Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Hool80 Dátum január 07, 2020, 09:31:33
semmit nem kaptam tegnap....korrekt :'( :-\

Megtörténhet, hogy az illetékes még nem jutott oda, hogy ezeket a bónuszokat jóváírja.

Megkérlek, hogy küld át privátban az Unibetes felhasználóneved, s rákérdünk, hogy hol akadt el. Köszi.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 07, 2020, 23:20:57
Megtörténhet, hogy az illetékes még nem jutott oda, hogy ezeket a bónuszokat jóváírja.

Megkérlek, hogy küld át privátban az Unibetes felhasználóneved, s rákérdünk, hogy hol akadt el. Köszi.

Szia,rendben küldöm :great:

Sziasztok!

Szombaton regisztráltam unibethez, fel töltöttem az egyenlegem 5000ftal, mikor kapok ingyen fogadást? :-*
Kösziiiii :laugh:

Idézetet írta: lillacska88 Dátum július 06, 2020, 22:58:49
Sziasztok!

Szombaton regisztráltam unibethez, fel töltöttem az egyenlegem 5000ftal, mikor kapok ingyen fogadást? :-*
Kösziiiii :laugh:

Szia,

Általunk regisztráltál? Ha igen, és minden rendben volt, akkor jóvá fogják írni az ingyenes fogadásod.
Általában ezt hétfőnként szokták, de lehet csúszás, főleg ilyen periódusokban.

Üdv,
Admin.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 07, 2020, 15:32:00
Szia,

Általunk regisztráltál? Ha igen, és minden rendben volt, akkor jóvá fogják írni az ingyenes fogadásod.
Általában ezt hétfőnként szokták, de lehet csúszás, főleg ilyen periódusokban.

Üdv,
Admin.

igen,innen regisztráltam,ma délelőtt néztem de még semmi sajnos :-*

Idézetet írta: lillacska88 Dátum július 07, 2020, 16:29:28
igen,innen regisztráltam,ma délelőtt néztem de még semmi sajnos :-*

azóta se semmi.... :'(

@lillacska88

Amikor jelezted a gondot, akkor felvettem a kapcsolatot az Unibettel. Elmondásuk szerint jóváírták az ingyenes fogadásokat, így neked is jóvá kellett írják abban az esetben ha minden rendben volt a regisztrációnál (általunk regisztráltál).

Hol keresed, hol nézed az ingyenes fogadást?

"Bejelentkezés után, a sport részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni."

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2020, 17:36:51
@lillacska88

Amikor jelezted a gondot, akkor felvettem a kapcsolatot az Unibettel. Elmondásuk szerint jóváírták az ingyenes fogadásokat, így neked is jóvá kellett írják abban az esetben ha minden rendben volt a regisztrációnál (általunk regisztráltál).

Hol keresed, hol nézed az ingyenes fogadást?

"Bejelentkezés után, a sport részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni."

Szia,igen meg kaptam minden rendben,sajnos el is buktam már azóta XD  :'( ;D

Az exkluzív ajánlatunk minimálisat változik:

Az ingyenes fogadás az első befizetést követő KEDDEN jelenik meg számládon, s ezt megtalálod az Unibetre való bejelentkezés után a menü bal oldalán (vagy egy fogadás elhelyezésekor is megjelenik az ingyen fogadás felhasználását biztosító opció.

Tehát mostantól nem hétfőn, hanem kedden írják jóvá az ingyenes fogadást.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 11, 2015, 13:15:05
Sportfogadas.org & Unibet: 5000 forint értékű ingyenes fogadás

Nem volt még soha Unibetes számlád? Akkor most érdemes a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálnod, mivel a regisztrációd utáni akár 10 000 forint értékű befizetési bónuszon kívül egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz!

Próbáld ki, hogy milyen az Unibeten fogadni!

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy Unibetes számlát weboldalunkról kiindulva. Megteheted ezt IDE kattintván.
2. Töltsd fel a számlád és új játékosként akár egy 10 000 forint értékű befizetési bónuszban is részesülhetsz.
3. Használd ki az 5000 forint értékű ingyenes fogadásod, melyet akkor kapsz ha általunk regisztrálsz.

