyan egyértelműek. Tehát ezek nem tippek még, csak kiindulási pontok.

Maritimo - Benfica
Hazai győzelem 8.00 - Hazai gól 1.80

Heerenveen - Ajax
Hazai győzelem 4.50 - Hazai gól 1.40

Athletic Bilbao B - Gijon B
Vendég győzelem 4.20 - 2.5 felett 1.95

A spanyolnál megértem, hogy miért ekkora a szorzó, mert a Gijon eredményei csalókák, és nem reális a helyezésük. De gólerősek, és a Bilbao is az, ehhez képest inkább underesre veszik. Persze rangadó, de akkor meg lehetnének kiegyenlítettebbek a végeredmény szorzók. A Heerenveen egyedüliként veretlen a holland bajnokságban, és bár nem megy nekik általában az Ajax ellen, de most totál le vannak írva. Sérültek nem befolyásolják a találkozót, leírások alapján semmi nem indokolja, hogy itt az Ajax ekkora favorit legyen. A három meccsből itt tűnik leginkább úgy, hogy nyerhet az underdog. A portugál esetében a Benfica sokkal jobb csapat, nem vitás. Ráadásul a Maritimo csapatából egy fontos védő, és támadók is hiányozni fognak, miközben a Benfica teljes kerettel dolgozhat. Viszont a Benficának a kettős terhelés téma nagyon nem fekszik, hétközben csúnyán elverte őket a Basel. Amióta két fronton nyomják, szinte mindig kapnak gólt, a bajnokságban akár sereghajtótól is.

Most még nem tudom mi legyen, de egyelőre ott tartok, hogy Maritimo gól (1.80), DNB Heerenveen (3.25) és spanyol B szarok 2.5 felett (1.95).

Jól időzítették Vettel alá a feliratot :D Persze nagyot ment, félreértés ne essék, csak furán jött ki.

Heerenveen - Ajax  |  élő 16. percben
Hazai csapat gólt szerez (1.50)

Nagy letámadásban vannak a csapatok érdekes látvány a spanyol focihoz képest, többnyire csak azt nézek. Egymás 16-osán három-négy játékos próbál labdát szerezni, ha nem sikerül, visszazárnak a saját 16-osra, majd fordítva is ez történik. Beszállok egy hazai gólba, Ödegaard nagyon fickándozik.

Nem volt teljesen rossz fogadás a Heerenveen gól, mert miután megtettem kétszer kapufáig el is jutottak, de a nagy ziccerek kimaradtak, az Ajax meg büntetett kétszer is. Ilyen a foci. Remélem azért a második félidőben lejön.

Vitesse - Utrecht élő félidőben
Hazai csapat szerez gólt (1.61)

Ezt holland tipstereknél látom, bepróbálom, aztán meglátjuk.

#199 október 02, 2017, 00:36:07, TiB
Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2017, 15:27:46
Vitesse - Utrecht élő félidőben
Hazai csapat szerez gólt (1.61) :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2017, 14:48:25
Heerenveen - Ajax  |  élő 16. percben
Hazai csapat gólt szerez (1.50) :noway:

Idézetet írta: TiB Dátum október 01, 2017, 01:35:52
Most még nem tudom mi legyen, de egyelőre ott tartok, hogy Maritimo gól (1.80), DNB Heerenveen (3.25) és spanyol B szarok 2.5 felett (1.95).

Nem adja a gép a Tibinek a cseresznyét, Maritimo gól jöhetne azé. update: jött.

Kérek is egy számot magamnak: https://www.youtube.com/watch?v=EjpAohE6Jv4

Le havre - Lorient
Döntetlen (3.10)

Gefle - Helsingborg
2.5 gól felett (1.75)

Idézetet írta: TiB Dátum október 02, 2017, 12:17:19
Le havre - Lorient
Döntetlen (3.10)

Gefle - Helsingborg
2.5 gól felett (1.75)

A francia másodosztály elromlott, és most ezért vagy jön egy komoly döntetlen hullám, vagy valami tényleg megváltozott arrafelé. Ilyen alacsony döntetlen arányt amíg vissza tudtam nézni, nem találtam. A szinte konstansnak tűnő 30-32%-os arány jelentőset esett. Legutóbb 2008-09-ben volt a legalacsonyabb 28%-kal.

2017-18: Ligue 2 meccsek 17%-a döntetlen
2016-17: 30%
2015-16: 32%
2014-15: 32%
2013-14: 32%
2012-13: 32%
2011-12: 31%
2010-11: 32%

Van egyébként az ellenkező tendenciára is példa, a görög Super League. Annál hosszú évek óta 25-30% között mozgott a döntetlenek aránya, viszont az új idényben felugrott 41%-ra. Ez annyira magas, hogy elmondhatjuk a görög élvonalról, hogy több döntetlen van, mint hazai győzelem, vagy vendég siker. Ha valaki erre ráérzett a szezon előtt, és csak ikszekre fogadott egységnyi tétekkel, most 24,34 egység pluszban lenne.

Torquay - Maidenhead
AH 2 gól felett (1.40)

Siracusa - Matera
DNB Siracusa (1.61)

Első tipp elment elég hitvány módon, a másodiknál meg halasztás van, mert a vendégek busza közlekedési dugóban akadt el.

