TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 március 22, 2020, 12:19:29, TiB
Ha olvastátok a korábbi oldalakat a naplómban, akkor tudhatjátok, hogy mindenre fogadok a környezetemben élők nagy örömére. Ezeket fogom most feljegyezni ezekben a szegényes fogadási kínálatos napokban.

Felugrik a macska az új ajtón lévő keskeny ablakra?
TiB tippje: Hétfő estig
TiBné tippje: Hétfő estig nem fog, okos a macska

Aki nyer, az dönti el mit néz a család hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen. Azért érdekes kérdés ez, mert új ajtónk van (ilyesmit képzelj el), szellőztető funkció miatt kellett rá egy ablak, szúnyoghálós. A szúnyogháló egyébként nem a szúnyogok kivültartása miatt kellett, hanem a macskák benntartására.

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 09:55:07
Ha olvastátok a korábbi oldalakat a naplómban, akkor tudhatjátok, hogy mindenre fogadok a környezetemben élők nagy örömére. Ezeket fogom most feljegyezni ezekben a szegényes fogadási kínálatos napokban.

Felugrik a macska az új ajtón lévő keskeny ablakra?
TiB tippje: Hétfő estig
TiBné tippje: Hétfő estig nem fog, okos a macska

Aki nyer, az dönti el mit néz a család este hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen. Azért érdekes kérdés ez, mert új ajtónk van (ilyesmit képzelj el), szellőztető funkció miatt kellett rá egy ablak, szúnyoghálós. A szúnyogháló egyébként nem a szúnyogok kivültartása miatt kellett, hanem a macskák benntartására.

Vigyázat! A koronavírus bejön a szúnyoghálón is.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 22, 2020, 09:58:45
Vigyázat! A koronavírus bejön a szúnyoghálón is.  ;D

Bejöhet, csak a macska ne menjen ki, mert akkor üldözhetem ;D Legutóbb még a tetőre is felmászott, mikor kiszökött, úgy kellett leimádkoznom.

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 10:00:29
Bejöhet, csak a macska ne menjen ki, mert akkor üldözhetem ;D Legutóbb még a tetőre is felmászott, mikor kiszökött, úgy kellett leimádkoznom.

Ilyen szempontból jobb, ha hegedűst tart az ember, az egy felesért másodpercek alatt lent van. És még a nótádat is elhúzza. ;D

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 09:55:07
Felugrik a macska az új ajtón lévő keskeny ablakra?
TiB tippje: Hétfő estig
TiBné tippje: Hétfő estig nem fog, okos a macska

Ma délelőtt megnyertem a fogadást, alig bírtam leszedni a macskát a nyitott ajtóablakról :D Az a helyzet, hogy olyan vagyok, mint Cesar Millan kutyapszichológus, csak én macskákhoz értek. Ezek mindenhova odamennek, ahova csak lehet, és mindent felmérnek.


Gratula. Jöhet a Szexoktatás!  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 23, 2020, 12:19:45
Gratula. Jöhet a Szexoktatás!  ;D

Tekintve, hogy összehoztunk egy gyereket, az alapokkal tisztában vagyunk, de továbbképzés sosem árt. Kötöttem még két fogadást közben, ha apám hozzájárul, közzéteszem azt is nemsokára.

A továbbképzés sosem árt.  ;D

Megkaptam a jogi beleegyező nyilatkozatokat, szóval...

Testvéremmel vasárnapig megitatok 2 dl diópálinkát (akár részletekben):
TiB tippje: Igen, naná, simán!
TiB faterjánák tippje: Esélytelen te kis pöcs!

A tét nagyon komoly, egy négyes csomag Heineken, amit Jennifer Aniston óta az egész család csapvízként fogyaszt.

https://www.youtube.com/watch?v=QfTsFBo1cJo

Másik fogadás pedig egy CBA-s pénztáros ismerőssel. Tét ismeretlen, NAV-biztonsági okokból.

Péntek délután még lesz zöld Domestos a polcokon:
TiB tippje: Lesz, mert már a készletek készen vannak az otthonokban.
CBA dolgozó tippje: Ezek folyamat veszik, talán az almát is ezzel mossák, nem lesz belőle egy sem.

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 09:55:07
Aki nyer, az dönti el mit néz a család hétfő este. Mivel én nyerek, egyértelmű hogy a Szexoktatást nézzük a Netflixen.

Szombaton beregeltem (free 30 days, de szerintem folytatni fogom) és pont a Szexoktatással kezdtem ;D Tetszik, de pár rész után azért váltottam a Sunderland 'Til I Die-ra; az valami hihetetlen jóóó :ok: (emlékszem korábban te is ajánlottad; a napokban pedig ezt tette Tibi atya + még az NS is :o)

Van már amúgy az org-on Netflix topik?

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?board=33.0

A Sorozatokban, illetve a Filmek topikban találsz Netflixes ajánlókat is, de nincs külön topik. Szükség lenne rá?

Idézetet írta: TiB Dátum március 23, 2020, 14:54:06
Megkaptam a jogi beleegyező nyilatkozatokat, szóval...

Testvéremmel vasárnapig megitatok 2 dl diópálinkát (akár részletekben):
TiB tippje: Igen, naná, simán!
TiB faterjánák tippje: Esélytelen te kis pöcs!


Nem áll jól a dolog, eddig semennyit nem sikerült megitatnom vele, bezzeg én, de ugye az nem része a fogadásnak.

Közben láttam a nicaraguai foci előzetest a főoldalon és belenéztem a meccsekbe. Kicsit túlzásnak tűnik, hogy gépfegyveres rendőrök ügyeljenek a rendre, de ők tudják persze.


 "Kicsit túlzásnak tűnik, hogy gépfegyveres rendőrök ügyeljenek a rendre, de ők tudják persze."
Igen mert ha jön a büntető, akkor a sorfalat szét kell lőni  :great:


Beszélgetés apámmal.

- Milyen durva lenne fater, ha lenne egy olyan vírus, ami az alacsony IQ-t támadja. Ezért az emberek nem a húspultokat fosztanák le, és nem wc-papírt halmoznának fel, hanem könyvesboltba rohannának és könyvtárban lennének. Nem lenne több nyald meg a könyököd kihívás, és vége lenne az Instagramnak.
- Meg az újpesti majmok csapatának is vége lenne.

Történjen bármi, világvége akár, Fradi örökké van nála ;D