Amennyiben a Sportfogadas.org által regisztráltál az Unibethez, akkor a kezdeti befizetési bónusz mellett egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.
Az ingyenes fogadás az első befizetést követő KEDDEN jelenik meg számládon, s ezt megtalálod az Unibetre való bejelentkezés után a menü bal oldalán (vagy egy fogadás elhelyezésekor is megjelenik az ingyen fogadás felhasználását biztosító opció.

5000 forint értékű ingyenes fogadás

Mit is jelent ez? Azt, hogy ingyen fogadhatsz egy vagy több sporteseményre. Az Unibetre való bejelentkezésed után, a sport részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni.

Feltételei:

- csak azon új Unibet játékosok részesülhetnek az ingyen fogadásban, akik a Sportfogadas.org által regisztráltak (ezt megteheted IDE kattintván, vagy a weboldalon elhelyezett Unibetes reklámokra/bannerokra kattintván); javasolt a sütik törlése a kattintás előtt, annak érdekében, hogy még biztosabb legyen, hogy általunk regisztrálsz
- az ingyen fogadás megszerzéséhez előbb fel kell töltened számlád, regisztrációd után
- egy játékos csak egy ingyenes fogadást szerezhet
- az ingyenes fogadásból származó nyereményből a profit készpénzként kerül jóváírásra a számládon; ezt a következő képlettel kapod meg: nyeremény - ingyenes fogadás értéke
- az ingyenes fogadás élő és mérkőzés előtti fogadásra is érvényes; az ingyenes fogadás bármilyen sporteseményre felhasználható.


Frissítettük az exkluzív ajánlatunkat!

Mostantól minden új Unibet játékos 100%-os befizetési bónuszban (részletek itt) részesülhet, akár 10 000 forint értékben.

Ha általunk regisztrálsz, akkor akár 25 000 forinttal is kezdheted az Unibetes "pályafutásod"!

Hogyan?

Regisztrálás után, befizetsz 10 000 forintot, bónuszként kapsz még 10 000 forintot, illetve mivel általunk regisztráltál, egy 5 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz!


Sziasztok,

Az lenne a kérdésem hogy a befizetési bónusz és az 5000HUF-os ingyen fogadás mellé jár-e a 20e HUF-os üdvözlő bónusz? Ez nem derül ki sehol a leírásból.

Előre is köszi

Littlefish

Idézetet írta: Littlefish Dátum február 19, 2021, 15:19:08
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem hogy a befizetési bónusz és az 5000HUF-os ingyen fogadás mellé jár-e a 20e HUF-os üdvözlő bónusz? Ez nem derül ki sehol a leírásból.

Előre is köszi

Littlefish

Ha általunk regisztrálsz, akkor nem a 20 ezer forintos kockázatmentes fogadás vár rád, hanem a 10 ezer forintos befizetési bónusz. Utóbbival jobban jársz.  ;)

Szia,

Én is úgy számoltam hogy a +10K val jobban járok. Már forgatom is az összeget. Viszont az 5000 HUF-ot nem írták jóvá, pedig elvileg ma meg kellett volna kapjam mivel múlt héten regeltem. Tudtok segíteni?

üdv.Zoltán

Idézetet írta: Littlefish Dátum február 24, 2021, 00:22:59
Szia,

Én is úgy számoltam hogy a +10K val jobban járok. Már forgatom is az összeget. Viszont az 5000 HUF-ot nem írták jóvá, pedig elvileg ma meg kellett volna kapjam mivel múlt héten regeltem. Tudtok segíteni?

üdv.Zoltán

@Littlefish

Privátban kérlek küldd el az Unibetes azonosítószámod.

Köszi.  :cya:

Az idei foci Eb alkalmából az exkluzív ajánlatunk 5000 forintról 10 000 forintra emelkedik!  :beerchug:

Regisztrálj általunk az Unibetre, s szerezd meg az ingyenes fogadásod. Részletek e fórumtéma első oldalán!