#203 október 06, 2017, 16:29:24, TiB
Idézetet írta: TiB Dátum október 03, 2017, 01:53:45
Torquay - Maidenhead
AH 2 gól felett (1.40)

Siracusa - Matera
DNB Siracusa (1.61)

Spanyolország - Albánia
Lesz 1 büntető a meccsen (4.00)
Megítélt piros lap (4.70)

Törökország - Izland
Lesz 1 büntető a meccsen (4.00)
Megítélt piros lap (4.40)

Liechtenstein - Izrael
Hazai csapat szerez gólt (2.75)

A spanyol meccsen a letámadásban és a színészek erejében bízom, a török meccsen pedig az agyatlan törökökben és a bíróban is, aki hobbiból is fújja néha a büntetőt. Szerintem elkezdődnek a méretes cigánykodások most már a selejtezőknél, tehát lesznek meglepetések. Bennem volt egy merészebb terv, hogy az öt legnagyobb meglepetést megjátszom, tehát ilyeneket, hogy a moldávok, vagy épp a finnek pontot esetleg pontokat rabolnak, de mérséklem magam. Izrael szeret bundázgatni, és mivel már tét nélküli számukra a dolog, szerintem simán ki is kaphatnak. Ilyen szorzón még a hülyének is megéri elveszíteni egy totál tét nélküli meccset, de maradok a hazai gólnál, az is egész jól fizet. Benne van a teljes bukás nyilván, és az öt piros tipp lehetősége is, legfeljebb megetetem a főtrollt :D

Idézetet írta: TiB Dátum október 06, 2017, 16:21:45
Spanyolország - Albánia
Lesz 1 büntető a meccsen (4.00)
Megítélt piros lap (4.70)

Törökország - Izland
Lesz 1 büntető a meccsen (4.00)
Megítélt piros lap (4.40)

Liechtenstein - Izrael
Hazai csapat szerez gólt (2.75)

Nem az öt piros zavar, inkább hogy az első megérzés a finn döntetlen körül forgott, de addig néztem a lehetséges horvát kezdőt és a csoport állását, hogy már egyáltalán nem hittem benne.

#205 október 07, 2017, 12:23:51, TiB
Bulgária - Franciaország
Első félidőben 1.5 gólnál több (2.20)

Andorra - Portugália
Portugál gólok 3.5 felett (1.50)

Fogadásban szeretett Testvéreim a bolgárokkal van valami zsongás a meccsek elején. Minden eddigi selejtezőjükön volt gól az első félidőben, sőt többnyire már az első 20 percben! Ha egy gólra tippelnék, az még jöhetne is, ezért rámegyek a két gólra. Többször is láttam őket játszani, azért nem véletlen, hogy beszoptak 17 gólt, de az eb-selejtezőkhöz képest, szervezettségben sokat léptek előre. A játékosanyag viszont ennyire elég mostanság. A portugál over pedig azért tetszik, mert Ronaldóék nagyon élik az ilyen meccseket. Ronaldo például ollózós gólról álmodott évekig, és mikor próbálta volna meg, ha nem egy ilyen kiselejtezőn Feröer ellen. Szóval lehet Svájccal meccselik a sorsdöntőt, de az ilyen buli feelinges meccsekre nem mondanak nemet.

Idézetet írta: TiB Dátum október 03, 2017, 01:53:45
Ez annyira magas, hogy elmondhatjuk a görög élvonalról, hogy több döntetlen van, mint hazai győzelem, vagy vendég siker. Ha valaki erre ráérzett a szezon előtt, és csak ikszekre fogadott egységnyi tétekkel, most 24,34 egység pluszban lenne.

Te naplódba trollkodok, mert ez a legkomolyabb napló. :D És ha valaki erre ráérzett? :redchug:

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/649556/Southwell-races-horse-punters-gamblers-furious-video-stick-to-the-plan

Élőben a tőzsdén 1,01-es oddson vitték 50.000 fontért.  ::) Plusz a mögötte lévőre már 1000-es oddsot adtak. :beerchug: Néztem élőben, mondom naná, amatőr csaj... Visszajátszva azért látható, hogy már az is bravúr volt, hogy addig fent maradt a nyeregben.

#207 október 12, 2017, 10:40:42, TiB
Idézetet írta: secretariat Dátum október 10, 2017, 20:00:00
Te naplódba trollkodok, mert ez a legkomolyabb napló. :D

Asszem kösz a dicséretet.

A Leonesa nem nagyon akarta megakadályozni a Gijont a gólszerzésben.


Panioniosz - Olympiakosz
Hazai győzelem (6.50)

Swansea - Huddersfield
Vendég győzelem (4.50)

Gent - Waasland-Beveren
Vendég győzelem (6.00)

Lille - Troyes
Vendég győzelem (6.00)

Mélyítsük a napló minőségi gödrét.


#209 október 15, 2017, 02:51:53, TiB
Idézetet írta: TiB Dátum október 14, 2017, 11:53:26
Panioniosz - Olympiakosz
Hazai győzelem (6.50)  eredmény 3:4

Swansea - Huddersfield
Vendég győzelem (4.50)  eredmény 2:0

Gent - Waasland-Beveren
Vendég győzelem (6.00)  eredmény 2:0

Lille - Troyes
Vendég győzelem (6.00)  eredmény 2:2

Reménykedtem benne, hogy az egyik ülni fog, de végül elszálltak.

Gondoltam benyomok valami szomorú zenét, hogy rendesen megéljem a pillanatot, és kidobott egyet a kereső, amit csacsának írtak!

csacsa, csacsa, csacsa, csacsa... https://youtu.be/BDsuR22GQPQ?t=58s