TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2019, 15:35:56
10/1.

Atalanta - Dinamo Zagreb
Vendég csapat szerez gólt (1.44)

10/1.

Sheffield Wednesday - Birmingham
Hazai győzelem (1.95)

Idézetet írta: TiB Dátum november 27, 2019, 14:56:19
10/1.

Sheffield Wednesday - Birmingham
Hazai győzelem (1.95)

10/1.

Fortaleza - Santos
AH 2 felett (1.65)

Olyan piros hullámot nyomtam tippekből, mintha jönne a mikulás :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2019, 16:47:46
10/1.

Fortaleza - Santos
AH 2 felett (1.65)

Első félidőt néztem, Santos még úgy ahogy támadgatott, de mondom ez piros tipp lesz megint, aztán nem is néztem tovább. Végül 2:1-re nyert a Fortaleza. Eltaláltam egy tippet! Eeeelképesztő!


Bristol City - Millwall
Dupla esély 1X (1.30)

Sztori. Kispályás foci. Rivális sulinak lőttem 2 gólt még általánosban, de kikaptunk végül 5:2-re. Igazság szerint 3 gólban is benne voltam, egyszer elég gyámoltalanul hazagurítottam a labdát, egy srác lecsapott rá és bevágta. Majd jött felém és mondta, hogy kösz a gólpasszt. Jóban voltam vele, azóta is haverom, és akárhányszor találkozunk, nem köszön, hanem annyit mond, hogy kösz a gólpasszt. Néha, kb félévenként, ha nem futunk össze, csak küld egy SMS-t, hogy kösz a gólpasszt. Kitartása lenyűgöző, de ezt a poént azt hiszem kimaxolta ;D

Idézetet írta: TiB Dátum december 10, 2019, 19:03:11
Bristol City - Millwall
Dupla esély 1X (1.30)

Birmingham - QPR
AH 2 gól felett (1.40)

A román másodosztályban még néhol ilyen az eredményjelző. Nem tűnik teljesen biztonságosnak az a létra ;D


Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2019, 10:20:35
Birmingham - QPR
AH 2 gól felett (1.40)

Al Ittihad - Tanta
Hazai győzelem (1.67)

Idézetet írta: TiB Dátum december 12, 2019, 08:27:11
Al Ittihad - Tanta
Hazai győzelem (1.67)

St Josephs - Lincoln
2.5 gól felett (1.50)

Nem tudom, hogy tudtátok-e, de a gibraltári elsőosztályú bajnokságban születik majdnem a legtöbb gól, csak egy ausztrál pontvadászat előzi meg ebben. A meccsenkénti gólátlag 4.46, ami egészen brutálisan hangzik, a meccsek 59%-án ül a 3.5 over. Érdekességnek látszik az is, hogy inkább a a vendég győzelmek dominálnak, és alig van döntetlen, csak a mérkőzések 13%-a. Ha statisztikára alapozunk, akkor a mai 2.5 over tippemre 74% esély van, hogy bejön :D


Idézetet írta: TiB Dátum december 13, 2019, 14:02:09
St Josephs - Lincoln
2.5 gól felett (1.50)

Wycombe - Burton
1.5 gól felett (1.30)

Idézetet írta: TiB Dátum december 14, 2019, 08:58:49
Wycombe - Burton
1.5 gól felett (1.30)

Azt néztem, hogy a lett 1. liga nem semmi volt. Átlagban 4.69 gól meccsenként, és azokat a gólarányokat figyeljétek :o :D

Crystal Palace - Brighton
1.5 gól felett (1.36)

Ma összefutottam édesapámmal.

- A Videotonod egy szar.
- Neked is helló apám. Jól vagy?
- Megvertük a Diósgyőrt.
- Ez azt jelenti, hogy jól vagy?
- Ha nincs állami pénz, a Vidid sehol nem lenne. Nincs múltatok, a Fradi nemzetközi csapat.
- Nekem van múltam, gyerekkor, iskola.
- Nem értesz te a focihoz, minek fogadsz rá?
- Egész pontosan mi a bajod?
- Öreg vagyok, nyugdíjat kapok érted, nyugdíjat... én!
- Szerintem szexi bácsi vagy.
- Na jó, egy hétig ne is lássalak.

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2019, 22:00:17
Crystal Palace - Brighton
1.5 gól felett (1.36)

Egy egészen érdekes tanulmány angol nyelven, hátha érdekel valakit (Click here-re kattintva PDF-ben tölthető): https://globalsportssalaries.com/

Idézetet írta: TiB Dátum december 16, 2019, 22:32:07
Egy egészen érdekes tanulmány angol nyelven, hátha érdekel valakit (Click here-re kattintva PDF-ben tölthető): https://globalsportssalaries.com/
Ilyen egy hasznos és minőségi hozzászólás, köszönöm, meg is van az esti olvasnivaló.

Pontevedra - UD Ibiza-Eivissa
Dupla esély 1X (1.36)

Manchester United akadémisták, akik nagy reménnyel indultak, de hol vannak most?

41 játékos története: https://www.planetfootball.com/quick-reads/where-are-they-now-the-xx-man-utd-academy-players-to-debut-in-the-2010s/

Idézetet írta: TiB Dátum december 18, 2019, 17:08:07
Pontevedra - UD Ibiza-Eivissa
Dupla esély 1X (1.36) elmaradt

Lehet, hogy már mindenki tudta rajtam kívül, de van egy király funkció a transfermarkton. Ki lehet szűrni egy-egy edző esetében, hogy egyes csapatok és más edzők ellen hányszor játszott, és milyen a mérlege. Például Jürgen Klopp sok csapat ellen 100%-os, de ezek egy jelentős részével csak egyszer találkozott. Viszont a Brighton ellen 5-ből 5-ször tudott nyerni. Guardiolával 18-szor találkozott, ebből 9-szer tudott győzni. Chris Hughtont, Roy Hodgsont 4-ből 4-szer verte, de Ralph Hasenhüttl ellen sem áll rosszul 3-ból 3 győzelemmel. Profilja, aztán Personal Record, német nyelven jobban működik: https://www.transfermarkt.com/jurgen-klopp/bilanz/trainer/118

Az is érdekes, hogy Klopp eddig 823 meccsen volt edző, ebből 434 győzelem, 191 döntetlen és 198 vereség. Gólarány 1590:962, szerzett pontok száma pedig 1493. Csak kíváncsiságból Alex Ferguson esetén ezek a számok: 1299 meccs (796 - 274 - 229), gólarány 2491:1210, pontok pedig 2662.

Játékosok esetében is hasznos lehet, hiszen gólszerzős fogadásnál jól jöhet. Én például így fogtam meg Vardy gólját az Arsenal ellen, a kedvenc ellenfele az Ágyús csapat. Ez pedig úgy működik, hogy Profilja, aztán Stats után Details rész, és azon belül Record Against menűpont. Vardy: https://www.transfermarkt.co.uk/jamie-vardy/bilanz/spieler/197838

De ez a legdurvább :D Messi a Sevilla ellen 36-szor játszott és 37 gólt rúgott, emellett 18 gólpasszt adott.

Anderlecht - Club Brugge
AH 2 gól felett (1.33)