Úszó-VB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 08, 2015, 17:33:50
És ez is elég volt a sikerhez! :laugh:
Gratulálok!

Felesleges lett volna beküldeni a 15. Hosszú győzelmet.  :beerchug:

Az ötödik verseny nyertese: RedMunchen2013.

Gratulálunk!  :beerchug:

Nyertem.. de nem kaptam semmi winmasters bonuszt, és Kedves Admin se reagált a megkeresésemre.. Más is így járt? :D ???


Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 12, 2015, 21:09:46
Nyertem.. de nem kaptam semmi winmasters bonuszt, és Kedves Admin se reagált a megkeresésemre.. Más is így járt? :D ???

Pontosabban melyik kedves admin hagyta figyelmen kívül a gondod? Mert hozzám nem érkezett egy üzenet sem tőled.

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 12, 2015, 21:09:46
Nyertem.. de nem kaptam semmi winmasters bonuszt, és Kedves Admin se reagált a megkeresésemre.. Más is így járt? :D ???
Egyelőre még én sem kaptam meg a winmasters bónuszt, de egy dolog tuti: megérkezik a bónusz.
Így tehát csak annyit tudok tanácsolni, hogy türelem, nyugi, satöbbi. Ami késik, az a vonat.   ;) ;) ;)

Srácok, a Winmastershoz a nyertesek listáját kéthetente küldjük át. Még az első lista nem teljes, így ennek következtében még nálunk van.

Amint átment a lista, az illetékesek jóváírják a bónuszokat, azoknak akik teljesítették a feltételeket.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 12, 2015, 21:45:20
Srácok, a Winmastershoz a nyertesek listáját kéthetente küldjük át. Még az első lista nem teljes, így ennek következtében még nálunk van.

Amint átment a lista, az illetékesek jóváírják a bónuszokat, azoknak akik teljesítették a feltételeket.

neked írtam még vagy 3-4 napja.. én nem tudom , hogy működik ez, előszőr nyertem, de köszönöm :)

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 13, 2015, 10:11:30
neked írtam még vagy 3-4 napja.. én nem tudom , hogy működik ez, előszőr nyertem, de köszönöm :)

Nem kaptam még egyetlen privát üzenetet sem tőled.