Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is egy nagyon sima Görög győzelmet várok sajnos.... Olyan csoportmásodikak leszünk, hogy azt rossz lesz nézni.
Az első meccsen nyerni kellett .... vagy a másodikon odafigyelni az elejétől ....


Ti találtatok már az Eb alatt olyan fogadóirodát hol lehet fogadni a végső győztesre?

Idézetet írta: inter08 Dátum január 15, 2016, 13:33:08
Ti találtatok már az Eb alatt olyan fogadóirodát hol lehet fogadni a végső győztesre?
Az oddsportal szerint nincs. bet365-ön a meccsekre is csak 2 vagy 3 fogadás közül lehet választani. Ez is megerősítette bennem, hogy a vízilabda csak annak az 5-6 országnak jelent valamit, akik tudnak játszani.

Idézetet írta: nemethb Dátum január 15, 2016, 13:56:19
Az oddsportal szerint nincs. bet365-ön a meccsekre is csak 2 vagy 3 fogadás közül lehet választani. Ez is megerősítette bennem, hogy a vízilabda csak annak az 5-6 országnak jelent valamit, akik tudnak játszani.
Unibeten is lehet fogadni, bővebb a kínálat is. Végső győztesre meg felesleges oddsot várni, én is adok neked egy jó 1.15-öt a szerbekre  ;D
Egyébként bet365-ön egyik-másik meccsnél van live is, reggel pl, az olasz női meccsen lehetett kaszálni az overrel  :)

Idézetet írta: inter08 Dátum január 15, 2016, 13:33:08
Ti találtatok már az Eb alatt olyan fogadóirodát hol lehet fogadni a végső győztesre?
Mixen és prón pl van. :D

Felesleges foglalkozni a végső győztessel. Most mondom hogy a szerbek nyerik és ezt nagyjából tudja mindenki aki kicsit is követi ezt a sportot. Az odds azonban nevetséges, 1,40 alatt egyik végső győztesre sem érdemes tenni.

Na erre mondják azt hogy gusztustalan  :noway:

Szerencsére nem játszottam a görög hendit, pedig akartam, na de ez hogy mi volt az utolsó negyedben? Nagyon vigyáztak a görögök hogy ne találjanak kaput az utolsó 5 percben. 27 másodperccel a vége előtt -1-nél nincs időkérés, utolsó támadásból ami mellesleg teljes támadás se lövés se, sőt még csak lövőhelyzet sem. Az ilyen csapatokat ba..nám ki az EB-ről pároslábbal.  :noway:

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 15, 2016, 21:21:29
Na erre mondják azt hogy gusztustalan  :noway:

Szerencsére nem játszottam a görög hendit, pedig akartam, na de ez hogy mi volt az utolsó negyedben? Nagyon vigyáztak a görögök hogy ne találjanak kaput az utolsó 5 percben. 27 másodperccel a vége előtt -1-nél nincs időkérés, utolsó támadásból ami mellesleg teljes támadás se lövés se, sőt még csak lövőhelyzet sem. Az ilyen csapatokat ba..nám ki az EB-ről pároslábbal.  :noway:
Okosan csinálták, begyalogolnak a 4 közé, aztán játszanak majd kipihenten egyet a bronzért.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 15, 2016, 21:25:50
Okosan csinálták, begyalogolnak a 4 közé, aztán játszanak majd kipihenten egyet a bronzért.

Okosan persze ez nem kérdés, de ez így vicc.

Ezért kellene úgy csinálni mint mondjuk fociban, hogy egyidőben két meccs, legalábbis az utolsó fordulóban. Persze ugye vizilabdában nem egyszerű kivitelezni, de akkor is.

Mondjuk azt a közel 20-as oddsot sajnálom hogy elmulasztottam. Ez a forgatókönyv nekem is eszembe juthatott volna meccs előtt....

Idézetet írta: stdavid Dátum január 15, 2016, 21:25:50
Okosan csinálták, begyalogolnak a 4 közé, aztán játszanak majd kipihenten egyet a bronzért.

Most én vagyok a hülye de ők nem a szerb ágra kerültek? A szerbek előtt még a spanyolok is kiverik őket, nem fognak 4be jutni..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2016, 22:19:58
Most én vagyok a hülye de ők nem a szerb ágra kerültek? A szerbek előtt még a spanyolok is kiverik őket, nem fognak 4be jutni..

Szerb ágra, de egyel később kerülnek össze velük mintha másodikak lettek volna. Igy csak az elődöntőben futhatnak össze nem a negyeddöntőben. Magyarul éremért mehetnek akkor is ha a szerbektől kikapnak

Értem,de azt továbbra is tartom, hogy nem fognak a szerbekkel játszani. A spanyolok megverik őket.

Kicsit túl van hypolva ez a görög csapat. Hulla gyenge csapat, tavaly volt egy kiugró eredményük,de amúgy semmi az elmúlt 10évben.

De ez csak személyes vélemény.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2016, 22:47:51
Értem,de azt továbbra is tartom, hogy nem fognak a szerbekkel játszani. A spanyolok megverik őket.

Kicsit túl van hypolva ez a görög csapat. Hulla gyenge csapat, tavaly volt egy kiugró eredményük,de amúgy semmi az elmúlt 10évben.

De ez csak személyes vélemény.

Szerintem sem annyira erősek, de nekünk majdnem sikerült így is kikapni tőlük a végjátékban. Nem tudom a szerbekkel mikor kerülhetünk össze, de sok jó nem néz ki nekünk ott, sima, sok gólos vereség lesz szerintem. Széteső, fegyelmezetlen ez a magyar csapat, néha képesek trükközni döntő helyzetekben lásd Varga Dani a görögök ellen, ellövöldözik a labdát rossz helyzetekben. Jellemző volt a törökök elleni meccs, beígérték hogy végig maximális koncentráció lesz, hajtás stb., na ez tényleg így volt kb. 4-5 percig, onnan jött a szokásos nagyképűsködés, dekoncentráltság, fölöslegesen ellőtt labdák. Nagyon nagyot kellene javulni ennek a csapatnak, hogy újra komoly eredményeket tudjon elérni. Tényleg ahogy most néztem őket, óriási a kontraszt a Kemény-csapathoz képest és nem csak tudásban sajnos.

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 15, 2016, 21:29:24
Okosan persze ez nem kérdés, de ez így vicc.

Ezért kellene úgy csinálni mint mondjuk fociban, hogy egyidőben két meccs, legalábbis az utolsó fordulóban. Persze ugye vizilabdában nem egyszerű kivitelezni, de akkor is.

Mondjuk azt a közel 20-as oddsot sajnálom hogy elmulasztottam. Ez a forgatókönyv nekem is eszembe juthatott volna meccs előtt....

Nekem eszembe jutott, de nem egyedi eset, legutóbb a Vb-n tán egy olasz-USA meccs volt ugyanígy lebundázva, amikor az olaszok akarták elkerülni a szerbeket...